Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Do Francji samochodem Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Do Francji samochodem

Wybieram się w lipcu do Francji pólnocno zachodniej. W zwiżaku z tym mam pytania do osób, które były tam latem na takiej samochodowej wycieczce. Gdzie najlepiej nocować, gdzie jadać i co, na co zwracac uwagę, czy paliwo drogie i takie tam..sami wiecie:-) help!

masz na mysli bretanie? jest cudownie romantyczna i piekna, baaaardzo chcialabym tam znowu pojechac, bylam kilka lat temu, tak ze nazwy hoteli, ceny juz sie jakos zatarly w pamieci i pewnie nic madrego ci nie poradze:-(, ale na pewno nie bylo drogo

Komentarz

czesc

polecam owoce morza - swieze i niedrogo
      poza tym koniecznie Mount St. Michaelle - tour nocny : wejscie od 21ej (magiczny klasztor)

oczywiscie - galety, czyli nalesniki na 1000 sposobów, wszak to ich ojczyzna
      do galet - CIDR - napoj z jablek (taki miejscowy "jabolek" - koniecznie schlodzony!!!)

i nie pytaj o fasolke po bretonsku - nikt o tym w bretanii nie slyszal...

pozdr

Komentarz

Hej byłam 2 razy samochodem we francji. Na noc zatrzymywaliśmy sie w hotelach takich jak Formua i Etap hotel. Te hotele sa właściwie w całej francji i sa one przeznaczone dla kierowców. Zazwyczaj są przy trasie. Formua jest troche tańszy ale nie ma łazienki w pokoju ogólnie troche gorszy jest. Jak z paliwem to nie wiem bo są zróżniecowane ceny a ja byłam rok temu.Drogi sa fajne i Francuzi bardzo ostrożnie jeżdżą. A sama Francja jest cudowna Ja byłam na Lazurowym Wybrzeżu i w Langwedocji Było naprawdę fajnie Pozdrawiam

Komentarz

BYłem w tym rejonie 2004
          Zobacz relację:
          http://biskaje.w.interia.pl/michael.htm
          Jurek

Komentarz

wybieramy się w lipcu do Francji samochodem a konkretnie do La Vacherie. Byłabym wdzięczna jeśliby koś podpowiedział mi gdzie tanio i po trasie przenocować na terenie Niemiec- myślę że w okolicy granicy z Belgią

Komentarz

Trwa
            X