Turystyka sportowa w naszej ofercie - kibicuj w różnych częściach świata!

AktualnościAgnieszka Słupecka06.10.2023

Podróżowanie daje nam wolność i otwiera na świat. Sport to adrenalina, radość i to niepowtarzalne napięcie, kiedy trzymamy kciuki za ulubioną drużynę podczas kibicowania. W połączeniu podróżowania ze sportem potrafi wyjść "coś" genialnego, co zapamiętamy do końca życia. Od dzisiaj będziecie mogli za naszym pośrednictwem odbywać podróże w różne części świata, a przy tym doskonale się bawić podczas ważnego dla Was meczu lub innego wydarzenia sportowego.

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Turystyka sportowa w każdym roku odgrywa coraz ważniejszą rolę w podróżowaniu. Chcemy być świadkami najważniejszych wydarzeń, czuć więcej, mocniej i przeżywać dużo pozytywnych emocji. Takich emocji na pewno dostarcza nam współzawodnictwo, nawet to obserwowane przez nas z trybun. Udział w sportowych eventach o różnej randze dodatkowo stwarza możliwości poczucia, że jesteśmy częścią wspólnoty. Przeżywanie wspólnie emocji jest czymś wyjątkowym. Bycie turystą podążającym za ważnymi wydarzeniami, coraz częściej staje się dziś stylem życia. Jednak "czegoś" nam często brakuje – czasu na organizację wymarzonego wyjazdu. W zabieganym codziennym życiu często ciężko jest z realizacją własnych marzeń i pragnień. Wiemy, że tym marzeniem dla wielu jest na przykład wyjazd na mecz swojej ulubionej drużyny piłkarskiej/NBA lub bycie świadkiem większego widowiska z gwiazdami światowego formatu. Z myślą o Waszym komforcie dołączyliśmy do sprzedaży całe pakiety – zawierające przelot, transfer, bilety wstępu na mecz, hotel, ubezpieczenie – które pozwolą na spełnienie Waszych marzeń związanych z podróżowaniem i uczestnictwem w imprezie sportowej. Podczas takiego wyjazdu na pewno poznacie ciekawe miejsca na świecie, posmakujecie lokalnej kuchni i skorzystacie z atrakcji, które oferuje miejsce podróży. Gwarantujemy, że wspomnienia pozostaną z Wami na długo. Ten rodzaj wyjazdów otwiera nas na nowe doświadczenia i dodaje nieco pikanterii do standardowego zwiedzania świata.

Zwiedzanie i sport - Malaga
Zwiedzanie i sport - Malaga

Do naszego serwisu wprowadziliśmy ofertę, dzięki której uczestnicy wycieczki mają możliwość obejrzenia największych wydarzeń sportowych z najlepszych miejsc na stadionach i w asyście znanych osób. To właśnie wspomniane towarzystwo czyni te wyjazdy unikatowymi. Rozpoznawalne osobistości związane ze światem sportu urozmaicają wyjazdy o masę anegdot przypisanych do ich pasji oraz dzielą się fachowymi komentarzami okraszającymi niezapomniane przeżycia podczas wyjazdu.

Chcemy zarazić sportem wszystkich, w tym najmłodszych, dlatego polecamy wyjazdy zarówno w męskim gronie, jak i również ofertę dostosowaną do potrzeb rodzin z dziećmi. Tego typu wyjazdy są też świetnym sposobem na integrację. Kameralny bądź w znacznie większym gronie wyjazd scali Wasz zespół tak, jak wspólne kibicowanie np. Robertowi Lewandowskiemu w słonecznej Barcelonie na stadionie Camp Nou.

Wspólne kibicowanie zbliża :)
Wspólne kibicowanie zbliża :)

Nasi specjaliści z Wakacje.pl wybierają dla Was najlepszych organizatorów podróży, bo wiedzą, jak ważne są wakacje niezależnie, ile razy w ciągu roku na nie wyjeżdżacie. Tym razem również wybrali wyspecjalizowany produkt.

Nawiązanie współpracy z Weszło Travel otwiera naszym użytkownikom dostęp do całkowicie nowego produktu, do tej pory niedostępnego u żadnego agenta turystycznego działającego w branży E-commerce. Wyjazdy te realizowane będą przez prawdziwych fanatyków sportu, którzy bezpośrednio angażują się w ich organizacje, a także uczestniczą w samych wydarzeniach razem z klientami. Podczas wyjazdów z Weszło Travel, klienci będą mieli możliwość poznać, porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie ze znanymi personami świata sportu, ponieważ niejednokrotnie biuro to zaprasza na swoje wycieczki byłych lub aktywnych piłkarzy, dziennikarzy sportowych czy też specjalistów od danej dziedziny.

Maciej Lipski Wakcje.pl

Obecnie pakiety skoncentrowane są na dwóch najważniejszych dyscyplinach sportowych, czyli piłce nożnej (ze szczególnym naciskiem na europejskie puchary) oraz koszykówce (NBA). W planach są jeszcze inne dyscypliny, takie jak tenis oraz wyścigi F1. Będziemy się przyglądać Waszym potrzebom i z czasem będziemy rozszerzać ofertę sportową, a już dziś zapraszamy do rezerwacji wyjazdów z biurem podróży Weszło Travel.

Skopiowano
Skopiuj link
Agnieszka Słupecka
Agnieszka Słupecka
Z turystyką związana jest od zawsze. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży sprawiło, że od kilku lat dzieli się swoimi podróżniczymi doznaniami i wiedzą w tekstach publikowanych on-line. Prywatnie jest osobą lubiącą aktywnie spędzać czas i próbować nowych aktywności, smaków i wyzwań. Zimą uwielbia wyjazdy narciarskie, a latem lubi być blisko wody i natury. Podczas swoich wyjazdów wakacyjnych ceni sobie komfort, niezależność oraz możliwość poznania miejsca, w którym wypoczywa. Na turystykę patrzy całościowo, czyli od planowania wyjazdu, aż do zakończenia podróży.