Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Michał Sawka,
Koordynator Produktu

Odpowiedzialny za rozwój sprzedaży kierunków egzotycznych. Wybór i prezentacja proponowanych ofert poprzedzone są wnikliwą analizą mającą na celu tylko jedno - wakacje pełne uśmiechu.
Kenia

Spotkanie z Wielką Piątką Afryki - światem dzikich zwierząt, dostępnym na wyciągnięcie ręki podczas pasjonującego safari. Kenia zauroczy Państwa niezwykłymi rezerwatami przyrody, czerwienią zachodzącego słońca i niezwykłą kulturą Masajów. Zapomnimy tu na chwilę o głośnych odgłosach cywilizacji wprowadzając nasze ciało i duszę w stan idealnej harmonii z otaczającą nas przyrodą.

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Karolina Frankowska
Specjalista ds. Turystyki

Podróżowała już kilkadziesiąt razy w odległe zakątki świata. Zdobyta wiedza i zgromadzone doświadczenie gwarantują profesjonalne doradztwo.
Tajlandia

Tajlandia zabierze Państwa w podróż do egzotycznego i ekscytującego serca Azji. Najlepiej smakuje w ruchliwym zakątku kolorowego i tętniącego życiem Bangkoku - pełnym magii buddyjskich świątyń i królewskich pałaców. Delektując się wypoczynkiem na rajskich plażach Tajlandii nie zapomnijmy skosztować pitai.

Egzotyka Dreamlinerem

Loty bezpośrednie

Salony sprzedaży Wakacje.pl

Zarezerwuj wycieczkę w jednym z ponad 60 salonów w całej Polsce. Odwiedź nas osobiście w Twoim mieście.