Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Lanzarote czy Fuerteventura? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wyspy-kanaryjskie, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Lanzarote czy Fuerteventura?

Witam wszystkich! Proszę o pomoc w podjęciu decyzji - właśnie planuję tegoroczne wakacje i nie mogę się zdecydować czy wybrać Fuerteventurę czy Lanzarote. Zależy mi na miejscu, w którym będzie się coś działo (sklepiki, knajpki, bary, dyskoteki), a także na w miarę dobrym hotelu. Proszę o więcej informacji, jak na razie byłam na Teneryfie i Gran Canarii - bardzo mi się tam podobało, ale o Lanzarote i Fuerte czytam komentarze, że są znacznie \"spokojniejsze\" i królulują niemieccy emeryci. Czy tak jest rzeczywiście? Gdzie warto lecieć jeśli chodzi o \"aktywny\" wypoczynek i życie nocne - lub chociaż jego namiastkę? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam wszystkich forumowiczów! Aga

Najlepiej opcja tydzień na Lanza tydzień na Fuerte.........
    Na Lanzarote najbardziej rozrywkowe Puerto Del Carmen.
    Nie wiem skąd opinia, że są tam tylko niemieccy emeryci, stereotypy tj o Majorce. Z moich obserwacji ( Lanza) - więcej jest Anglików, Hiszpanów , stosunkowo mało Polaków, poza tym pełno rodzin z dziećmi, sporo młodzieży ......

Komentarz

Byłam na Lanzarote w Costa Tequise na przełomie marca i kwietnia, relacja z podróży na www.retelek.pl Miejscowość bardzo spokojna

Komentarz

hej, mam pytanko, a jak jest z imprezami, klubami, dyskotekami, cos sie w dzieje Puerto del Carmen ?

Komentarz

Byłam w zeszłym roku na Lanzarote w Costa Teguise. Baaaardzo spokojna miejscowość. Z "rozrywkowych" miejsc jest kilka pubów w angielskim stylu, jakaś restauracja z karaoke itp. - ale nie wchodziłam do środka, kilka kawiarenek....i tyle. Sama wyspa mnie nie zachwyciła. Taka jakaś...pusta. Za to zachwyciła mnie Fuertaventura na której byłam niestety tylko jeden dzień. Niesamowite krajobrazy....

Jak wykupowałam wycieczke na Lanzarote pan z biura podróży usiłował mnie przekonać do Fuerty, ale nie posłuchałam - teraz żałuje.

Jak by ktoś miał pytania odnośnie Lanzarote lub hotelu Barcelo la Galea to chętnie odpowiem.

natt.foto@wp.pl

Dołączam link ze zdjęciami Fuerty i Lanzarote... http://n-att.jalbum.net/lanzarote/

Komentarz

Troche się zgadzam, że Fuerta... to wyspa niemieckich emerytów, bo faktycznie jest ich dużo i wyspa raczej spokojna.
            Własnie kilka dni temu stamtąd wróciłam - dokładnie z Costa Calma (tym razem w hotelu :Hotel Costa Calma Beach Resort - polecam) , gdzie byłam już kilka razy i bardzo mi się tam podoba z uwagi na piekne piaszczyste plaże (żólty piasek) , klimat i wakacyjny luz oraz całkiem przyzwoite hotele (znacznie lepsze niż na Lanzarote) - jednakże ja jeźdżę z rodziną i małym dzieckiem, więc jakby priorytety sa zupełnie inne.
            Jeśli chodzi o zabawę, to bylismy ze znajomymi (bez dzieci) na Lanzarote w Puerto del Carmen (zdecydownaie najbardziej rozrywkowe) i tam jest super lokal na świetną zabawę Hard Rock Cafe - motywy Presleya, Beatlesów, life music - SUPER KAPELA i happy hours (drinki zamawiane razy dwa lub trzy) , no i ciekawe wieczory - np. wystepy Cheap"n"dalesów. Można się wyśmienicie ubawić - codziennie wracalismy z butami w rekach, tak nas bolały nogi.

Komentarz

Zdecydowanie LANZAROTE!!! Wiele interesujących miejsc, różnorodność pejzaży i mniej wieje

Komentarz

LANZAROTE!!!! Li i jedynie... No chyba,że surfingujesz czy cos w tym rodzaju to wtedy może byc Fuerta!

Komentarz

LANZAROTE_piękne krajobrazy_wysoa inna niz wszystkie

Komentarz

[img][img=http://img405.imageshack.us/img405/8799/lanzarote490.th.jpg]
                    [img=http://img36.imageshack.us/img36/3562/lanzarote264.th.jpg][/img]

ja polecam Lanzarote świetne miejsce,mała wysepka ale bardzo ciekawa,pozdrowionka

Komentarz

Trwa
                    X