Umag Temperatura 28°C sierpień / Średnia temperatura

Umag
Chorwacja Chorwacja / Istria

Przeczytaj informacje o regionie:
Umag to miejscowość turystyczna w północno - zachodniej stronie półwyspu Istria, niedaleko granicy ze Słowenią. Miasto jest atrakcyjnie położone, niedaleko takich nadmorskich miejscowości, jak Porec i Rovinj.

Bogata baza turystyczno - rekreacyjna i hotelowa zapewniają turystom rozrywkę i komfortowy wypoczynek. W wielu usytuowanych tu kompleksach turystycznych, znajdziemy baseny, zjeżdżalnie nadmorskie oraz liczne wypożyczalnie sprzętu sportowo-rekreacyjnego.

Na chorwackim wybrzeżu panują doskonałe warunki do uprawiania sportów. W miejscowych wypożyczalniach i w marinie będziemy mogli zaopatrzyć się w rowery i skutery wodne, deski windsurfingowe, kajaki, łódki i wiele innych sprzętów potrzebnych do zrealizowania swojej pasji właśnie w Umagu. [foto1]

Wiele atrakcji znajdą tu również zwolennicy sportów lądowych. Zlokalizowane tu korty tenisowe, carting, place zabaw dla dzieci oraz Centrum Rozrywki sprawiają, że miło i aktywnie możemy spędzać swój wakacyjny czas.

W Umagu nie brakuje dyskotek, pizzerii, nadmorskich grilli i restauracji, w których życie kwitnie wieczorem. Znajduje się tu również wiele asfaltowych alejek, sprzyjających szaleństwom łyżwo rolkowym.

Dla miłośników konnej jazdy atrakcją jest miejscowa stadnina.
Przeczytaj także: Regiony w Chorwacji Miasta w Chorwacji