Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Albatros Palace 22 kwiecien - 6 maj Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Albatros Palace 22 kwiecien - 6 maj

Ktoś leci do Albatros Palace 22 kwiecień - 6 maj ?

13 maj z Wrocławia (biuro Oasis). Daj znać jak wrócisz co i jak.

Komentarz

My też 13 maj z Warszawy.

Komentarz

a my 29 kwietnia.......

Komentarz

To super, bo już się bałem, że będziemy tam jedynymi Polakami w tym czasie (13-27maj).

Komentarz

Wylatuje tam 9 czerwca z oasis.Proszę zdajcie relację jak wrócicie.

Komentarz

Witam ! Wylatuję 19.05.2011 z Katowic.Pozdrawiam

Komentarz

merry_k może zdasz relacje jak wrócisz?

Komentarz

Witam!
                  Oczywiście podzielę się wrażeniami.

Komentarz

Ile płaciliście za 2 tygodnie?
                    Obecnie zauważyłem dość duże zawirowania cenowe.
                    W ofercie last minut na 13 maja z Triady cena 2 748,00 zł. (Mocno obniżyli chyba sporo im zostało miejsc i wyprzedają na maxa, swoją drogą cena rewelacyjna dla tych którzy mają teraz urlop a nie wykupili wcześniej).
                    Z kolei Oasis na ten sam termin podniósł cenę do 3358 (gdzie wcześniej miał lepszą ofertę od Triady).

Do wyjazdu pozostało mi 10 dni. Na stronie holiday check pojawiły się dwie lub trzy kiepskie opinie (od zachodnich sąsiadów) co mnie nieco niepokoi i może świadczyć o obniżeniu jakości świadczonych usług. Mam nadzieję, że to tylko wybredni klienci i wszystko będzie ok.

Niepokoi mnie też sytuacja dotycząca nadbagażu. Mam lecieć liniami Nesma Airlines. Na stronie przewoźnik podaje bagaż główny max do 20 kg (dla lotów do 5 godzin) plus podręczny o max wymiarach 23 cm x 40 cm x 55 cm (bez określenia wagi). Kiedy zadzwoniłem do biura podróży pracownik powiedział mi że główny max 16 kg a podręczny max 6. W tej sytuacji nie wiem kto tu jest ważniejszy i do których norm mam się zastosować (mały cyrk).

Live - jak wrócisz 6 maja daj od razu znać jak było.

Komentarz

Ja także lecę z Oasis i jak dzwoniłem do nich to mi powiedzieli że bagaż max 15kg.Wczasy wykupiłem w listopadzie .Za trzy osoby dorosłe bo dziecko 13 lat liczą jako osoba dorosła zapłaciłem 10100zł za dwa tygodnie w czerwcu.

Komentarz

Może ktoś wrócił już i zda relację z Albatros Palace?

Komentarz

Wczoraj wróciłem z Albatros Palace. Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie postaram się odpowiedzieć.

Komentarz

Opisz co tylko możesz, jestem bardzo ciekawa. Lecę tam w lipcu.

Komentarz

Napisz jakie obłożenie ma hotel,czy za bakszysz można załatwić pokój z widokiem na basen,ile kosztuje internet oraz czy są w telewizji jakieś programy polskie.

Komentarz

Trwa
                              X