Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
szukam chętnych do Tajlandii Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tajlandia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• szukam chętnych do Tajlandii

w styczniu lub lutym chcę sie wybrać do Tajlandii. Szukam osób które też chciałaby wybrać się w tym terminie do Tajlandii na dwa tygodnie.

Pisałam do Ciebie wczoraj. Jestem zdecydowana (2 kobiety) na wyjazd po 10 lutego - jesteśmy nauczycielkami a wtedy są ferie. Czekamy na propozycje

Komentarz

...ja rowniez sie przypominam...2 osoby...ja i zona...
      pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

Co to jest za wyjazd? Pobyt czy zwiedzanie. Ja z mężem i dzieckiem również się wybieramy w tym terminie (o ile dziecko nie jest przeszkodą do towarzystwa).

Komentarz

lecimy w lutym ponurkować trochę

Komentarz

Cześć! Ja również wybieram się w styczniu lub lutym do Tajlandii. Szukam ekipy. W grupie rażniej. Odezwijcie się na Agorax@neostrada.pl Z wykształcenia jestem nauczycielem historii ale nie pracuję w zawodzie, pracuję w serwisie RTV.

Komentarz

Dziecko nie jest przeszkodą pod warunkiem, że lubi tramping czyli samodzielne zwiedzanie kraju. Agorax@neostrada.pl

Komentarz

Lolo07 odezwij się. Czekam!

Komentarz

Ela9 napisał(a):

> Pisałam do Ciebie wczoraj. Jestem zdecydowana (2 kobiety) na
                  > wyjazd po 10 lutego - jesteśmy nauczycielkami a wtedy są ferie.
                  > Czekamy na propozycje
                  Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to zamierzam się tam wybrać. Poszukuję grupy osób żeby jakoś zgrać termin wyjazdu /w grupie rażniej/. Dwie osoby już podały termin / ela9 po 10 lutym, ja Krzysiek-termin obojętny, może być po 10 lutym/. Loloo7/Paweł/ odezwij się kiedy Tobie pasuje.. Piszcie na mój adres Agorax@neostrada.pl Mieszkam w Nowej Soli koło Zielonej Góry i mam 42 lata /hobby pilotaż wycieczek w PTTK Nowa Sól/. Czekam na info. Krzysiek.

Komentarz

czesc.mam 27 lat w styczniu lub lutym wybieram sie na wakacje zycia do tajlandii na ok 3tyg szukam chetnych osobpozdrawiam

Komentarz

Agorax@neostrada.pl wracają mi maile z tego adersu, a jestem zainteresowana wspólną podróżą ! 2 osby 42 lata i 38 lat, pa

Komentarz

2 osoby - 28 i 31 lat, grudzień lub marzec, ale dwa tygodnie

Komentarz

TEN WATEK JEST Z 2004 ROKU,spojrzcie na date...
                          We dwojke tez sobie swietnie poradzicie...)))Ale zawsze warto szukac kompanow..
                          Pozdrawiam.

Komentarz

jest ktoś chętny na tą Tajlandię czy nie

Komentarz

X(><, ale się uśmiałam...... ! ale i tak jestem chętna na 2010 - czyli Tajlandia WIECZNIE ŻYWA

Komentarz

Trwa
                              X