Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Dominikana z Anglii Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Dominikana, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

daremny wasz trud....

nie da rady obejsc ich. probowalismy na wszystki sposoby,az wyslalismy kolege z pieniazkami i zaplacil w londynie w biurze za 8 osob.

Komentarz

acha...zmiana ip tez nie pomoze. NIE zaplacicie POLSKa karta

Komentarz

A jak wygląda rezerwacja w Thomson ?
        Też nie da się tego ominąć ?

Komentarz

do kian
          Parę szczegółowych pytań: Czy kolega płacił w biurze gotówką ? Czy wymagali od was podania angielskiego adresu nawet przy opcji biletów na lotnisko? Rezerwacje zrobiliście z Polski czy na miejscu przy płaceniu ?
          Tak jestem na Angoli wkurzona za dyskryminację że sie uparłam żeby mimo wszystko polecieć od nich

Komentarz

Myślałam, że osoba płacąca niekoniecznie musi być osobą wyjeżdzającą.
            Mam możliwość podania angielskiego adresu i zapłaty angielską kartą
            Ale z tego co tu czytam, to nie ma możliwości zarezerwowania online

Komentarz

witam
              niestety na first choice nie mozna zarezerwowac przez internet pewnie tak samo jest z innymi biurami!
              my w tym roku kupilismy Meksyk dzwoniac do biura w Luton zaplacilismy nasza Polska karta debetowa za rezerwacje! nie bylo zadnych problemow a Panie w biurze bardzo sympatyczne pozdrawiam w razie jakis pytan chetnie pomoge

Komentarz

witam,
                Jeżeli dobrze zrozumiałam to rezerwacje robiliście przez biuro first choice oddzial Luton Możesz podać tam telefon ? Karta Visa czy Master ? dokumenty dostaliście do Polski ? Byliscie już na wyjeździe czy dopiero jedziecie? Napisz trochę więcej info
                Do Ilsa:
                wczoraj próbowaliśmy robic on-line rezerwację na thomas cook wpisująć zmyślony adres angielski i email System przepuszcza nas do płatności Co dalej nie wiem ...
                Myślę że opcja podania angielskiego adresu i zapłaty angielską kartą jest możliwa i też to rozważam wykorzystując znajomych w Angli Może znajdzie się ktoś kto tak zrobił żebyśmy wiedzieli że to wykonalne
                thomas cook ma bardzo dobre hotele i jest to biuro godne zaufania

Komentarz

kolega na miejscu placil gotowka. pani pytala sie czy bilety na adres biiura czy na lotnisko. lotnisko dod platne -chyba z 15f

bilety przyszly do biura. odebral kolega ktory pracuje w londynie i wracal do polski na swieta.

wszystko ladnie sie udalo.

szkoda ze nie mozna tego prosciej bo oferty ciekawe

Komentarz

osoba placaca nie musi jechac. nire musisz podawac adresu angielskiefo.

koledze maile przeslalem oferty ktore mnie interesuja i poszdl z tym do biura.

Komentarz

podajac zmyslaony adres w angli system pozwoli wam przejsc ale i tak zatrzymacie sie na platnosci karta

Komentarz

tak dokladnie ,rezerwacje robilismy telefonicznie (tel 00441582723900)poniewaz probowalismy online i niestety nie dalo rady!!
                        Wycieczke kupilismy juz w grudniu z oferty first minute(byla fajna promocja 10%taniej) poniewaz nie mozemy pozwolic sobie na lasty ze wzgledu na urlopy ktore trzeba wczesniej rezerwowac u meza w firmie!
                        placilismy karta visa a kontrakt do podpisania przyszedl juz po 2 tygodniach oryginal podpisuje sie i wysyla z powrotem a kopia zostaje (albo na odwrot )
                        Dokladnie nie wiem jak z biletami czy rowniez przyjda poczta do polski czy z lotniska ale zadzwonie tam dzis i sie dowiem bo sama zaczelam sie zastanawiac!
                        Wylot mamy 13 czerwca X(X(X( (to juz prawie na dniach((((()

Komentarz

juz wiem jak z biletami Pani mnie poinformowala ze bilety beda wyslane do Polski na miesiac przed wylotem pozdrowienia

Komentarz

Dzięki baaaaardzo -D
                            Poprawiliście mi humor i zaświtało światełko w tunelu X( Jak już będę miała wszystko załatwione to napiszę czy się udało i w jaki sposób
                            Wiedziałem że Polak potrafi X(X(X(
                            Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dzięki

Komentarz

jeszcze dodam ze na first choice jest podobno jakas szansa,ale jaka nie wiem.... powodzenia :>

Komentarz

Udało się X(X(X(
                                Rezerwację zrobiliśmy w thomas cook / angielska strona / dzięki uprzejmości znajomych w Anglii .Mamy potwierdzenie rezerwacji na maila . wylatujemy do Punta Cana na początku maja
                                Niestety potwierdzam że z Polski nie da się zarezerwować angielskiej oferty wyjazdu .Musi być podany adres w UK ,telefon w UK, i adres mailowy też .Płatność kartą wystawioną w Anglii
                                pozdrawiam

Komentarz

Trwa
                                X