Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
szczepienia Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Kenia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• szczepienia

Witam
    wybieram się 1-rzaz do keni i prosze napiszcie jakie sa potrzebne szczepienia i czy trudny jest lot z itaki
    z góry dziekuje za informacje

kiedy lecisz janusz?

Komentarz

planuje 15.01.2012 -1tydzień

Komentarz

jaki hotel i ile płacisz?

Komentarz

1. jeśli chodzi o szczepienia, to o ile dobrze pamietam, obowiazkowe nie są. Ja miałam kilka zrobionych prezd wylotem do Peru, kilka zrobiłam "przypominająco" (polio, żółtaczka, tężec, dur, żółta febra i coś jeszcze ale nie pamiętam)
          2. lot-zależy co rozumiesz za ciężki lot. Dla mnie każdy jest ciężki-nie lubię latać, mam coraz większe problemy z kręgosłupem.... Trochę trwa-coś ok 10h. Czasem pozwalają wyjść podczas międzylądowania, czasem nie (nie wiem od czego to zależy)

Komentarz

Z tym kręgosłupem to faktycznie zgryz. Niestety też mam problem z kręgosłupem to wiem jak to jest. Jednak nie ma co biadolić 10 godz w samolocie czy aucie to zawsze jest spore obciążenie dla naszego kręgosłupa i generalnie nawet mega wygodna fura czy samolot niewiele nam w tym pomoże, 10 godz na dupie to 10 godzin na dupie.

Komentarz

No niestety.....
              Tylko właśnie teraz mam dylemat-ostatnio sporo dźwigałam (w związku z remontem) i ledwo się schylam, siedzieć nie mogę, a chciałam wyjechać. I już nie mam pomysłu gdzie.... Właśnie przez te loty i ew siedzenie na transferze do hotelu-nie wiem czy ruszać się z domu czy nie...

Komentarz

W marcu tego roku lecieliśmy z Itaki do Mombasy. Ponad 4 godz do Hurghady ( tam wysiadaliśmy na ok 45 min - przynajmniej można rozprostować nogi ). Choć 80% ludzi zaraz szukało krzesła aby usiąść !!!!!) . Potem kolejne 5 godz . Lot czeskimi liniami Travel servis. Czarter jak czarter - B 737-800 , bez luxusu, ale da się przeżyć. Catering był , choć pisało , że nie będzie.
                Komary były , i na safarii i w hotelu , ale mało dokuczliwe.
                Większość ludzi ( a byliśmy pierwszy tydzień na objazdówce i w hotelu Bamburii) miała szczepienia ( polio, żółta febra, TeDi, WZW A i B, ) , braliśmy leki : jedni Lariam inni Malarone. Nikt nie miał objawów ubocznych. Drugi tydzień byliśmy na wypoczynku w Baobab Sea Lodge - tam mało kto brał leki- więc jak widać bywa bardzo różnie.
                Co do Itaki - bez zastrzeżeń , transfery sprawne. Rezydent pojawił się tylko 2 x , ale tak naprawdę nie był nam potrzebny.

Komentarz

Trwa
                X