Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Marta Kozłowska
Ekspert ds. sprzedaży

Podróżowała już kilkadziesiąt razy w odległe zakątki świata. Zdobyta wiedza i doświadczenie gwarantują profesjonalne doradztwo.
Tajlandia

Tajlandia zabierze Państwa w podróż do egzotycznego i ekscytującego serca Azji. Najlepiej smakuje w ruchliwym zakątku kolorowego i tętniącego życiem Bangkoku - pełnym magii buddyjskich świątyń i królewskich pałaców. Delektując się wypoczynkiem na rajskich plażach Tajlandii nie zapomnijmy skosztować pitai.

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Anna Podpora
Koordynator produktu

Każda podróż sprawia, że po powrocie z większą uwagą i ciekawością przyglądam się temu, co otacza mnie na co dzień. Zaskakujące, ile piękna przegapiłabym, gdyby nie podróżowanie.
Dominikana

Dominikana to rajskie plaże i bajeczne rafy koralowe. To wyjątkowe spotkanie z morskim światem i jego mieszkańcami na długo pozostaje w pamięci. Doświadczą tu Państwo egzotyki w najczystszym wydaniu - dzika, nieodkryta przyroda, piękne gaje palmowe, zapierające dech w piersiach widoki lazurowego morza sprawią, że wakacje na tej najpiękniejszej z karaibskich wysp będą niezapomniane.

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Edyta Gryczan
koordynator produktu

Podróżowanie daje mi poczucie wolności. Lubię odkrywać obce miejsca i kultury. Za każdym razem, kiedy wyjeżdżam, zastanawiam się, jak odnajdę się w innej kulturze.
Chiny

Chiny zabiorą Państwa w fascynującą podróż ku mariażowi nowoczesności z tradycyjną kulturą Wschodu w najczystszej postaci. Imponujący dorobek dziedzictwa kulturowego, kształtowany przez 4000 lat to gwarancja artystycznych, poznawczych i kulturowych doznań na najwyższym, światowym poziomie.

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Marta Barszczyk
Specjalista ds. sprzedaży

Zawsze powtarzam, że gdybym nie podróżowała to tak, jakbym patrzyła na świat tylko jednym okiem. Dzięki podróżom widzę świat w całej okazałości, a mój horyzont stał się znacznie szerszy.
Meksyk

Podróż do Meksyku to fascynujące spotkanie z dziedzictwem cywilizacji Majów i Azteków - światem tajemniczych świątyń i piramid, których najznakomitszym przykładem jest Chichen Itza - jeden z siedmiu nowych cudów świata i największe stanowisko archeologiczne Jukatanu. Wypoczynek w Meksyku umilą Państwu plaże z białym piaskiem i kąpiele w lagunach o unikalnej florze i faunie.

Wyprzedaż Egzotyki

Nie przegap okazji

Salony sprzedaży Wakacje.pl

Zarezerwuj wycieczkę w jednym z 80 salonów w całej Polsce. Odwiedź nas osobiście w Twoim mieście.