Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
KOMARY NA KRECIE Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• KOMARY NA KRECIE

Proszę o opinię na temat komarów na krecie,słyszałam że ich tam sporo a mój chłopak ma manię komarową

Tak na Krecie sa komary, mniejsze niz u nas i tna super! Ale nie sa uciazliwe w nocy w pokoju jezeli zamontuje sie wtyczke do kontaku na komary. Nic juz wtedy nie bzyczy nad uchem! Pozdrawiam!

Komentarz

Jesli po zmroku zamykasz okno i włanczasz klime to nie poczujesz komarów na Krecie Jesli w hotelu niema klimy to juz problem.
      Ale żeczywiście całkiem dobrze działają te wtyczki do kontaktu choc my mielismy swoje metody ale ludzie byli zadowoleni
      A co do samej wyspy to gorąco polecam bo w dzien gorąco ale wieczory robią sie takie ze chce sie piwa czy rozrywki. W odróżnieniu od kontynentu wyspy mają to do siebie ze wieczorem robi sie przyjemny chłodek(nie zimno) a np: we Włoszech na kontynencie noce są tak samo gorące jak dni i niema sie chęci na nocne szalenstwa w tym upale nie mówiąc juz o wypiciu flaszki. Na Krecie z tym problemu niema
      Polecam zwiedzic całe południowe wybrzeze bo jest piękne, duzo ładniejsze od północnego

Komentarz

WŁASNIE WROCIŁEM Z KRETY I NIE WIDZIAŁEM ZADNEGO KOMARA ALE TO DLATEGO ZE WRZESIEN TO NIE SEZON NA KOMARY,SADZAC JEDNAK PO ILOSCI PRZEROZNYCH "SWINSTW" NA KOMARY W TAMTEJSZYCH SKLEPACH W SEZONIE MUSI BYC ICH SPORO.

Komentarz

Trwa
        X