Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Tunezja-Libia-Triada[7+7] Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Tunezja-Libia-Triada[7+7]

Tunezja-Libia _(7+7) -triada. od 18.07.2005. Witam, Piszę bo dzieki temu forum wybralem dobry pobyt. Pobyt w Jockey Club w porzadku jak w opiniach tu na forum umieszczonych. Przejazd do Libii _1-szy nocleg: Safa ...hotel moze byc. Byla awaria klimatyzacji [3-4piętro] cieżko było przezyć noc. _2-gi nocleg: Tataouine ...hotel na skraju pustyni wybudowany w stylu berberyjskim, piekny basen. Pełne 3* Przekroczenie granicy, jeden autokar _54osoby ok 5godzin. W drodze powrotnej podobny czas. _3-ci nocleg: Libia Gharyan ...luksus z \"wczesnego Gierka\" Jedzenie serwowane do stolika całkiem dobre i wystarczająco. _4/5-ty nocleg: Trypolis- \"Janzour Tourist Village\" to ogromny kompleks turystyczny dla Libiczków. To koszmar te dwie doby ...pokoje brudne i śmierdzące, grzyb na ścianach, nie działająca klimatyzacja, łazienki trudno opisać. Sąsiedzi grilujący w pokojach obok, fetor pełno wody z niesprawnej klimatyzacji. Są tam pokoje tylko 2-ki. Rodziny 2+1 dostawały 2dwójki. Gdy jakiekolwiek reklamacje nie były skuteczne sami wymienalismy pokoje tak, że w 2-kach tych \"najlepszych\" spało po 4osoby. Tam zobaczyłem, że Polacy potrafią sobie pomagać. Grupa[54osoby] była extra!!!. 6-ty nocleg: Matmmata taki stary hotel w ich stylu napewno nie 3*. 7-my w okolicach Sousse nawet nazwy nie pamietam. Zjedzenie posiłku to walka o byt wszystkiego brakowało. Współczuję tym, którzy przyjechali tam na 2tygodnie. Daleko mu do 3*. Autokary to conajmniej 15-20latki!. W drodze powrotnej tunezyjski autokar wyglądał jakby przewoził pracowników z budowy, brud, nieszczelne przewody paliwowe i marny nawiew nie klimatyzacja. Po stanowczym proteście wymieniono autobus. Triada to oszust!. Pierwszy i ostatni raz z Triadą. Wybralem to biuro ze względu na wycieczkę do Libii. Chciałem zobaczyć Leptis Magna. Pozdrawiam. Ślązak.

UWAGA na rezydentow BP. TRIADA p. Jacka Daszyn.... i Jacka Zalewsk.... Metode na turystow maja taka:
    1. Zamieniaja sie (w jednym dniu jeden, w drugim drogi. "nic nie podpisze, bo nie wiem, jak bylo wczoraj" lub: "to nie ja")
    2. Wymiana pieniedzy na granicy: "wejdzie Pan z kalkularorkiem i wymieni" (a potem ja wezme od niego prowizje)
    3. W razie problemow z turystami chowaja sie w pokoju i ich nie ma
    4. Rozwiazac problem? "ja nie rozumiem co do mnie mowia, bo uzywaja zadkiego dialektu"
    5. NIGDY WIECEJ Z TRIADA!!!

Komentarz

Ja juz dawno olałem Triade i latam teraz z www.bestreisen.com.pl

Komentarz

Trwa
      X