Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Siedlisko Blanki u Architekta - nie polecam! Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Siedlisko Blanki u Architekta - nie polecam!

Nie polecam spędzać swoich wymarzonych i tak wyczekanych wakacji w Siedlisku Blanki ....Ja na nie czekałem z żoną i dziećmi od dawna, żeby spędzić je miło... Byłem z rodziną przez tydzień u Pana Zbyszka- gospodarza, nie polecam!!! Mimo że tak drogo to warunki które są obiecywane na stronie to wielka ściema!!! Stracone pieniądze-((( Szkoda że nie wykupiłem z rodziną wczasów na innym gospodarstwie agroturystycznym ,gdzie moje dzieci spotkały by prawdziwą wieś, zwierzęta oraz prawdziwych gospodarzy..

Panie Piotrze! Przykro, że tak niemiło wspomina Pan pobyt - zastanawiam się jednak, czy aby na pewno był Pan gościem Siedliska... Na liście Gości, którzy odwiedzili Siedlisko w tym sezonie nie widnieje Pana imię i nazwisko, które umieścił Pan również na innym portalu. Proszę o podanie prawdziwych danych, abym mógł rozważyć Pana zarzuty, w tym momencie zupełnie bezpodstawne.
    Z wyrazami szacunku,
    gospodarz Siedliska

Komentarz

Ja za to polecam rezerwację noclegów u relaximo.pl. Tam sa tanie i dobre noclegi. Szybka rezerwacja oraz miła obsługa. Nie ma na co narzekać. Naprawdę

Komentarz

Nie zgadzam się z piotr72 spędzałam tam kilka dni w wakacje i byłam wniebowzięta - apartament, który wynajęlismy z narzeczonym był cudny, to byl taki nasz odstresowywacz przedślubny ;p tydzień spędzony na mazurach. A to co mi się tam podobało to, sztuka współczesna na ścianach oraz gotowanie specjalnie dla gości

Komentarz

Nie wiem być może wpis Piotra dotyczy innego miejsca, Natomiast jeśli autorowi chodzi o Siedlisko Blanki na mazurach http://www.siedliskoblanki.com/ to ja zdecydowanie zgodzić się nie mogę. Jeśli chodzi o same warunki zakwaterowania to były bardzo dobre, nie wiem pewnie jakbym bym był nadgorliwy to bym mogł się przyczepić, że płytka na ścianie krzywa, albo obraz o 2mm przechylony, ale ludzie, czy Wy na wakacje szczególnie do agroturystyki jeździcie odpoczywać czy przejmować się pierdołami? Ogólnie atrakcji do aktywnego wypoczynku też nie brakuje byliśmy z 4 letnim chłopcem i znajomi mieli 2 dzieci 3 i 5 lat i ani nam, ani tym bardziej im się nie nudziło.
          Tyle w temacie, wpis autora pewnie spowodowany jakimiś osobistymi problemami, a nie sytuacja jaką można zastać na miejscu. To moje zdanie.
          Pozdrawiam.
          Agroturystyka Mazury - wypoczynek wakacyjny: noclegi i apartamenty nad jeziorem w malowniczym Siedlisku Blanki Okolice: Warmia, Lidzbark Warmiński, Olsztyn. Tenis, jogging, prywatny trener

Komentarz

Zamieszczone przez piotr72 Zobacz posta
            Nie polecam spędzać swoich wymarzonych i tak wyczekanych wakacji w Siedlisku Blanki ....Ja na nie czekałem z żoną i dziećmi od dawna, żeby spędzić je miło... Byłem z rodziną przez tydzień u Pana Zbyszka- gospodarza, nie polecam!!! Mimo że tak drogo to warunki które są obiecywane na stronie to wielka ściema!!! Stracone pieniądze-((( Szkoda że nie wykupiłem z rodziną wczasów na innym gospodarstwie agroturystycznym ,gdzie moje dzieci spotkały by prawdziwą wieś, zwierzęta oraz prawdziwych gospodarzy..
            Widzę, że konkurencja nie śpi;p Kto był w tym siedlisku napewno by takiej opinii nie napisał. Ja tam jestem zadowolony i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wiadomo wszystkim nie dogodzi ale na to nie ma rady;p

Komentarz

Dla mnie też może być. Świeże powietrze, dużo atrakcji i blisko wody. Widziałem jak rodziny z małymi dziećmi przyjeżdżali i nikt tam nie narzekał.

Komentarz

Trwa
              X