Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
szukam chętnych do Tajlandii Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• szukam chętnych do Tajlandii

w styczniu lub lutym chcę sie wybrać do Tajlandii. Szukam osób które też chciałaby wybrać się w tym terminie do Tajlandii na dwa tygodnie.

Pisałam do Ciebie wczoraj. Jestem zdecydowana (2 kobiety) na wyjazd po 10 lutego - jesteśmy nauczycielkami a wtedy są ferie. Czekamy na propozycje

Komentarz

...ja rowniez sie przypominam...2 osoby...ja i zona...
      pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

Co to jest za wyjazd? Pobyt czy zwiedzanie. Ja z mężem i dzieckiem również się wybieramy w tym terminie (o ile dziecko nie jest przeszkodą do towarzystwa).

Komentarz

lecimy w lutym ponurkować trochę

Komentarz

Cześć! Ja również wybieram się w styczniu lub lutym do Tajlandii. Szukam ekipy. W grupie rażniej. Odezwijcie się na Agorax@neostrada.pl Z wykształcenia jestem nauczycielem historii ale nie pracuję w zawodzie, pracuję w serwisie RTV.

Komentarz

Dziecko nie jest przeszkodą pod warunkiem, że lubi tramping czyli samodzielne zwiedzanie kraju. Agorax@neostrada.pl

Komentarz

Lolo07 odezwij się. Czekam!

Komentarz

Ela9 napisał(a):

> Pisałam do Ciebie wczoraj. Jestem zdecydowana (2 kobiety) na
                  > wyjazd po 10 lutego - jesteśmy nauczycielkami a wtedy są ferie.
                  > Czekamy na propozycje
                  Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to zamierzam się tam wybrać. Poszukuję grupy osób żeby jakoś zgrać termin wyjazdu /w grupie rażniej/. Dwie osoby już podały termin / ela9 po 10 lutym, ja Krzysiek-termin obojętny, może być po 10 lutym/. Loloo7/Paweł/ odezwij się kiedy Tobie pasuje.. Piszcie na mój adres Agorax@neostrada.pl Mieszkam w Nowej Soli koło Zielonej Góry i mam 42 lata /hobby pilotaż wycieczek w PTTK Nowa Sól/. Czekam na info. Krzysiek.

Komentarz

czesc.mam 27 lat w styczniu lub lutym wybieram sie na wakacje zycia do tajlandii na ok 3tyg szukam chetnych osobpozdrawiam

Komentarz

Agorax@neostrada.pl wracają mi maile z tego adersu, a jestem zainteresowana wspólną podróżą ! 2 osby 42 lata i 38 lat, pa

Komentarz

2 osoby - 28 i 31 lat, grudzień lub marzec, ale dwa tygodnie

Komentarz

TEN WATEK JEST Z 2004 ROKU,spojrzcie na date...
                          We dwojke tez sobie swietnie poradzicie...)))Ale zawsze warto szukac kompanow..
                          Pozdrawiam.

Komentarz

jest ktoś chętny na tą Tajlandię czy nie

Komentarz

X(><, ale się uśmiałam...... ! ale i tak jestem chętna na 2010 - czyli Tajlandia WIECZNIE ŻYWA

Komentarz

Trwa
                              X