Makadi Bay Temperatura 30°C maj / Średnia temperatura

Makadi Bay
Egipt Egipt / Hurghada

Piękna, rozległa zatoka Makadi znajduje się w odległości ok. 35 km na południe od Hurghady. Jeszcze niedawno to miejsce przypominało pustynię, dzisiaj jest jednym z najchętniej odwiedzanych i najbardziej ekskluzywnych nadmorskich kurortów.

Na pięknych plażach możecie Państwo przeżyć wspaniałe chwile Waszego urlopu. Zróżnicowana oferta sportów wodnych i kryształowo czysta woda z piękną rafą koralową zachęcają do aktywnego wypoczynku.

Makadi Bay to wymarzone miejsce dla tych, którzy wolny czas lubią spędzać aktywnie - szaleństwa w ciepłym morzu, egzotyczna przyroda i wypoczynek w cieniu palm to tylko niektóre z licznych atutów tego niezwykłego miejsca. Makadi Bay, tak jak i pozostałe zatoki Morza Czerwonego to prawdziwy raj również na zapalonych nurków. Bogata w podwodną faunę i florę zatoka co roku przyciąga miłośników podwodnego świata.

[foto2]Dodatkowym atutem tej niezwykle uroczej miejscowości jest fakt, że płetwonurkowie i osoby, które pragną nauczyć się nurkowania, mogą zarezerwować w Makadi Bay zanurzenia i kursy nurkowania.

Zatoka Makadi jest także wymarzonym miejscem dla rodzin z dziećmi. Tutejsze hotele oferują specjalne udogodnienia dla turystów korzystających z wyjazdów rodzinnych - baseny z brodzikiem i place zabaw nie należą tu do rzadkości.

Przeczytaj także: Miasta w Egipcie