Playa Paraiso Temperatura 25°C marzec / Średnia temperatura

Playa Paraiso
Hiszpania Hiszpania / Teneryfa

Przeczytaj informacje o regionie:
Playa Paraiso to małe miasteczko wypoczynkowe położone na północny zachód od Costa Adeje, w odległości 12 km od jednego z najpopularniejszych kurortów turystycznych Teneryfy - Playa de las Americas. Miejscowość ciągle się rozwija - powstają tu nowe hotele, miejsca rozrywek i baza gastronomiczna. Dzisiaj to miejsce możemy polecić miłośnikom wakacyjnego relaksu i wypoczynku w ciszy i spokoju.

I właśnie spokój i cisza są tym, co w miejscowości najcenniejsze - jeśli chcemy spędzić wakacje na beztroskim leniuchowaniu, nie przejmując się tłumami turystów, którzy tak samo jak my ukochali Teneryfę, mamy to w zasięgu ręki.

[foto1]Jeśli natomiast zapragniemy poszaleć i się trochę rozerwać, w krótkim czasie możemy znaleźć się w większym kurorcie, gdzie życie nocne jest niezwykle bogate, a puby i bary zawsze pełne rozbawionych gości. W Playa Paraiso wybrzeże jest skaliste i mało dostępne dla turystów. Może właśnie dlatego, w Playa Paraiso miejsca rozrywek zlokalizowane są zaraz przy bardziej luksusowych hotelach.

Goście hoteli mogą korzystać z basenów, sauny, siłowni, kortów tenisowych i boisk do gry w siatkówkę i koszykówkę oraz snack - barów zlokalizowanych zaraz przy basenach.