Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Samochodem na Costa Blanca

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Samochodem na Costa Blanca

Właśnie wróciłam z Hiszpanii. Pozdrawiam wszystkich. Byliśmy w Denii. Jak ktoś chce coś wiedzieć, to w miarę możności odpowiem na pytania

Ja chciałabym się dowiedzieć gdzie spaliście i za ile?

Komentarz

wyjazdowiczka napisał(a):

> Ja chciałabym się dowiedzieć gdzie spaliście i za ile?
      Po drodze nocowaliśmy nawet trzy razy. Nie dlatego, aby to było konieczne, ale potraktowaliśmy dojazd nie jak dopust boski, ale jak część wakacji. Noclegi niestety na ogół są dosyć drogie, chyba, że korzystacie we Francji czy Niemczech z sieci tanich hoteli jak Etap czy Formule 1 (ok. 40-50 euro za pokój bez śniadania). Nasz pierwszy nocleg był w Endingen w Szwarcwaldzie za 58 euro ze śniadaniem (za dwie osoby). Następny w Nimes za ca 70 euro w Hotel de France, kolejny nocleg w Blanes - ca 70 euro ale z kolacją. W drodze powrotnej nocowaliśmy też w Ibisie w Montpellier za ok. 67 euro (bez śniadania). Na miejscu mieliśmy zalatwiony nocleg z Interhome - taki domek na 6 osób, cały nas kosztował 2000 zł za tydzień razem z ubezpieczeniem. Można było taniej, ale mąż koniecznie lubi mieć garaż, taką już ma obsesję

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hiszpania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
      Trwa
      X