Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
kiedy najlepiej jechac Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tajlandia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• kiedy najlepiej jechac

mam pytania 1.w jakim okresie najlepiej wybrac sie do tajlandii, mysle o sierpniu, czy to dobry pomysl, byl ktos moze w tym okresie 2.czytalem tutaj sporo opinii na teamt w jaki rejon sie wybrac, chcialbym tez troche zobaczyc a nie tylko lezec na plazy, wiec w jaki rejon sie wybrac 3. czy biuro eccoholiday jest ok? bede wdzieczny za wszystkie opinie i porady pozdrawiam jacek

mam jeszcze pytanko
    sporo hoteli ma w ofercie tylko sniadania, czy nie ma na miejscu problemu z wyzywieniem?
    dziekuje jeszcze raz

Komentarz

ja tez jade w sierpniu do tajlandii z ecco,lecimy przez kijów,tez mam opcje tylko ze sniadaniem,podobno sierpien to pora deszczowa,ale pada tylko dwie godziny dziennie.

Komentarz

Cześć!!!
        Ja w Tajlandii byłem z ecco w marcu. Było super.
        Miejscem wypadowym była dla mnie Pattaya, choć zabalowałem tez w Bangkoku. Myslę, że najlepszym okresem na taki wyjazd byłby styczen... ) Wtedy jest trochę "chłodniej".
        Warto wybrać się na Phuket, Krabię, no i oczywiście Chiang Mai. Jeśli będziesz miał możliwośc pojedź sobie do Kambodży. Jest nieporównywalnie inna od Tajlandii. To całkiem inny świat! Tajlandia jest strasznie skomercjalizowana... Aaaaa i wybierz się tez nad rzekę Kwai. Hotel na tratwach jest niesamowity!!!
        Pozdrawiam! )

Komentarz

A co do wyżywenia..., to sami tajowie (ponad 90% z nich nie gotuje w domu) jedzą na ulicy... Tak więc z jedzeniem nie ma problemu... ) Ja miałem wykupione obiadokolacje w hotelu, myślę, że warto to zrobić, bo jesz i pijesz ile dusza zapragnie.... Szwedzki stół, to jest to!

Komentarz

sierpien w tajlandii z ecco nieaktualny,wlasnie dzisiaj odwolano moj wyjazd na 2 sierpnia

Komentarz

darujcie sobie ecco holiday!!! A pozatym darujcie sobie wypady do Azji W lato!!!!!!!! Wilgotność 100% - mozna umrzeć, co z tego ze jest "tylko" 30 st., ja wolę 50 w Egip[cie przy suchym klimacie. Do Tajlandii jezdzi sie w zimie........

Komentarz

móglbys podac sój adres mailowy?

Albo przynajmniej napisz czy uzywałes internetu i jak tam jest z predkością?

pozdrawiam

Komentarz

mój adres: maly-1987@tlen.pl
                  Pozdrawiam i czekam... )

Komentarz

Tajlandia tylko w okresie listopad-kwiecien, kiedy jest pora sucha!!!! W sierpniu jest hardkorowa wilgotnosc i opady! Pozceja do zimy!
                    Co do jedzenia nie wiem. My zjechalismy na wlasna reke Tajlandie i stolowalismy sie na ulicznych knajpach za ok. 1 dolara za posilek - smaczny i zrobiony na 'twoich oczach'.
                    PS Uwaga na amebe! Woda tylko w butelkach (zawsze sprawdzajcie, czy nie byly napelniane powtórnie!!!)

Komentarz

Trwa
                    X