Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
pogoda maj dominikana Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• pogoda maj dominikana

ważne pytanie dla tych którzy byli w maju na Dominikanie. Jaka wtedy jest pogoda, nie chciał bym aby cały czas padało. Jaki jest najpiękniejszy region, jaki dobry hotel polecacie i jakie są ciekawe wycieczki? Wiem że dużo tego , ale muszę juz niedługo podjąć decyzję , czy Malediwy , czy Dominikana. Mam zbyt duży mętlik w głowie.
    Wyjazd planujemy pierwszy tydzień maja.

Witam wszystkich serdecznie,
    z obserwacji ostatnich lat maj był zawsze goracy bezdeszczowy, za to ostatnio w porze suchej
    mielismy tydzięn pochmurny z opadami deszczu.
    Oczywiscie sa to anomalia pogodowe które zdarzaja sie tu bardzo rzadko.
    Jest to natomiast przykład że nie ma co sie sugerowac stereotypami pogodowymi.
    Pogoda w maju tak jak w pozostałych miesiącach jest jak najbardziej sprzyjająca do przyjazdu i odpoczynku. TemperAtur/'>atury troszeczkę wyższe niż w porze suchej 32 ?34 st.C w dzień, a nocą niestety tem. nie spadają o wiele stopni 26-28 st.C.
    Nie należy się sugerować nazwą że to poczatek pory deszczowej. Deszcze w tym okresie mogą padać prawie codziennie, ale tylko co najwyżej 10-15 min najczęściej popołudniami przy tem 30 st.
    To naprawdę ulga dla wszystkich. Praktycznie nigdy na Dominikanie nie zdarza się większe zachmurzenie trwające dłużej niż jeden dzień ( z tym małym wyjatkiem ostatnio ). Oczywiście nie mogę być wyrocznią w tym temacie i niczego na 100% gwarantować nie mogę. To tylko moje opinie z obserwacji tutejszej aury przez ostatnie kilka lat.
    No i oczywiście region Punta Cana - Bavaro, tutaj mamy jedne z najpiekniejszych plaż na świecie
    Przy okazji zapraszam na nasze wycieczki fakultatywne.
    Info na www.villapolnia.pl
    Jeśli coś was zainteresuje proszę o kontakt mailowy na admin@villapolonia.pl
    Pozdrawiam
    Marcin

Komentarz

ok. Dziękuje. Bardzo mi pomogłeś. A jakiś naprawdę dobry hotel polecasz?

Komentarz

No wiesz...
        z hotelem, to trudno mi coś podpowiedzieć, bo nie wiem jakie masz preferencje odnośnie
        klasy hotelu i ceny. Myślę że najlepiej poszperać na tym forum i na pewno wtedy dużo sie dowiesz.
        Chyba że podasz mi nazwy hoteli które ewentualnie wchodziłby w grę wtedy mogę coś doradzić.

Komentarz

napewno 5 gwiazdkowy , lubię hotele w niskiej zabudowie, max 3 piętra, nie lubię czuć się jak bym mieszkał w wieżowcu, albo jakieś bungalowy. Generalnie zawsze szukałem pokoi na parterze lub bungalowów ze wzgledu na bezpośrednie do basenów itd

Komentarz

na punta cana nie ma blokowców i wydaję mi się ,że każdy pięcio-gwiazdkowy hotel spełni tam Twoje oczekiwania.Pozdrawiam.

Komentarz

Nie ma obawy maj w tamtych regionach jest piękny na Dominikanie,czy na Kubie jeżeli pada to 10min a później tylko słońce. My byliśmy w hotelu Dreams Punta Canna z TUI przepiękne otoczenie dużo egzotycznej roślinności pokoje,wyżywienie super. Jedyny minus - jest na uboczu, ale przez dwa tygodnie nikt się nie nudził jest tyle rozrywek że nie pozwolą na nudy- było super polecam. Jeżeli chodzi o wycieczki to korzystaliśmy z Villapoloni Ludmiła i Marcin są wspaniali.
              Zazdroszczę wyjazdu,miłego wypoczynku.

Komentarz

a ja sie nie zgodze co do tego "nie zachmurzenia" bylismy fakt faktem we wrzesniu i padalo moze z 4 razy serio po 15 min. ale typowo slonecznych dni (i to nie calych) mielismy 3.. przez 11 dni zachmurzenie spore i troche wstyd bylo wracac z opalenizna slabsza niz po miedzyzdrojach..moze mamy od****a skore,ale na nas slynne opalanie zza chmurki nie przynioslo efektu:] a co do Villapolonia to polecam jak najbardziej!!bylismy z nimi na dwuch wycieczkach i byl osuper...tipo dominicana i wyspa catalina..mielismy to szczescie ze dzien wycieczki na cataline byl tym jednym z trzech slonecznych.plecam hotel grand palladium z wlasnego doswiadczenia,a znajomi ktorych poznalismy na wycieczce z villapolonia chwalili bardzo grand bahia principe.

Komentarz

My bylismy w tamtym roku od 21 maja w grand palladium i w ciagu naszego pobytu przez tydzien bylo pochmurno na szczescie padalo tylko wieczorami lub nocami i bylo goraco.Bawilismy sie super.

Komentarz

czy ktoś się wybiera z Polski do Dominikany 3 maja z W-wy przez Paryż.
                    Ostatnio edytowane przez wozak ; http://www.wakacje.pl/forum/member/66804-wozak o 6th February 2014, 14:31:20

Komentarz

• shisha-man
                      shisha-man skomentowane
                      Edycja komentarza
                      29 maja lecimy ale z dusseldorfu

• leff
                      leff skomentowane
                      Edycja komentarza
                      Wybieramy się, ale na 2 tygodnie, bilety z Wawy do PC już mamy :-)

• roboszyn
                      roboszyn skomentowane
                      Edycja komentarza
                      My planujemy lecieć 5 maja i też przez Paryż

My wybieramy się też na 2 tygodnie

Komentarz

My też wybieramy się na dwa tygodnie

Komentarz

My na Dominikanie byliśmy już trzy razy z czego dwa razy w czerwcu, pogoda była super, w ciągu 2 tygodni jeden dzień był pochmurny. Jeśli chodzi o hotele bylismy w RIU, Bahi i Palladium, według mnie i mojej rodziny Palladium najlepszy choć tamte też dobre. Poszukuje już ofert na lipca 2014 właśnie do Palladium Bavaro

Komentarz

Trwa
                        X