Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
kiedy najlepiej jechac Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• kiedy najlepiej jechac

mam pytania 1.w jakim okresie najlepiej wybrac sie do tajlandii, mysle o sierpniu, czy to dobry pomysl, byl ktos moze w tym okresie 2.czytalem tutaj sporo opinii na teamt w jaki rejon sie wybrac, chcialbym tez troche zobaczyc a nie tylko lezec na plazy, wiec w jaki rejon sie wybrac 3. czy biuro eccoholiday jest ok? bede wdzieczny za wszystkie opinie i porady pozdrawiam jacek

mam jeszcze pytanko
    sporo hoteli ma w ofercie tylko sniadania, czy nie ma na miejscu problemu z wyzywieniem?
    dziekuje jeszcze raz

Komentarz

ja tez jade w sierpniu do tajlandii z ecco,lecimy przez kijów,tez mam opcje tylko ze sniadaniem,podobno sierpien to pora deszczowa,ale pada tylko dwie godziny dziennie.

Komentarz

Cześć!!!
        Ja w Tajlandii byłem z ecco w marcu. Było super.
        Miejscem wypadowym była dla mnie Pattaya, choć zabalowałem tez w Bangkoku. Myslę, że najlepszym okresem na taki wyjazd byłby styczen... ) Wtedy jest trochę "chłodniej".
        Warto wybrać się na Phuket, Krabię, no i oczywiście Chiang Mai. Jeśli będziesz miał możliwośc pojedź sobie do Kambodży. Jest nieporównywalnie inna od Tajlandii. To całkiem inny świat! Tajlandia jest strasznie skomercjalizowana... Aaaaa i wybierz się tez nad rzekę Kwai. Hotel na tratwach jest niesamowity!!!
        Pozdrawiam! )

Komentarz

A co do wyżywenia..., to sami tajowie (ponad 90% z nich nie gotuje w domu) jedzą na ulicy... Tak więc z jedzeniem nie ma problemu... ) Ja miałem wykupione obiadokolacje w hotelu, myślę, że warto to zrobić, bo jesz i pijesz ile dusza zapragnie.... Szwedzki stół, to jest to!

Komentarz

sierpien w tajlandii z ecco nieaktualny,wlasnie dzisiaj odwolano moj wyjazd na 2 sierpnia

Komentarz

darujcie sobie ecco holiday!!! A pozatym darujcie sobie wypady do Azji W lato!!!!!!!! Wilgotność 100% - mozna umrzeć, co z tego ze jest "tylko" 30 st., ja wolę 50 w Egip[cie przy suchym klimacie. Do Tajlandii jezdzi sie w zimie........

Komentarz

móglbys podac sój adres mailowy?

Albo przynajmniej napisz czy uzywałes internetu i jak tam jest z predkością?

pozdrawiam

Komentarz

mój adres: maly-1987@tlen.pl
                  Pozdrawiam i czekam... )

Komentarz

Tajlandia tylko w okresie listopad-kwiecien, kiedy jest pora sucha!!!! W sierpniu jest hardkorowa wilgotnosc i opady! Pozceja do zimy!
                    Co do jedzenia nie wiem. My zjechalismy na wlasna reke Tajlandie i stolowalismy sie na ulicznych knajpach za ok. 1 dolara za posilek - smaczny i zrobiony na 'twoich oczach'.
                    PS Uwaga na amebe! Woda tylko w butelkach (zawsze sprawdzajcie, czy nie byly napelniane powtórnie!!!)

Komentarz

Trwa
                    X