Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Do Francji samochodem Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Francja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Do Francji samochodem

Wybieram się w lipcu do Francji pólnocno zachodniej. W zwiżaku z tym mam pytania do osób, które były tam latem na takiej samochodowej wycieczce. Gdzie najlepiej nocować, gdzie jadać i co, na co zwracac uwagę, czy paliwo drogie i takie tam..sami wiecie:-) help!

masz na mysli bretanie? jest cudownie romantyczna i piekna, baaaardzo chcialabym tam znowu pojechac, bylam kilka lat temu, tak ze nazwy hoteli, ceny juz sie jakos zatarly w pamieci i pewnie nic madrego ci nie poradze:-(, ale na pewno nie bylo drogo

Komentarz

czesc

polecam owoce morza - swieze i niedrogo
      poza tym koniecznie Mount St. Michaelle - tour nocny : wejscie od 21ej (magiczny klasztor)

oczywiscie - galety, czyli nalesniki na 1000 sposobów, wszak to ich ojczyzna
      do galet - CIDR - napoj z jablek (taki miejscowy "jabolek" - koniecznie schlodzony!!!)

i nie pytaj o fasolke po bretonsku - nikt o tym w bretanii nie slyszal...

pozdr

Komentarz

Hej byłam 2 razy samochodem we francji. Na noc zatrzymywaliśmy sie w hotelach takich jak Formua i Etap hotel. Te hotele sa właściwie w całej francji i sa one przeznaczone dla kierowców. Zazwyczaj są przy trasie. Formua jest troche tańszy ale nie ma łazienki w pokoju ogólnie troche gorszy jest. Jak z paliwem to nie wiem bo są zróżniecowane ceny a ja byłam rok temu.Drogi sa fajne i Francuzi bardzo ostrożnie jeżdżą. A sama Francja jest cudowna Ja byłam na Lazurowym Wybrzeżu i w Langwedocji Było naprawdę fajnie Pozdrawiam

Komentarz

BYłem w tym rejonie 2004
          Zobacz relację:
          http://biskaje.w.interia.pl/michael.htm
          Jurek

Komentarz

wybieramy się w lipcu do Francji samochodem a konkretnie do La Vacherie. Byłabym wdzięczna jeśliby koś podpowiedział mi gdzie tanio i po trasie przenocować na terenie Niemiec- myślę że w okolicy granicy z Belgią

Komentarz

Trwa
            X