Leptokaria Temperatura 14°C marzec / Średnia temperatura

Leptokaria
Grecja Grecja / Riwiera Olimpijska

Przeczytaj informacje o regionie:
To jeden z największych kurortów położonych na Riwierze Olimpijskiej - jednego z najatrakcyjniejszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów regionów słonecznej Grecji. W Leptokarii znajdziecie Państwo dokładnie to, czego szukacie - wypoczynek na żwirkowo - piaszczytej plaży, emocje i rozrywkę w licznie występujących tu pubach i dyskotekach oraz spokój i ciszę w osłoniętych, urokliwych zatoczkach.

Ciepłe, błękitne morze zaprasza do wodnych szaleństw, a długie, złociste plaże do opalania się i leniuchowania. Miłośnicy wypoczynku aktywnego mogą uprawiać sporty wodne i plażowe.

Leptokaria usytuowana jest u podnóża mitycznego Olimpu - najsławniejszego, owianego legendą masywu górskiego w Grecji. W okolicy istnieje mnóstwo ciekawych szlaków turystycznych, które powiodą nas w niezapomnianą podróż po najbardziej uroczych zakątkach regionu.

Jest to dogodne miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi, bowiem brzeg łagodnie schodzi do morza, co powoduje, że w tym miejscu morze jest płytkie i tym samym stanowi świetne miejsce do zabaw dla najmłodszych. Rozrywkę dla naszych pociech zapewnia także wesołe miasteczko umiejscowione w centrum miejscowości. Liczne atuty Leptokarii sprawią, że wspomnienia z przyjemnego i pełnego wrażeń pobytu będą Państwu towarzyszyć przez wiele lat.