Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Goa z Itaką w styczniu Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Indie, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Goa z Itaką w styczniu

Czy ktoś wybiera się w styczniu do Indii z Itaką?

My Ale już od 27.12-10.01

Komentarz

My od 3.01
      Czy szczepiliście się może na coś, w biurach poinformowano nas, że nie trzeba??

Komentarz

kasjaa Napisał(a):
        -------------------------------------------------------
        > My od 3.01
        > Czy szczepiliście się może na coś, w biurach
        > poinformowano nas, że nie trzeba??

Byłam z mężem nie na Goa ale na Sri Lance z Itaki 7+7 , czyli objazdówka i wypoczynek nad Oceanem Indyjskim .Nikt z obecnych z nami turystów się nie szczepił.Przed wyjazdem też miałam wątpliwości ale okazało się,że faktycznie moje obawy były bezpodstawne i szczepienia są niepotrzebne.

Komentarz

Lecimy na Goa 24 stycznia na 2 tygodnie do hotelu RONIL. Zamierzamy sami organizować lokalne wycieczki - szukamy towarzystwa (my jesteśmy w wieku po 55).

Komentarz

My również lecimy 24 stycznia na dwa tygodnie, z tym że najpierw jesteśmy na objeździe w Kerali. W drugim tygodniu będziemy w hotelu Whispering Palms w Condolim. Też, o ile to będzie możliwe, chcielibyśmy sami organizować zwiedzanie okolic dalszych i bliższych. Może uda nam się coś wspólnie zobaczyć?

Komentarz

Nasza paczka ( 4 osoby ) wybierają się 28/02/11 na Goa do hotelu Zuri Resort - jeśli ktoś chce z nami zwiedzać Indie , to zapraszamy .

Komentarz

Witam!
                Ja z mężem jedziemy z Itaki, ale 03/01/2011r
                Bardziej się boję rewolucji żołądkowych, wg zasady na wyjazd do Indii - pól roku chorujesz, pół zwiedzasz.
                Może ktoś jedzie w tym terminie? Mimo, że wątek jest z 2009r...(:P)

Komentarz

witam
                  nasza paczka (4 osoby) takze wybieramy sie na GOA tylko 14.02.2011 z Itaki jestesmy zainteresowani wycieczkami

Komentarz

A macie jakieś opinie o tym hotelu - Zuri Resort ?

Komentarz

zackx Napisał(a):
                      > witam
                      > nasza paczka (4 osoby) takze wybieramy sie na GOA
                      > tylko 14.02.2011 z Itaki jestesmy zainteresowani
                      > wycieczkami

o ja tez a do jakiego hotelu?chetnie bym sie dołaczyła do wycieczek

Komentarz

witamy, ja z mezem tez wybieramy sie na GOA 14 lutego 20011 na 2 tygodnie, chętnie dołączymy się do wycieczek, my będziemy w hotelu Ronil, pozdrawiamy czekamy na kontakt

Komentarz

Witam.Wybieram się z mężem 8.01.2012 na 2 tygodnie lecz nie wiemy jaki wybrać hotel.A Ty już wiesz ?
                          może razem coś wymyślimy.pozdrawiam.

Komentarz

Indii Napisał(a):
                            > A macie jakieś opinie o tym hotelu - Zuri Resort
                            > ?

Witaj.I jak udała się wyprawa- czy możesz polecić ten hotel- jaka okolica i czy daleko do miasta na imprezki.Proszę o wiadomość.Pozdrawiam.Sonia50

Komentarz

Witam,lecę na Goa 09,01.2012 do hotelu The 0.Czy może ktoś tam leci w tym terminie?Proszę o ewentualne opinie o tym hotelu.

Komentarz

Trwa
                              X