Wystawa: Meksykańskie Miasta na Liście Światowego Dziedzictwa - zobacz w Warszawie!

InspiracjeAgnieszka Słupecka16.03.2023

Dnia 15 marca 2023 r. Ambasador Meksyku w Polsce, Juan Sandoval Mendiolea, zainaugurował wystawę fotograficzną "Meksykańskie Miasta na liście Światowego Dziedzictwa", którą będziecie mogli zobaczyć w Warszawie i dzięki której poznacie wspaniałe miejsca w Meksyku.

Wystawa Miasta Meksyku
Wystawa Miasta Meksyku

Wakacje w Meksyku zostają na długo w pamięci. Aby wspomnienia utrzymały się jeszcze dłużej lub żebyście poznali i poczuli magię tego kraju, zapraszamy Was do obejrzenia niepowtarzalnej wystawy "Meksykańskie Miasta na Liście Światowego Dziedzictwa", która odbędzie się w Warszawie.

Wystawa obejmuje 100 fotografii 13 meksykańskich miast, które zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i eksponowane są w Alejach Ujazdowskich.

Wystawa Miasta Meksyku
Wystawa Miasta MeksykuWystawa Miasta MeksykuWystawa Miasta Meksyku

Fotografie z wystawy "Meksykańskie Miasta na Liście Światowego Dziedzictwa" prezentowane są na ogrodzeniu Łazienek Królewskich przy Alejach Ujazdowskich do 31 marca i na ulicy Agrykola do końca maja. Warto zaznaczyć, że każde zdjęcie posiada kod QR, który pozwala zlokalizować sfotografowane miejsce/miasto oraz uzyskać o nim informacje. Jednym słowem, odbędziecie również wirtualną podróż do Meksyku.

Zdjęcia ukażą Wam architekturę, splendor meksykańskich ulic, życie mieszkańców i ich gościnność. Na fotografiach nie zabraknie zabytków archeologicznych takich miast jak: Campeche, Miasto Meksyk, Guanajuato, Morelia, Oaxaca, Puebla, Querétaro, San Miguel de Allende, Tlacotalpan i Zacatecas, San Juan del Río, San Luis Potosí i Durango.

Zapowiada się ciekawa podróż w głąb Meksyku. Jeśli jeszcze nie macie planów na najbliższe wiosenne weekendy, zapraszamy na spacer do Łazienek Królewskich, gdzie poza Warszawą poznacie również Meksyk.

Skopiowano
Skopiuj link
Agnieszka Słupecka
Agnieszka Słupecka
Z turystyką związana jest od zawsze. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży sprawiło, że od kilku lat dzieli się swoimi podróżniczymi doznaniami i wiedzą w tekstach publikowanych on-line. Prywatnie jest osobą lubiącą aktywnie spędzać czas i próbować nowych aktywności, smaków i wyzwań. Zimą uwielbia wyjazdy narciarskie, a latem lubi być blisko wody i natury. Podczas swoich wyjazdów wakacyjnych ceni sobie komfort, niezależność oraz możliwość poznania miejsca, w którym wypoczywa. Na turystykę patrzy całościowo, czyli od planowania wyjazdu, aż do zakończenia podróży.

Polecane oferty