Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
jak sytuacja w Egipcie? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• jak sytuacja w Egipcie?

http://fakty.interia.pl/polska/news/msz-odradza-polakom-wyjazdy-poza-osrodki-turystyczne-w,1830051
    Lecę 29.o8 do SHarm hotel Melia z gdanska BP sunfun.Lecę?

Rozwinę moj wczesniejszy wpis . KOniecznie otwórzcie.:http://fakty.interia.pl/polska/news/msz-odradza-polakom-wyjazdy-poza-osrodki-turystyczne-w,1830051 Pobyt w Egipcie to wg MSZ Polski tylko pobyt w hotelu.
    Żadne piramidy, Luxor nawet wyjscie na spacer tylko leżak, plaża i własny hotel. Dla mnie to jak więzienie.
    Do Egiptu mam jechac 5 raz. Kocham rafy i dobrze sie czuje wsród Egipcjan.
    Jednak perspektywa jaką zaleca MSZ jest smutna.

Komentarz

dokładnie to samo myślę, kraj mało stabilny ,

Komentarz

A moze lepiej nie leciec? Uwazacie,ze jestesmy tam bezpieczni?

Komentarz

jak by to był moj wybór to lepsze MAROKO

Komentarz

Zaliczka juz wpłacona :/ Moze pod koniec wrzesnia sytuacja sie unormuje;/

Komentarz

Unormuje?
              Przed wyborami w USA?

Komentarz

a ja zaplaciłam całość...i co w takim razie? moga zamienić na inny kraj? wykupiłam w TUI, mogą zamienić??

Komentarz

wiem,ze chyba 20% czy wiecej potracaja, za rezygnacje z danej wycieczki;/ Ja narazie sie wstrzymuje z rezygnacja.

Komentarz

ludzie co za panika zobacz na forum Egipt rozmowy ludzie wylatuja i wracaja i nic sie nie dzieje

Komentarz

uff to fajnie

Komentarz

Ale na miejscu każdego dnia gorzej-jeżeli chodzi o bezpieczeństwo,na mieście czy w taksówce.W tamtym tyg.wracajacego podpitego kolezke-taxi zabrało z dyskoteki i po 300-400 metrach się zatrzymało,podeszło 4 bandziorów,dostal oklep,wszystko mu zabrali i pociachali nozem...taxi odjechało.Czyste kurestwo sie robi.Warto sobie zaczać polecać normalnych taksówkarzy,którzy dają nr tel. i podjezdżają w umówione miejsce....niby tez nic pewnego,ale zawsze ciut więcej

Komentarz

kubanna Napisał(a):
                          -------------------------------------------------------
                          > ludzie co za panika zobacz na forum Egipt rozmowy
                          > ludzie wylatuja i wracaja i nic sie nie dzieje

Raczej "nic się nie DZIAŁO"

Komentarz

cairo1 Napisał(a):
                            -------------------------------------------------------
                            > Ale na miejscu każdego dnia gorzej-jeżeli chodzi
                            > o bezpieczeństwo,na mieście czy w taksówce.W
                            > tamtym tyg.wracajacego podpitego kolezke-taxi
                            > zabrało z dyskoteki i po 300-400 metrach się
                            > zatrzymało,podeszło 4 bandziorów,dostal
                            > oklep,wszystko mu zabrali i pociachali
                            > nozem...taxi odjechało.Czyste kurestwo sie
                            > robi.Warto sobie zaczać polecać normalnych
                            > taksówkarzy,którzy dają nr tel. i podjezdżają
                            > w umówione miejsce....niby tez nic pewnego,ale
                            > zawsze ciut więcej

pewnie ze gorzej, młodzież się rozpuściła, kiedyś to się czegoś bali, jak policja do kontroli zatrzymywała samochody lub busy i kontrolowała dokumenty to cisza była a teraz ? teraz to z głównej ulicy nie odchodź , bo tam ci gówniarze co po 14, 18 lat mają latają i rządzą

Komentarz

cairo1 nie wiem gdzie widziałeś te straszną sytuacje, ja przyjechałem z żona z egiptu wczoraj, bylismy tam 2 tygodnie i nie widziałem ani jednego incydentu. a zwiedzilismy naprawde dużo, a nie siedzieliśmy cały pobyt w hotelu na leżaku a później pisze takie bzdury. Nawet wypożyczyłem samochód i na własna reke zwiedzałem Dahab i Tabe, i okolice. Ciężko się jeździ ale idzie się przyzwyczaić w polce jakbym zostawił na plazy dokumenty i apatar fotograficzny na plazy i poszedłbym pływać to pewno bym już tego nie zobaczyć a tam nic, bez obaw także Sharma to miasto turystyczne które chroni policja, wiec kto tam nie był niech się nie wypowiada bo tam nie było i nie będzie zadnych zamieszek ponieważ oni z tego tam zyją!!!!!

Komentarz

Trwa
                              X