Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
KOMARY NA KRECIE Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• KOMARY NA KRECIE

Proszę o opinię na temat komarów na krecie,słyszałam że ich tam sporo a mój chłopak ma manię komarową

Tak na Krecie sa komary, mniejsze niz u nas i tna super! Ale nie sa uciazliwe w nocy w pokoju jezeli zamontuje sie wtyczke do kontaku na komary. Nic juz wtedy nie bzyczy nad uchem! Pozdrawiam!

Komentarz

Jesli po zmroku zamykasz okno i włanczasz klime to nie poczujesz komarów na Krecie Jesli w hotelu niema klimy to juz problem.
      Ale żeczywiście całkiem dobrze działają te wtyczki do kontaktu choc my mielismy swoje metody ale ludzie byli zadowoleni
      A co do samej wyspy to gorąco polecam bo w dzien gorąco ale wieczory robią sie takie ze chce sie piwa czy rozrywki. W odróżnieniu od kontynentu wyspy mają to do siebie ze wieczorem robi sie przyjemny chłodek(nie zimno) a np: we Włoszech na kontynencie noce są tak samo gorące jak dni i niema sie chęci na nocne szalenstwa w tym upale nie mówiąc juz o wypiciu flaszki. Na Krecie z tym problemu niema
      Polecam zwiedzic całe południowe wybrzeze bo jest piękne, duzo ładniejsze od północnego

Komentarz

WŁASNIE WROCIŁEM Z KRETY I NIE WIDZIAŁEM ZADNEGO KOMARA ALE TO DLATEGO ZE WRZESIEN TO NIE SEZON NA KOMARY,SADZAC JEDNAK PO ILOSCI PRZEROZNYCH "SWINSTW" NA KOMARY W TAMTEJSZYCH SKLEPACH W SEZONIE MUSI BYC ICH SPORO.

Komentarz

Trwa
        X