SnowTrex - Narty 2019/2020 Last Minute & More

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • karnet narciarski w cenie
  • możliwość bezpłatnej rezygnacji lub zmiany rezerwacjiW ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji Klient może bezpłatnie zrezygnować, jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 6 tygodni (42 dni).Możliwość rezygnacji przysługuje tylko jeden raz na Klienta lub grupę podróżujących i tylko w sytuacji, gdy nie było jeszcze dokonanej zmiany rezerwacji. Jeżeli do wyjazdu pozostało mniej niż 6 tygodni (od 41. dnia przed wyjazdem) rezygnacja wiąże się z kosztami zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Organizatora. Klient może dokonać zmiany rezerwacji na inny obiekt lub inny termin, jest ona możliwa bezpłatnie na 6 tygodni (42 dni) przed wyjazdem, jeśli wybrana oferta alternatywna jest dostępna, natomiast długość pobytu i liczba uczestników pozostaną bez zmian. Obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More. W przypadku zmiany rezerwacji na mniej niż 6 tygodni (42 dni) przed wyjazdem naliczone zostaną koszty za rezygnację zgodnie z ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Organizatora.
  • gwarancja Best-PriceJeżeli Klient znajdzie u innego organizatora wycieczek tańszą propozycję oferowanego przez Organizatora - o takiej samej dostępności i z takimi samymi świadczeniami w cenie, Organizator zagwarantuje łączną cenę wyjazdu niższą o 50,- zł. Nie obowiązuje przy ewentualnej późniejszej zmianie wyjazdu na inny.
  • gwarancja śnieguJeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, Klient może bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną wycieczkę, oferowana przez Organizatora, w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More). Gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Szczegóły u naszych doradców.
  • do 100% zniżki (wliczone w cenę) na dostawce dla dzieci (szczegóły u naszych Doradców)
Promocja trwa do 29.02.2020r.