Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Fuerteventura -pogoda w kwietniu Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wyspy-kanaryjskie, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Fuerteventura -pogoda w kwietniu

Hej!Wybieramy się już wkrótce na Fuertę i chciałam się dowiedzieć na jaką pogodę mogę liczyć ?(początek kwietnia) Jest szansa na opalanie i chociażby moczenie nóg w oceanie??Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki

Spokojnie się opalisz , tylko nie zapomnij filtrów, miesiąc temu bylo codziennie ok 29 stopni, raz tylko pokropiło, nic się nie bój i baw się dobrze

Komentarz

no to super...lecę uspokojona... dzięki za odpowiedź!!Pozdrawiam

Komentarz

JAK CI TO POMOZE TO JA MIESZKAM NA WYSPIE JUZ OD TRZECH LAT TUTAJ MOZESZ OPALAC SIE I KAPAC CALY ROK !!!!!!!! JESTEM PRZEWODNIKIEM PO WYSPIE Z BIURA LAST MINUTE TRAVEL s.l.-EXCURSIONES W SUPER MIASTECZKU NA POLNOCY CORRALEJO ZAJMUJEMY SIE ORGANIZOWANIEM WSZELKICH WYPRAW PO WYSPIE W NAJPIEKNIEJSZE MIEJSCA . CHCE ZAPROSIC CIE NA NASZA STRONE http://www.fuerteventura-excursions.com/ I JUZ TERAZ MOZESZ ZLOZYC ZAMOWIENIA NA WYBRANE PRZEZ CIEBIE WYCIECZKI PO WYSPIE WLASNIE TERAZ MAMY DOBRE CENY BO NIEMA JESZCZE SEZONU( ALE TO MIEDZY NAMI) NAPISZ DOMNIE NA MAIL reservasaqui@gmail.com PYTAJ O WSZYSTKO A JA CIE POKIERUJE, ZE WZGLEDOW CENOWYCH NAJLEPIEJ W TYCH DNIACH , BO JAK PRZYJEDZIESZ TO CENY BEDZIESZ MIALA Z TERAZ . NARA !

Komentarz

Trwa
        X