Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Jaki hotel na Fuerteventura? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wyspy-kanaryjskie, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Jaki hotel na Fuerteventura?

Wybieram sie na Fuerte pod koniec wrzesnia ale nie wiem jeszcze jaki hotel wybrac. Chce aby byl przy plazy i w wersji all. Za podpowiedzi z gory dziekuje.

Polecam Jandia Resort, byłam, bardzo dobre warunki, duży pokój, pyszne jedzenie, blisko do centrum.

Komentarz

Dzieki za odpowiedz. Tak wlasnie sie zastanawialem nad tym hotelem. A jak daleko jest do plazy, bo ze zdiec wynika ze z pol kilometra? Jaka plaza i jak z transportem w inne czesci wyspy?

Komentarz

Hotel znajduje się powyżej lini brzegowej oceanu i z poziomu basenów i restauracji jest piękny widok. Do poziomu ulicy i plaży można zjechać windą lub zejść schodami. Potem tylko ok 50 - 100 m, do przejścia przez ulicę dla pieszych i właściwie już jest plaża. Plaża jest piękna bardzo szeroka, piaszczysta (mam porównanie z innymi Wysp. Kanaryjskimi), spacery plażą są rewelacyjne , można dość do Morro Jable - polecam. Jeżdżą autobusy komunikacji miejskiej, jednak polecam wynajęcie samochodu raczej tanio i benzyna też jest tania. Sama wyspa zachwycając. Przepyszny kozi ser, polecam.

Komentarz

Teraz tak patrze po tych "jandia resort" i jest ich troszke... Diunas, Sunrise, Diunas Stella, Sol... Czy masz jakies moze konkretniejsze namiary?

Komentarz

W Itace jest tylko jeden który nazywa się Jandia Resort.

Komentarz

Oki juz znalazlem. Ten hotel nazywa sie Sunrise Jandia Resort. Przeczytalem kilka pozytywnych opinni wiec zaczynam sie mocno zastanawiac. Wielkie dzieki za podpowiedz(tu)

Komentarz

Ja polecam Barcelo Jandia Playa - byłem w marcu - świetny kompleks.
                Ja byłem z Itaką.

Komentarz

Lubie hotele Barcelo wiec sprawdze. Dzieki za info.

Komentarz

Witam
                    Ja z rodzinką dwa lata temu byłam w hotelu Monica Beach bardzo fajny hotel z dobrym jedzeniem przy plaży.

Komentarz

witam
                      Bylam w grudniu z ITAKĄ w Taro Beach - czysty, przyjemny hotelik
                      Hotel tuż przy plaży, miła obsługa.
                      Minusy - trochę mało miejsca przy basenie / jeżeli preferuje się spędzanie czasu na leżakach przy basenie zamiast na piasku /
                      Leżaki na plaży - płatne 3 E/dzień

Pozdrawiam

Komentarz

Na jakie wycieczki fakultatywne można się wybrać i jakie ceny proszę o informacje.

Komentarz

Wlasnie ogladalem Monika Beach i Taro Beach, faktycznie fajne hoteliki w podobnej cenie, wiec bede mial ciezki orzech do zgryzienia. Ciekawy jestem jeszcze koloru piasku na plazy, bo na zdieciach jest brazowy. Wiem ze to nie karaiby ale w Moro Jable jest chyba jasniejszy. Mam jeszcze jedno pytanie, jakie sa aktualne ceny fakultetow, ceny w restauracjach i sklepach na wyspie bo zastanawiam sie jeszcze nad wersja HB lub BB ale z wypozyczeniem auta na czs pobytu. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Komentarz

Ja miałem All w Barcelo Jandia i generalnie z innych opcji nie korzystam.
                            Z hotelu 10 minut spacerkiem dochodzisz do promenady - pełno sklepików a jeśli chodzi o jedzenia to głównie pizzerie i chińszczyzna, rzecz jasna nie tylko. No i na każdym kroku perfumeria ;-) Jeśli chodzi o cenę to z uwagi na fakt że miałem All-a to korzystałem z jedzenia poza hotelem tylko kilka razy - o ile pamiętam pizza w granicach 4-5 euro za sztukę.
                            Polecam objazd wyspy! Ja wynająłem za pośrednictwem Itaki nowego garbusa Cabrio - płaciłem 40 euro za dzień. Świetna sprawa - w 5 godzin możesz objechać całą wyspę (paliwo b****nie tanie - chyba 15 Euro kosztowało nas aby objechać całą wyspę). Świetne widoki, zwłaszcza jadąc z południa na północ, gdzie jedzie się "w górę" - bardzo stromymi drogami gdzie zaraz za barierką jest przepaść - normalnie jak na filmach grozy ;-) Polecam!

Jeśli chodzi o miejscowości na byłem w Jandia i bardzo mi się podobało. Przejeżdzając przez inne ośrodki napewno ładnie było także w Costa Calma.

Polecam Fuerte było bardzo fajnie.
                            A hotel Barcelo Jandia - rewelacja - co prawda na fotkach wygląda jakby nie było tam wcale zieleni ale to nie tak. Jest zielono, fajne baseny, jacuzzi, fajne bary na terenie hotelu. Super sprawa.

Komentarz

Własnie wróciliśmy z Iberostar Playa Gaviotas. polecamy

Komentarz

Trwa
                              X