Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
pogoda maj dominikana Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Dominikana, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• pogoda maj dominikana

ważne pytanie dla tych którzy byli w maju na Dominikanie. Jaka wtedy jest pogoda, nie chciał bym aby cały czas padało. Jaki jest najpiękniejszy region, jaki dobry hotel polecacie i jakie są ciekawe wycieczki? Wiem że dużo tego , ale muszę juz niedługo podjąć decyzję , czy Malediwy , czy Dominikana. Mam zbyt duży mętlik w głowie.
    Wyjazd planujemy pierwszy tydzień maja.

Witam wszystkich serdecznie,
    z obserwacji ostatnich lat maj był zawsze goracy bezdeszczowy, za to ostatnio w porze suchej
    mielismy tydzięn pochmurny z opadami deszczu.
    Oczywiscie sa to anomalia pogodowe które zdarzaja sie tu bardzo rzadko.
    Jest to natomiast przykład że nie ma co sie sugerowac stereotypami pogodowymi.
    Pogoda w maju tak jak w pozostałych miesiącach jest jak najbardziej sprzyjająca do przyjazdu i odpoczynku. TemperAtur/'>atury troszeczkę wyższe niż w porze suchej 32 ?34 st.C w dzień, a nocą niestety tem. nie spadają o wiele stopni 26-28 st.C.
    Nie należy się sugerować nazwą że to poczatek pory deszczowej. Deszcze w tym okresie mogą padać prawie codziennie, ale tylko co najwyżej 10-15 min najczęściej popołudniami przy tem 30 st.
    To naprawdę ulga dla wszystkich. Praktycznie nigdy na Dominikanie nie zdarza się większe zachmurzenie trwające dłużej niż jeden dzień ( z tym małym wyjatkiem ostatnio ). Oczywiście nie mogę być wyrocznią w tym temacie i niczego na 100% gwarantować nie mogę. To tylko moje opinie z obserwacji tutejszej aury przez ostatnie kilka lat.
    No i oczywiście region Punta Cana - Bavaro, tutaj mamy jedne z najpiekniejszych plaż na świecie
    Przy okazji zapraszam na nasze wycieczki fakultatywne.
    Info na www.villapolnia.pl
    Jeśli coś was zainteresuje proszę o kontakt mailowy na admin@villapolonia.pl
    Pozdrawiam
    Marcin

Komentarz

ok. Dziękuje. Bardzo mi pomogłeś. A jakiś naprawdę dobry hotel polecasz?

Komentarz

No wiesz...
        z hotelem, to trudno mi coś podpowiedzieć, bo nie wiem jakie masz preferencje odnośnie
        klasy hotelu i ceny. Myślę że najlepiej poszperać na tym forum i na pewno wtedy dużo sie dowiesz.
        Chyba że podasz mi nazwy hoteli które ewentualnie wchodziłby w grę wtedy mogę coś doradzić.

Komentarz

napewno 5 gwiazdkowy , lubię hotele w niskiej zabudowie, max 3 piętra, nie lubię czuć się jak bym mieszkał w wieżowcu, albo jakieś bungalowy. Generalnie zawsze szukałem pokoi na parterze lub bungalowów ze wzgledu na bezpośrednie do basenów itd

Komentarz

na punta cana nie ma blokowców i wydaję mi się ,że każdy pięcio-gwiazdkowy hotel spełni tam Twoje oczekiwania.Pozdrawiam.

Komentarz

Nie ma obawy maj w tamtych regionach jest piękny na Dominikanie,czy na Kubie jeżeli pada to 10min a później tylko słońce. My byliśmy w hotelu Dreams Punta Canna z TUI przepiękne otoczenie dużo egzotycznej roślinności pokoje,wyżywienie super. Jedyny minus - jest na uboczu, ale przez dwa tygodnie nikt się nie nudził jest tyle rozrywek że nie pozwolą na nudy- było super polecam. Jeżeli chodzi o wycieczki to korzystaliśmy z Villapoloni Ludmiła i Marcin są wspaniali.
              Zazdroszczę wyjazdu,miłego wypoczynku.

Komentarz

a ja sie nie zgodze co do tego "nie zachmurzenia" bylismy fakt faktem we wrzesniu i padalo moze z 4 razy serio po 15 min. ale typowo slonecznych dni (i to nie calych) mielismy 3.. przez 11 dni zachmurzenie spore i troche wstyd bylo wracac z opalenizna slabsza niz po miedzyzdrojach..moze mamy od****a skore,ale na nas slynne opalanie zza chmurki nie przynioslo efektu:] a co do Villapolonia to polecam jak najbardziej!!bylismy z nimi na dwuch wycieczkach i byl osuper...tipo dominicana i wyspa catalina..mielismy to szczescie ze dzien wycieczki na cataline byl tym jednym z trzech slonecznych.plecam hotel grand palladium z wlasnego doswiadczenia,a znajomi ktorych poznalismy na wycieczce z villapolonia chwalili bardzo grand bahia principe.

Komentarz

My bylismy w tamtym roku od 21 maja w grand palladium i w ciagu naszego pobytu przez tydzien bylo pochmurno na szczescie padalo tylko wieczorami lub nocami i bylo goraco.Bawilismy sie super.

Komentarz

czy ktoś się wybiera z Polski do Dominikany 3 maja z W-wy przez Paryż.
                    Ostatnio edytowane przez wozak ; http://www.wakacje.pl/forum/member/66804-wozak o 6th February 2014, 15:31:20

Komentarz

• shisha-man
                      shisha-man skomentowane
                      Edycja komentarza
                      29 maja lecimy ale z dusseldorfu

• leff
                      leff skomentowane
                      Edycja komentarza
                      Wybieramy się, ale na 2 tygodnie, bilety z Wawy do PC już mamy :-)

• roboszyn
                      roboszyn skomentowane
                      Edycja komentarza
                      My planujemy lecieć 5 maja i też przez Paryż

My wybieramy się też na 2 tygodnie

Komentarz

My też wybieramy się na dwa tygodnie

Komentarz

My na Dominikanie byliśmy już trzy razy z czego dwa razy w czerwcu, pogoda była super, w ciągu 2 tygodni jeden dzień był pochmurny. Jeśli chodzi o hotele bylismy w RIU, Bahi i Palladium, według mnie i mojej rodziny Palladium najlepszy choć tamte też dobre. Poszukuje już ofert na lipca 2014 właśnie do Palladium Bavaro

Komentarz

Trwa
                        X