Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Ciekawe miejsca na poludniu Anglii.. Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wielka-brytania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Ciekawe miejsca na poludniu Anglii..

Interesuja mnie bliższe i troche dalsze okolice Bournemouth nad morzem . Co warto ciekawego zobaczyc pod katem krajobrazów, zabytków etc ? Brighton odpada, bo tam juz kiedys bylam.
    Troche miejsc juz wygooglowałam,ale interesuja mnie osobiste doświadczenia,wrażenia...miejsca, które wywarły wrażenie..
    Będę wdzięczna za opinie -D
    pozdrawiam nelcia

Durdle door

Komentarz

west lulwort i durdle door jedno z moich ulubionych miejsc
      mozna tez w druga strone kimmeridge, swanage, corfe castle, studland, w dorset jeszcze abbotsbury- swannery i subtropical gardens
      cala kornwalia tu raczej na weekend obowiazkowo lands end, minack theatre,lizard, tintagel castle, eden project
      devon-kents cavern,start point lighthouse, becky falls,tree surfers gulworthy, clovelly
      te miejsca moge polecic po drodze pewnie tez cos sie znajdzie jest co robic w weekendy,mam tez pare miejsc w druga str i w gore np cheddar, beachy head, camber

Komentarz

Holi., Gogonia
        dziekuje-D i Holi jeszcze raz gratulacje (:P)(:P)
        Durdle door ,west lulworth,studland, corfe castle mam na swojej liscie , teraz juz upewnilam sie,ze warto..
        Reszta z wymienionych na razie mi nieznana, musze wiec sobie poszperac i poszukac... Kornwalii w ogole nie planowalam, bo wydawala mi sie daleko ,ale w takim razie rozwaze..
        Myslalam moze tez o Isle of Wight i Highcliffe castle ?
        pozdrawiam nelcia

Komentarz

nelcia ja do Durdle door osobiscie nie dotarlam, ale kilku znajomych bylo i sobie chwili. A na zdjeciach wyglada pieknie.
          Bylam w Newquay ale to jest spory kawalek od Bournemouth.
          Odwiedzilismy rowniez Eden Project.

Miasto surferow

Eden Project

Komentarz

Nelcia z zabytków może katedra w Winchester ?

Komentarz

Holi,
              alez ten Eden project to dziwadło.. wyglada zdecydowanie ciekawie i niesztampowo..Gogoonia tez o nim pisala..
              Sadi,
              Winchester sprawdziam ,ze mamy dodkladnie po drodze jak bedziemy wracac do Ladka na samolot,wiec duża szansaże wskoczymy.. Na zdjęciach widąc że ladne miasteczko no i katedra...
              dziekuje nelcia

Komentarz

Bardzo ładne miasteczko mieszkałem tam 2 lata
                W Katedrze kręcili sceny do Kody da vinci z Tomem Hanksem(tu)

Komentarz

Eden Project prezentuje się naprawdę świetnie. Szkoda, że o nim nie wiedziałam podczas mojej ostatniej wizyty w Anglii.

Komentarz

Isle of Wight w planach juz dobre 2 lata zawsze cos innego wypadnieale tu tez na weekend, kornwalia tylko na mapie wydaje sie duza a naprawde warto, szczegolnie przy pieknej pogodzie, my mieszkamy w londynie a bylismy tam 2 razy na weekend, u mnie na 1 miejscu ladne widoczkia przy okazji moge zachaczyc o historie

Komentarz

Saderan,
                      skoro to twoje prawie rodzinne miasto to Winchester wrzucam na liste !!(:P)
                      Gogoonia,
                      Kornwalia rzeczywiscie piekna, popatrzylam na fotki... tylko nie wiem czy jest sens jechac w ta i z powrotem tego samego dnia, Wg googla to ok 3-4 godz w jedna strone..z Bornemouth.
                      A co powiesz o Bradford upon Avon ? tak mi sie spodobało miasteczko..klimatyczne..
                      dzieki za info nelciowata

Komentarz

Nelcia (tu)(tu) a w okolicy katedry mogę polecić świetne bistro "La Place" prowadzone przez znajomych z Francji, kiedyś było pyszne jedzenie, sery francuskie mniam mam nadzieję, że nadal jest tak pysznie - znowu w tym roku dotarłem tylko do Londynu ale może w 2014 uda się zorganizować jakiś weekendzik w Winchester (tu)(tu)

Komentarz

nie da rady bo bedzie to meczarnia choc nie mowie ze niemozliwe ale 2 dni na spokojnie juz tak, na 1 dlugi dzien moge polecic wyprawe w gore mapy do cheddar i zachaczyc o weston super mare -swietne rzezby z piasku, no i jeszcze stonehenge

Komentarz

Saderan,
                            zobacze jak bedziemy z czasem... jesli bedzie pora lunchykowa to kto wiec ?sprobuje znalezc to pyszne bistro (tu)
                            Gogonia,
                            Stonehenge mam oczywiscie juz na liscie (tu) , ja bylam widzialam,,ale rodzinka nie , wiec jedziemy...ja tez zreszta z przyjemnościa ponownie sie zanurze w czasy starozytne
                            Z tym Cheddar mnie zaskoczylas, bo miejsce mi zupelnie nieznane a wyglada super. (:P)(:P)Poczytalam , poogladalam i wyglada bardzo ciekawie. Znazlam taki bilet łaczony na Cheddar, safari i park - myslisz ze to dobry pomysl ?

pozdrawiam nelcia

Komentarz

hymm a jakie safarii i park?

Komentarz

Trwa
                              X