Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Wakacje w Chorwacji Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wakacje w Chorwacji

Czy jest sens wybrać się na wakacje do Chorwacji na pobyt stacjonarny a nie objazdówkę? Wiem że sporo osób jedzie do Chorwacji własnymi samochodami, mój niestety jest już dość wiekowy i nie odważę się na taki wyjazd...

można jechać na wczasy stacjonarne autokarem np.z BP

Komentarz

Pewnie, że się opłaca. Objazdówka fajna rzecz, ale stacjonarka ze zwiedzaniem okolicy też brzmi fajnie. Podróż samochodem do chorwacji jest dość popularna, ale spokojnie - jeśli twój samochód nie da rady, polecam zastanowić się nad samolotem. Loty do Dubrownika czy Splitu można znaleźć w dobrych cenach. Polecam poczekać na oferty norwegiana.

Komentarz

W linku dostępna chorwacja autokarem zobacz to >>>> http://ibe01.merlinx.pl/agent/4888/encore/?st=CMP&ca=A&cmpid=103441204

Komentarz

A co to znaczyć, że samochód nie dać rady ? W początkach umotorowienia części Europy, gdy po pięknej Italii śmigać głównie pięćsetki,a w kraju nad Wisłą pojawić się pierwsze rasowe auta w rodzaju PF126, tysiące Polaków, którzy nie być władzy podpadnięci i dostawać paszporty do Jugosławii, przedzierać się swoimi bolidami przez góry Bośnii i Hercegowiny na dalmatyńskie wybrzeże.
          Nic to, że cały bagażnik załadowany być częściami zamiennymi, nic to, że uszczelki pod popychaczami sie natentychmiast przepalać i trza było olej lać co 100 km. Nic to, że w każdej wolnej dziurze w niezwykle pakownym bolidzie upchane być towary wymienne lub na sprzedaż (bo przecież wycieczka się musieć trzy razy zwrócić). Nic to ....... bo turyści parli do przodu przez piękną Jugosławię jak tanki Guderiana.
          A Ty pisać, że auto leciwe ? Jak być leciwe to oznaczać, ze być proste w konstrukcji i byle chorwacki kowal je potrafić naprawić. A auto się w Chorwacji niezwykle przydawać.

Komentarz

Gosciu - weź jeszcze opisz jak ci wciskano kaszę z UNRR-y w przedszkolu. Fascynujące to było.

To co pisujesz to miałes w tym udział rozumiem, bo wyznajesz zasadę, z można pisać tylko o tym co się wudziało na oczy.

Co Ci naprawiał chorwacki kowal?

Komentarz

@scenic
              czy wydałeś choć jedną, malutką, pozytywną opinię na tym forum - dotyczącą czegokolwiek?
              czy ja nieuważnie czytam :P

Komentarz

no Elko.....o sobie....><

Komentarz

Autko może i dałoby radę mnie tam dowieźć... ale wolę nie eksperymentować Stres związany z ewentualnymi awariami mojego niemal pełnoletniego już samochodu nie jest mi potrzebny w czasie spędzania wakacji - dlatego dojazd samochodem odpada.
                  Zastawiam się tylko czy jest sens skorzystać oferty któregoś z biur podróży i kupić pobyt razem z przelotem i tam gdzieś na miejscu wypożyczyć autko na kilka dni czy też samemu organizować noclegi i przelot?
                  Nigdy nie byłem w Chorwacji i dlatego chętnie poznam opinię osób które odwiedziły ten zapewne piękny kraj.
                  Znajomi byli w Chorwacji samochodem i właściwie cały czas się przemieszczali dlatego nie wiem czy w ogóle jest sens wybierać pobyt stacjonarny?
                  Typowa objazdówka z biura podróży mnie raczej nie interesuje bo lubię mieć swobodę. Może w moim przypadku lepiej jednak będzie obrać inny kierunek niż Chorwacja?

Komentarz

Bardzo nieuważnie czytasz. Powiedziałbym, że wybiórczo.

Z fizyki wiadomo, że swiat zmierza ku chaosowi - więc wiecej jest rzeczy do krytykowania niż do chwalenia.

A co do tej kreatury co się uzewnętrzniała powyżej. Ja tylko wyciagam wnioski. Jeśli ktoś twierdzi, że można pisać tylko o tym co się widziało i przeżyło, a następnie twierdzi, że Turcy mają czyste odbyty - znaczy, ze wszystkim zaglądał. Proste.

Siedzi komuch na necie i opiewa czasy PRL-u....

Komentarz

No sorki
                      nie kaman, Shadi 8-)
                      ja chcesz napisz otwartym tekstem, a może to temat o rebusach

Komentarz

Elko.....sprostowanie zamieszczam,rzeczywiście nieuważnie czytasz....szanowny scenic umieszcza same pozytywne opinie na tym forum....o sobie...B)-
                        sorki ze nie na temat....pozdro

Komentarz

....scenic.... Napisał(a):
                          -------------------------------------------------------
                          > Bardzo nieuważnie czytasz. Powiedziałbym, że
                          > wybiórczo.
                          >
                          > Z fizyki wiadomo, że swiat zmierza ku chaosowi -
                          > więc wiecej jest rzeczy do krytykowania niż do
                          > chwalenia.
                          >
                          > A co do tej kreatury co się uzewnętrzniała
                          > powyżej. Ja tylko wyciagam wnioski. Jeśli ktoś
                          > twierdzi, że można pisać tylko o tym co się
                          > widziało i przeżyło, a następnie twierdzi, że
                          > Turcy mają czyste odbyty - znaczy, ze wszystkim
                          > zaglądał. Proste.
                          >
                          > Siedzi komuch na necie i opiewa czasy PRL-u....

@ scenic
                          narcyzm i schizofrenia 8-)
                          to w Twoim przypadku - to samo
                          i nie wysilaj się, pls, o odpowiedź
                          nie chce mi się i szkoda mi czasu na polemikę z Tobą - i tak będziesz próbował udowodnić, że zawsze masz rację ,
                          typ taki jak Ty - już tak ma

Komentarz

Natomiast taki typ jak Ty uważa, ze to jednak on ma zawsze rację
                            a druga storna nie ma racji ponieważ Ty uważasz, że druga storna ma przekonanie że ma rację

Wniosek jest prosty - żeby miec rację, trzeba uważać,z ę sie jej nie ma.
                            ale ty tak ne twierdzisz, wiec racji nie masz.

Ja się nie musze wysilać by Ci odpowiedziec - to dla mneinei stanowi trudnosći - nie mierz wszystkch sowją miarą.
                            Żeby polemizowac to trzeba miec odwagę - nie plsnać błotem i dać nogę.

Komentarz

scenic, idz stad. wkurzasz tylko ludzi.

Komentarz

Trwa
                              X