Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Pierwszy raz do Chorwacji Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Pierwszy raz do Chorwacji

Chcielibyśmy wybrać się w tym roku do Chorwacji, może ktoś podpowiedzieć czy taka wycieczka autem jest opłacalna czy lepiej samolot i Turcja czy Egipt

Chorwacja , jest bardzo fajna , piękne krajobrazy , dobra kuchnia , wspaniały Adriatyk , możliwość
    indywidualnego objazdu samochodem bardzo wielu kapitalnych i zjawiskowych miejsc , te maleńkie
    urocze "starówki" .... ehh prawie .... gdzie się nie ruszysz będzie pięknie .
    Egipt i Turcja mają również swoje bardzo mocne punkty , każda z tych destynacji , może dostarczyć
    super wrażeń wakacyjnych ....
    Nie wiem tylko co z tą opłacalnością , jeśli chodzi o to , że gdzie najtaniej , to zawsze najtaniej jest w domu
    Chorwacja , to zupełnie inny typ urlop niż w Egipcie , czy Turcji , ja nie przesądzam który jest lepszy , bo to bezsensu
    byłem w każdej z tej destynacji wielokrotnie i do każdej jeszcze wrócę .... na pewno

Komentarz

To prawda Chorwacja to kompletnie inny urlop niż Turcja czy Egipt. Byłem kilka lat temu w Egipcie, ale tak średnio mi się podobało. W Chorwacji jest jakoś tak bardziej swojsko Ogólnie język podobny, więc z każdym fajnie się dogadasz, pogoda też zawsze dobra ni i jak pięknie! Ja do Chorwacji raz jechałem autem, a dwa razy z biurem podróży autokarem. To jest blisko na tyle, że nie warto moim zdaniem marnować kasy na samolot. Może szybciej, ale jak się wsiądzie w luksusowy autokar to i tak nie czuć tej różnicy. Zawsze bardzo pozytwnie wspominać będę Makarską. Jak byłem autem pojeździłem sobie trochę, ale na wczasach to było super, że na wycieczkach miałem przewodniczkę, która wszystkie miejsca opisała. To zupełnie inaczej niż biegać na wariata po takim Dubrowniku czy Splicie. Jest inaczej niż w Egipcie, bo tam hotele są mniejsze lub mieszkasz w willach z aneksami kuchennymi. Byłem tak i tak. Raz w hotelu (Palma w Makarskiej), a dwa razy (też wtedy jak byłem autem) w willach. Chorwacje polecam i tyle!

Komentarz

Tak jak poprzednicy twierdzę, że nie ma co porównywać...Odniosę się więc do tego, czy tanio czy drogo. Ja osobiście byłam w 2010 i 2012 w Egipcie, w tamtym roku zdecydowałam się na Chorwację, bo tanio - opinie znajomych...Więc stwierdziłam, że co mi tam, spróbujemy. Jechaliśmy autem całą rodziną dwoje dorosłych i dwójka dzieci... Na miejscu żywiliśmy się we własnym zakresie tzn. gotowaliśmy sobie sami, i od czasu do czasu do jakiejś restauracji, ale bardzo rzadko. Mieszkaliśmy w małej wioseczce z jednym sklepem, więc trzeba było sobie jakoś radzić, bo do restauracji to cała wyprawa. Za wynajem apartamentu płaciliśmy 60 euro, podobno mało. Po powrocie wszystko podsumowałam, no i wyszło, że Chorwacja drożej, jakieś 2000zł za cały pobyt 2 tygodniowy. I trzeba tu podkreślić, że za bardzo nie odpoczęłam, bo trzeba było zawsze coś robić, a to śniadanie, a to obiad... No, a w Egipcie to totalny luz. Ale za to Chorwacja przepiękna, a i po drodze zakochaliśmy się Austrii, gdzie nocowaliśmy. Ale za to dla dzieciaków Egipt to raj... No i w tym roku znowu EGIPT

Komentarz

A do mnie właśnie Egipt nie przemawia, zresztą jest tam ostatnimi czasy dość niestabilnie

Komentarz

Witam serdecznie,

Jestem studentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku turystycznym i prowadzę badania na temat znaczenia normy ISO 9001 (system zarządzania jakością) w funkcjonowaniu biura podróży Exim Tours. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której wyniki posłużą wyłącznie celom naukowym. Pragnę zapewnić, iż udział w badaniu jest dobrowolny i anonimowy, natomiast wskazanie odpowiedzi na pytania zajmie około 5 minut. Z góry dziękuję za pomoc.

Komentarz

Proszę bardzo, ankieta wypełniona

Komentarz

Witamy,

jeśli pierwszy raz wybieracie się do Chorwacji to może lepiej skorzystać z pomocy biura i mieć wszystkie formalności z głowy? W naszym katalogu znajdziecie kilka opcji wyprawy do Chorwacji - zarówno bardziej wypoczynkowe jak i nastawione na zwiedzanie tej części Bałkanów. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Możecie też zapytać turystów, którzy odwiedzili z nami Chorwację o ich wrażenia z tych wycieczek. Najłatwiej znajdziesz ich na naszym Facebooku

Pozdrawiamy!
                Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl

Komentarz

Trwa
                X