Hua Hin Temperatura 32°C styczeń / Średnia temperatura

Hua Hin
Tajlandia Tajlandia / Bangkok

Przeczytaj informacje o regionie:
Cha Am i Hua Hin są cichymi nadmorskimi miejscowościami położonymi na wschodnim wybrzeżu Zatoki Tajlandzkiej. Są to idealne miejsca na spędzenie rodzinnych wakacji. W odróżnieniu od Pattayi, położonej na drugim krańcu zatoki, w tych miastach nie ma tak wielu dyskotek, barów i atmosfery ogólnej zabawy. Zamiast tego Cha Am i Hua Hin oferują ciszę, spokój i możliwość ucieczki od codziennych problemów dużych miast.

Oba kurorty, położone ok. 25 km od siebie, należą do najstarszych w Tajlandii. Już w latach 20-tych w Hua Hin powstała letnia rezydencja królewska, która stała się ulubionym miejscem odpoczynku tajskich władców. Również inni członkowie elit z Bangkoku chętnie zakładali tu swoje własne domy letniskowe.

W Hua Hin, mieście nieco większym od Cha Am, znajduje się tradycyjny port rybacki. Oba kurorty mogą się pochwalić długimi plażami, które stanowią ich główną atrakcję. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, do gry w golfa czy jazdy na koniu.
Przeczytaj także: Regiony w Tajlandii Miasta w Tajlandii