Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Majorka w Maju Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hiszpania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Majorka w Maju

Witam wszystkich, Wybieram się w maju na Majorkę i chciałam dowiedzieć się jaka panuje tam wtedy pogoda? Jak jest z liczebnością turystów? Z góry dziękuję za informacje

czesć ja byłem w tamtym roku ludzi mało pogoda super tylko morze troche zimne ale dało rade wytrzymać.

Komentarz

Super!! A pamiętasz może jakie panowały temperatury? Uda się uzyskać opaleniznę

Komentarz

oczywiście że dasz rade się opalić i to dosyć mocno.udanego pobytu.pozdrawiam

Komentarz

Witam, byłam w tamtym roku- hotel Orient. Jestem zmarzluchem, ale pogoda dla mnie jak i woda były super. Trochę poparzyło mi słońce skórę, więc uważaj, bo leżąc na plaży nie odczuwa się tego, dopiero potem. Miłego pobytu.

Komentarz

A w 2005 znajoma, ktora byla, narzekala na pogode... Mysle ze czerwiec moze lepszy, ceny w czerwcu tez sa dobre, nizsze niz we wrzesniu.

Komentarz

Trwa
            X