Rezerwacja

 1. Jak zarezerwować wakacje?

  Portal turystyczny www.wakacje.pl oferuje możliwość rezerwacji ofert przez Internet lub telefonicznie. W przypadku rezerwacji telefonicznej, aby ułatwić naszemu doradcy wakacyjnemu znalezienie odpowiadającej Państwu oferty, prosimy o podanie kodu wybranej oferty lub dokładnych preferencji dotyczących wyjazdu (miejsce, termin, cena, standard).
  Pełen opis przebiegu rezerwacji dostępny jest na stronie jak rezerwować.

 2. Czy mogę przesłać podpisaną umowę pocztą, jeśli nie posiadam faxu?

  Podpisaną umowę można przesłać na dwa sposoby - faxem lub na adres e-mailowy doradcy wakacyjnego, który się nami opiekuje od momentu dokonania rezerwacji. Możliwość wysłania umowy pocztą istnieje tylko w przypadku wykupienia wycieczki na długo przed jej terminem.

 3. Czy można zrezygnować z rezerwacji po tym, jak potwierdzimy ją w rozmowie z doradcą wakacyjnym?

  Do momentu podpisania umowy rezerwacja nie jest wiążąca.

 4. Czy wasz system rezerwacji przez Internet jest całkowicie bezpieczny? Czy moje dane osobowe są chronione?

  Do umowy wysyłanej po potwierdzeniu chęci udziału w imprezie, dołączana jest klauzula o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych klienta. Każdy z naszych doradców wakacyjnych zobowiązany jest do nie ujawniania i nie rozprzestrzeniania danych osobowych klienta w myśl obowiązującej go umowy o poufności.

 5. Czy rezerwacja rzeczywiście nic nie kosztuje?

  Nasz system rezerwacji wycieczek jest całkowicie bezpłatny. Pierwszą opłatą ponoszoną przy zakupie imprezy jest zaliczka, której procent każdy z organizatorów ustala indywidualnie.

 6. Kto jest organizatorem imprezy turystycznej, na którą się wybieram? Gdzie mogę znaleźć informacje na ten temat?

  Informacji na temat organizatora imprezy udziela nasz doradca wakacyjny podczas rozmowy telefonicznej w momencie potwierdzenia rezerwacji.