Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Marta Kozłowska
Ekspert ds. sprzedaży

Podróżowała już kilkadziesiąt razy w odległe zakątki świata. Zdobyta wiedza i doświadczenie gwarantują profesjonalne doradztwo.
Wakacje we dwoje

Egzotyczne wakacje we dwoje mogą być ekscytujące, refleksyjne, pełne pikanterii, luksusowe lub po prostu romantyczne. Przede wszystkim jednak zaspokoją Twoje zmysły. Bez względu na to, czy szukasz inspiracji na leniwy urlop w cieniu egzotycznych palm, czy szukasz miejsca pełnego kontrastów, przyciągającego jak magnes - sprawdź nasze propozycje na egzotyczny urlop dla par.

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Anna Podpora
Koordynator produktu

Każda podróż sprawia, że po powrocie z większą uwagą i ciekawością przyglądam się temu, co otacza mnie na co dzień. Zaskakujące, ile piękna przegapiłabym, gdyby nie podróżowanie.
Rodzinne wakacje

Na dalekie egzotyczne wakacje możesz już także podróżować z rodziną. Na przykład na pokładzie komfortowego Dreamlinera - bez męczących przesiadek. W naszej ofercie znajdziesz hotele w pierwszej linii brzegowej, z bogatą ofertą All Inclusive i infrastrukturą przyjazną Twojemu dziecku. Zabierz swoją rodzinę w wyjątkową podróż po smakach i kolorach egzotyki.

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Edyta Gryczan
koordynator produktu

Podróżowanie daje mi poczucie wolności. Lubię odkrywać obce miejsca i kultury. Za każdym razem, kiedy wyjeżdżam, zastanawiam się, jak odnajdę się w innej kulturze.
Zwiedzanie

Zwiedzanie na słoniu Fortu Amber w Jaipurze, czy przejażdżka rikszami po słynnej dzielnicy hutongów? A może przeprawa łodziami po dzikim dorzeczu Gambii lub kąpiel w największych wodospadach Tajlandii w Parku Narodowym Erawan? Jeżeli od dawna planujesz podróż życia - teraz nadszedł czas aby zrealizować marzenie. W wyborze ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Ekspert kierunków
egzotycznych poleca:

Marta Barszczyk
Specjalista ds. sprzedaży

Zawsze powtarzam, że gdybym nie podróżowała to tak, jakbym patrzyła na świat tylko jednym okiem. Dzięki podróżom widzę świat w całej okazałości, a mój horyzont stał się znacznie szerszy.
Tania egzotyka

Jeżeli planowanie Twoich wakacji wiąże się z ograniczeniami finansowymi lub po prostu nie lubisz przepłacać, a upolowanie oferty z największą przeceną sprawia Ci satysfakcję - doskonale trafiłeś. Przedstawiamy Ci nasze propozycje egzotycznych wakacji w wersji low cost. Egzotyka od teraz jest także w zasięgu Twojego portfela. Bądź czujny i zaglądaj codziennie.

Egzotyka loty bezpośrednie

Podróżuj komfortowo bez przesiadek

Salony sprzedaży Wakacje.pl

Zarezerwuj wycieczkę w jednym z 83 salonów w całej Polsce. Odwiedź nas osobiście w Twoim mieście.