Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Marta Kozłowska
Ekspert ds. sprzedaży

Podróżowała już kilkadziesiąt razy w odległe zakątki świata. Zdobyta wiedza i doświadczenie gwarantują profesjonalne doradztwo.
Emiraty Arabskie

Nowoczesna i nowatorska architektura, najwyższe na świecie budowle, sztuczne wyspy w kształcie palm i zachwycające swoją surowością pustynne krajobrazy. Tu wszystko jest najlepsze, największe i w luksusowym wydaniu, a każdy z siedmiu emiratów jest inny i urzeka swoją wyjątkowością.

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Anna Podpora
Koordynator produktu

Każda podróż sprawia, że po powrocie z większą uwagą i ciekawością przyglądam się temu, co otacza mnie na co dzień. Zaskakujące, ile piękna przegapiłabym, gdyby nie podróżowanie.
Dominikana

Dominikana to rajskie plaże i bajeczne rafy koralowe. To wyjątkowe spotkanie z morskim światem i jego mieszkańcami na długo pozostaje w pamięci. Doświadczą tu Państwo egzotyki w najczystszym wydaniu - dzika, nieodkryta przyroda, piękne gaje palmowe, zapierające dech w piersiach widoki lazurowego morza sprawią, że wakacje na tej najpiękniejszej z karaibskich wysp będą niezapomniane.

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Edyta Gryczan
koordynator produktu

Podróżowanie daje mi poczucie wolności. Lubię odkrywać obce miejsca i kultury. Za każdym razem, kiedy wyjeżdżam, zastanawiam się, jak odnajdę się w innej kulturze.
Indie

Hipnotyzujące, tajemnicze, pełne kulturowych, religijnych i językowych kontrastów. Fascynują liczbą bogato zdobionych świątyń, zadziwiają i onieśmielają różnorodnością krajobrazu, oszałamiają intensywnością kolorów i zapachem korzennych przypraw. Bywają głośne i roztańczone niczym kadr z bollywoodzkiej produkcji.

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Marta Barszczyk
Specjalista ds. sprzedaży

Zawsze powtarzam, że gdybym nie podróżowała to tak, jakbym patrzyła na świat tylko jednym okiem. Dzięki podróżom widzę świat w całej okazałości, a mój horyzont stał się znacznie szerszy.
Kenia

To spotkanie z Wielką Piątką Afryki - światem dzikich zwierząt, dostępnym na wyciągnięcie ręki podczas pasjonującego safari. Kenia zauroczy Państwa niezwykłymi rezerwatami przyrody, czerwienią zachodzącego słońca i niezwykłą kulturą Masajów. Zapomnimy tu na chwilę o głośnych odgłosach cywilizacji wprowadzając nasze ciało i duszę w stan idealnej harmonii z otaczającą nas przyrodą.

Egzotyka Dreamlinerem

Podróżuj komfortowo bez przesiadek

Salony sprzedaży Wakacje.pl

Zarezerwuj wycieczkę w jednym z 81 salonów w całej Polsce. Odwiedź nas osobiście w Twoim mieście.