Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Na Krete dowod czy paszport? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Na Krete dowod czy paszport?

Witam wszystkich Mam takie male pytanie. Czy na Krete potrzebny jest paszport czy wystarczy dowod osobisty? Jak wiadomo jest to wyspa Grecka, ktory to kraj nalezy do Unii Europejskiej, po ktorej teoretycznie podrozowac mozna tylko z dowodem osobistym. Nigdzie w internecie nie znalazlem odpowiedzi wiec pytam osob, ktore juz na Krecie byly. Nie mam niestety juz waznego paszportu (skonczyl mi sie 3 miesiace temu), a za 2 tygodnie zaczyna mi sie urlop i mam do wyboru Krete badz Majorke.

.. i tu i tu wystarczy dowód .. nie tylko teoretycznie ale i praktycznie ... ;-)))
    ... chyba że jedziesz samochodem i opuszczasz granice UE .. ;-)

Komentarz

Dzieki wielkie :-) Czyli tak na dobra sprawe podrozowac z dowodem mozna po wszystkich krajach bedacych w strefie Schengen (a nie tylko w Unii Europejskiej), tak?

Komentarz

tak

[%sig%]

Komentarz

2 tyg. temu wróciłam z Krety. przy odprawie, na lotnisku nie chcieli przepuścić kobiety, która miała sam dowód, więc wnioskuję, że paszport jest jednak potrzebny. w końcu za każdym razem prosili o paszport, nie o dowód.

Komentarz

4 odprawy i nikt nigdy nawet nie poprosił mnie o paszport, zawsze korzystałem z dowodu osobistego ... więc moim zdaniem paszport wydaje się zupełnie zbytecznym balastem w przypadku wyprawy na Kretę. A osoba o której wspomina przedmówca być może miała problemu z zupełnie innego powodu, zresztą przy której odprawie nie została niby przepuszczona?

Pozdrawiam

Moja wycieczka na Kretę

Komentarz

w sierpniu 2009 byliśmy na Krecie. Lot Poznań-Heraklion . Sam dowód wystarcza jak najbardziej, dla dziecka paszport (bo nie ma dowodu )

Komentarz

Trwa
              X