Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Malta: Dorirose Holiday Complex:wrzesnień. Co warto wiedziec??? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Malta, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Malta: Dorirose Holiday Complex:wrzesnień. Co warto wiedziec???

Wybieram sie na Malte we wrzesniu. Jade tam ze swoim chlopakiem, termin: 1-15 wrzesnia, apartamenty Dorirose Holiday Compex. Prosba do tych, ktorzy byli na Malcie, co warto zwiedzic? co zobaczyc? Lepiej wykipic wycieczki na miejscu czy zwiedzac na wlasna reke? Co warto zabrac ze soba? Prosze o jakies wazne informacje, przyklady cen itp, bede wdzieczna... pozdrawiam

Cześć byłam na Malcie w zeszłym roku koniec sierpnia początek wrzesnia, Malta to przecudowne miejsce. Byłam z biura podróży Trida-polecam, miejscowość Quawra apartamenty Dorirose+++ super warunki mielismy apartament 4 osobowy, (opłaca się wziąsć aparament 4 osobowy 2 sa strasznie małe i poproście z balkonem my mieliśmy dwa balkony) o wielkości około 70 m, 2 sypialnie, ogromny przedpokój, łazienka , pokój gościnny z aneksem kuchennym, korzystaliśmy ze wszystkich atrakcji hotelu graniczącego z naszymi apartamentami, czyli z dwóch basenów odkrytych i jednego w środku hotelu.
    Co warto zobaczyć, wycieczka objazdowa z triady około 80 zł, do kupienia u rezydenta, Malta w pigułce- naprawde warto, Blue Lagoon, dosyc droga około 120 zł, tez do kupienia u rezydenta (troszke męczoca ponieważ płyniecie statkiem około 1 godziny około 11.00 wysadzaja was na wyspie gdzie na dobra sprawe nie ma cienia, i do 16.00 jestescie na słońcu, nie ma tam normalnej piaszczystej plaży żeby sie położyć jedynie coś w rodzaju skałek, ale warto ze względu na niesamowite widoki przepiekny krajobraz, cudowna wodę!!! warto przepłynąc sie na miejscu bananem ponieważ motorówka wypływa naprawde daleko w morze i jest superrrrrr!!!!!!!!!!!), na statku którym płyniecie statku Kap. Morgana jest pyszny lunch szwecki stół, do picia wino...) a W drodze powrotnej wszyscy leża na statku i sie opalają albo chowaja przed słońcem. Kolejna obowiązkową wycieczką jest moim zdaniem Gozo - tam niestety nie byłam ponieważ byłl sztorm i staki tam nie pływały....
    Pozdrawiam...

Komentarz

Bylam na Malcie w zeszłym roku we wrzesniu. Hotel super, warunki naprawde super, co prawda baseny to porazka ale jest przeciez morze. plaze kamieniste, bez butow ciezko wejsc do wody. Jasli nastawiacie sie na imprazki to zapomnijcie o tym, ja znalazlam az 2 klubiki, cala czesc rozrywkowa jest w stolicy Malty ladnych kilka kilosow od Quawra. Mozna dojechac tam ichniejszym autobusem ale powrot albo b. droga taxi albo trzeba czekac do rana.
      Jesli chodzi o wycieczki: tylko i wylacznie na wlasna reke, komunikacja jest ok wiec mozna wszedzie dojechac. polecem GOZO jest super i tam tez poruszac sie komunikacja nie dac sie naciagnac na taxi.
      Nie chcialabym Ci popsuc nastroju ale pobyt na Mlacie nie zaliczam do najlepszych miasto staruchów lub malolatów. Poza tym ja jeszcze trafilam na kiepska pogode caly czas lalo powodzie te sprawy.
      Uwaga wezcie duzo kasy , bo wystko tam sporo kosztuje.

Pozdrawiam i zycze milego pobytu.

Komentarz

Dzieki serdecznie za wszystkie inf. pozdriawiam

Komentarz

Czesc.
          Ja tez bylem w tym hotelu. Jest na prawde spoko. Z miejsc ktore Ci polecam do zwiedzenia do jest zatoka St. Piters Pool a dokladnie miejscowosc Marsaxlokk.
          Jedzie sie dosc dlugo autobusem i potem trzeba isc jakies 25 minut na piechte (zapytaj w sklepie jak dojsc do wybrzeza). Ale na prwde warto. Super miejsce jesli ktos chce sobie poskakac do wody.
          Oczywiscie polecam Ci wyspe Comino i Blekitna Lagune. Extra miejsce.
          No i jesli zostanie Ci troche pieniedzy to jedz na Sycylie.
          I obowiazkowo Paceville.

Aa i mala prosba. Przekaz Tamarze (rezydentka) pozdrowienia od Michala i Agnieszki z pokoju 101 (4.08 - 18.08). Gwarantuje Ci ze na pewno nas pamieta. W koncu nie kazdy zasypia na autokar na lotnisko i jedzie potem taxi.

Milego pobytu Ci zycze.

Komentarz

PS.

Odezwij sie do mnie na maila to podam Ci namiary jak jezdzic na dyskoteki do Paceville. My wynajmowalismy maly busik. Albo pogadaj z Tamara (Mam nadzieje ze jeszcze bedzie rezydentka tam)

Jeszcze raz milego pobytu

Komentarz

Hej, a ja 2 lata temu miałem super pogodę cały czas. zwiedzać jak pisze reszta najlepiej samemu bo komunikacja super. dyskoteke da sie znależć- ja byłem właśnie w miejscowości Quawra. Były chyba z 3. Jest tez trochę klimatycznych knajpek z karaoke lub dla kibiców albo z muzyka clubowa albo jezzem. Tani nie jest ale super. Dobrze jest mieć wykupinone jedzenie w hotelu bo na mieście drogojak holera. Jakchcesz fotki to Ci wyślę na maila.
              pozdro,

[%sig%]

Komentarz

hehehe! slyszalysmy o waszej akcji z lotniskiem!gratulujemy serdecznie, malo brakowalo a bysmy ja powtorzyly!!
                pozdrowienia dla Pruszkowa!!
                koleżanki z 305)

Komentarz

To Wy jestescie te dziewczyny co przyjachaly jak my wyjechalismy? I trzymalyscie sie z pokojami 405 i 404? Tak???? Jesli tak to pozdrawiam widzialem Was na zdjeciach i na kasecie.

Komentarz

nie my jestesmy te dziewczyny, ktore przyjechaly tydzien po was (m.in z capitanem America). bylysmy z wami raz w paceville

Komentarz

AAAAAA to juz wiem. Pozdrawiam serdecznie. hehe. narazie

Komentarz

szkoda zejuz pojechalas w tym kompleksie sa karaluchy chyba ze ci nie przeszkadzaja pozdrawiam

Komentarz

Trwa
                        X