El Arenal Temperatura 16°C marzec / Średnia temperatura

El Arenal
Hiszpania Hiszpania / Majorka

Przeczytaj informacje o regionie:
Niektórzy nazywają to miejsce megakurortem - miejscem rozrywki, dobrej zabawy, tańca i śpiewu. To właśnie tu, w El Arenal, znajdziemy wszystko, czego zapragniemy i co pozwoli nam spędzić wakacje, tak jak sobie wymarzyliśmy. Miejscowość usytuowana jest w niedalekiej odległości od chętnie odwiedzanego ośrodka turystycznego Playa de Palma, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

Fakt, że El Arenal uważany jest za jedno z najciekawszych miejsc na wakacje, nikogo nie dziwi. Wszyscy, spragnieni ciepłego morza (w niektórych lagunach temperatura wody nie spada poniżej 27 kresek!), piaszczystych, złotych plaż z delikatnym piaskiem oraz rozrywek, będą w siódmym niebie.

[foto1]Tutejsze puby, kluby nocne i dyskoteki, gwarantują szaloną zabawę i są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego wczasowicza. Mimo tego, że miejscowość upodobali sobie młodzi ludzie, nadaje się ona na wypoczynek rodzinny. Znajdziemy tu jeszcze ciche zatoczki, nie tak bardzo oblegane przez turystów, a także mnóstwo udogodnień dla rodzin z dziećmi.

Właśnie w El Arenal usytuowane są dwa największe i najciekawsze parki wodne na Majorce - "Marineland" i "Aquacity". Ilość proponowanych tam basenów o wszelkich formach i kształtach, gigantycznych zjeżdżalni oraz Black Hole i Kamikaze zachwycą nie tylko najmłodszych, ale wszystkich wczasowiczów spragnionych wodnych szaleństw.