Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
co warto zobaczyć (Punta Cana) Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Dominikana, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• co warto zobaczyć (Punta Cana)

czekam na info - co warto zobaczyć i zwiedzić w Punta Cana lub koło

Poza ładną plażą, słońcem i ciepłym oceanem nic ciekawego tam niema. Przynajmniej w okolicy. A za wszelkie atrakcje trzeba słono płacić. Według mnie Dominikana to raj dla emerytów.
    Pozdrawiam

Komentarz

nic nie ma w okolicy, pare sklepów z towarem jak wszędzie i pare prostytutek czarnych jak heban - 3 lata temu chcialy po 10 usd, - wygladaly jak w ostatnim stadium aids-a, wiec nie polecam

Komentarz

punta cana to sztucznie stworzona miejscowość z prywatnym(hotelowym) lotniskiem, ze względu na piękną przyrodę-gaje palmowe, biały piasek-klasyczny tropik! próżno szukać w punta canie innych miejsc, mnie to absolutnie wystarcza, rocznie tą miejscowość teoretycznie może odwiedzić grubo ponad milion wczasowiczów z całego świata, a to o czymś świadczy. Gdyby coś tam było nie tak, to nie budowano by nowych hoteli, natomiast faktem jest, że z turystką (zwiedzającą) tam jest mały problem ze względu na odległości

Komentarz

Witaj Franku !!! co tam u Ciebie ??? jak tam po wczasach??? jakie plaże są na Kos? piaszczyste czy kamieniste? gdzie planujesz następne wakacje?
          pozdrawiam serdecznie
          Bernadeta

Komentarz

ty franek nie frań~Franek napisał(a):

> punta cana to sztucznie stworzona miejscowość z
            > prywatnym(hotelowym) lotniskiem, ze względu na piękną
            > przyrodę-gaje palmowe, biały piasek-klasyczny tropik! próżno
            > szukać w punta canie innych miejsc, mnie to absolutnie
            > wystarcza, rocznie tą miejscowość teoretycznie może odwiedzić
            > grubo ponad milion wczasowiczów z całego świata, a to o czymś
            > świadczy. Gdyby coś tam było nie tak, to nie budowano by nowych
            > hoteli, natomiast faktem jest, że z turystką (zwiedzającą) tam
            > jest mały problem ze względu na odległości

Komentarz

Punta Cana w Dominican Republic to "zlota klatka" ktora nalezy traktowac w doslownym sensie tego slowa.
              Punta Cana jest znana pod inna nazwa jako The East Coast.
              Jesli ktos lubi slonce, wode oraz dlugie spacery po plazy
              oraz sporty wodne to idealne miejsce!
              W sumie po za Manati Park ( osobiscie uwazam za nudny) nie ma tam wiecej co robic.

Prosze pamietac, ze wiekszosc ktorzy jada do Punta Cana nastawiaja sie na slonce i plaze, a wtedy wakacje sa udane bo wspomnianych elementow nie brakuje!

Miejscowi pracujacy w hotelach z wyciagnieta reka oczekuja sutych napiwkow
              .... i to jest ich glowne zajecie po za praca ))

Komentarz

Beatko poczytaj sobie wypowiedzi Franka na temat Punta Cana, ja także miałam ten dylemat pół roku temu,dzięki Frankowi wybrałam Punta cana plaża Bavaro i jestem bardzo zadowolona wczasy były super!!! jak w raju, jeśli lubisz się opalać całymi dniami, spacerować po bielutkim jak mąka piaseczku, pośród pochyłych palm, nad brzegiem turkusowego oceanu to jedź do Punta Cana!! w Puerto Plata piasek jest żółty i mało palm, kolor morza też bez rewelacji.
                Oto kilka wypowiedzi Franka ( największego znawcy Dominikany na forum) hahah i nie tylko:
                : Punta Cana czy Puerto Plata????
                Dotyczy: Dominikana / Punta Cana - dodatkowe informacje z przewodnika wakacje.pl
                Autor: franek 02-03-2005 14:58 wyślij odpowiedź

Tylko Punta cana!!!, gaje palm kokosowych a plaża bavaro wygląda naprawdę tak jak sobie wyobrażamy tropik i karaiby, biały piasek i palmy pochylone nad morzem. Północna strona dominikany jest zupełnie inna.W Punta cana hotele są w większości 4* kilka 5* i chyba dwa takie którym czwarta gwiazdka spadła, z jednym wyjątkiem wszystkie all inclusive, opieram się na opinii niemieckich biur podróży jako bardzo wiarygodnych i własnym doświadczeniu. Ja po raz kolejny wybieram się w czerwcu, ponieważ najtaniej i koniec szkoły syna. Cena związana jest w większym stopniu z początkiem sezonu śródziemnomorskiego niż z porą deszczową, która w mojej opini dodaje uroku, krótkie obfite ulewy 15 minutowe 1-3 razy w tygodniu czasem w nocy, po których w kilka chwil nie ma śladu. Temperatura codziennie praktycznie ta sama, czyli w dzień ciut ponad 30 stopni C. ale leciutki wiaterek od morza powoduje że czujemy się świetnie i posiadamy złudzenie że licho jest z opalaniem, uwaga! niezależnie od karnacji konieczne filtry ponad 20, przynajmniej na początku. Widziałem przypadki patologicznej głupoty. Dzień faktycznie krótki, ale za to jakie spanie o godz. 10 byłem już w łóżku, miałem w tv. program dla dorosłych i psińco z tego, uruchamiany był wtedy jak już dawno spałem. W pokojach można wyczuć wilgoć, koniecznie trzeba raz dziennie dobrze przewietrzyć a później tylko kilma i klima, tylko żeby nie przesadzić ze schładzaniem bo można złapać ciężkie przeziębienie. Wracając do hoteli, nauczony przykrym doświadczeniem od lat kupuję wczasy przez internet w niemieckich biurach last minute lub operatorów,dużo taniej i co najważniejsze nie ciulają na hotelach i wykupionym standarcie.Wyjeżdżając dokładnie wiem co zastanę na miejscu i czego się mogę spodziewać, szukam opinii o danym hotelu w internecie i sprawdzam oferty tego miejsca u innych zagranicznych operatorów. Dlaczego??- to ja organizuję wyjazd, a rodzina raczej nie wybacza wpadki za np. 10 000zł. Jeżeli chodzi o nazwy godnych polecenia hoteli to służę pomocą jak je wytypować,istone są Twoje preferencje, i wyboru dokonasz sama.Masz jeszcze dużo czasu i do wyboru chyba ponad 40 hoteli. Oczywiście najłatwiej polecić hotel lub wczasy za 1800euro od osoby, ale dużo trudniej otrzymać lepszy lub podobny standard za 1000 Pozdrawiam Franek

Komentarz

upsssss ^^

Komentarz

Trwa
                  X