Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Ceny na majorce Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hiszpania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Ceny na majorce

Chciałbym sie wybrac na Majorke w drugiej połowie sierpnia i chce wykupic opcje bez wyzywienia..czy ktos moze mi napisac jakie sa ceny na Majorce..chodzi mi o jedzenie..napoje..piwo itp..i jaka miejscowosc polecacie..?

~Arekkkk napisał(a):

> Chciałbym sie wybrac na Majorke w drugiej połowie sierpnia i
    > chce wykupic opcje bez wyzywienia..czy ktos moze mi napisac
    > jakie sa ceny na Majorce..chodzi mi o jedzenie..napoje..piwo
    > itp..i jaka miejscowosc polecacie..?

Jedzenie ceny bardzo rozne: kebab 6e zestaw w restauracji dla tublcow (zupa drugie i deser) 10 - 12e bar tapas np w palmie od 1.50-2.50 od talerzyka(2 sztuki), restauracja sredniej klasy przystawka typu salatka lub zupa 6 - 8e, glowne danie 12- 20e napoje piwo male 2.50-3.00e butelka wina 15-.......e kawa 1.8- 2.50. Pizza 9 - 15e. Ceny drinkow w knajpach i dyskotekach 6 - 10e wstep osobno. Z miejscowoscia troche trudniej bo nie wiem jaki wypoczynek preferujesz ale generalnie. Arenal dosyc glosno i duzo mlodych ludzi oraz duzo wszelakiej rozrywki, blisko do morza i stolicy oraz parkow wodnych. Alcudia - Rodziny z dziecmi ladna plaza malo miejsc gdzie mozna sie zabawic za to duzo ludzi na rowerach bo plasko, park Albufera z dzikimi ptakami i bardzo lagodne zejscie do morza chociaz cala <a href="http://www.majorka.pl" target="_blank">majorka</a> ma bardzo lagodne wybrzeze oprocz polnocy. daleko od Palmy. Callas ciasne plaze w sezonie i raczej takie troche - przepraszam za zwrot - zadupie chociaz o wiele bardziej spokojne od arenalu czy alkudii i bardzo malownicze bo nie ma tam takiej ogromnej ilosci hoteli w jednym miejscu - sa bardziej rozproszone. Duzo tras do wedrowania scieszki rowerowe rozrywki prawie wcale i daleko od Palmy Paguera bardzo ladnie polozona. Duzo emerytow i i prawie sami niemcy. Magaluf i palmanova ladnie polozona ,dosyc glosne w sezonie, towarzystwo miedzynarodowe ale z przewaga anglikow. To tyle pozdrawiam anka

Komentarz

dziekuje....to widze ceny sa podobne jak na Rodos w ktorym bylem rok temu...tzn zalezy mi na miejscyu z fajna plaza...z ładnym turkusowym kolorem morza bo np na Rodos tego nie bylo...zeby bylo co robic wieczorem..tzn jakies disco i kluby puby ale jednoczesnie nie chce jechac do typowej imprezowni gdzie sa sami np Angole i Niemcy bo juz to przezylem na Rodos..czy jest wogule taka miejscowosc spelniajaca takie wymagania? pozdrawiam

Komentarz

ja właśnie wróciłam z drugiego pobytu na cudnej majorce i zachwyciłam się północą, zwłaszcza Alcudia bo... nie było tam tłumu i dzięki temu widoki karaibskie (oto link do zdjęć: http://picasaweb.google.com/EdysiaCe/Majorka2008Public )
        a ogólnie to polecam wschodnie wybrzeże, bo są tam piekne zatoczki z turkusowa wodą i białym piaseczkiem. pozdrowionka!

Komentarz

~Arekkkk napisał(a):

> dziekuje....to widze ceny sa podobne jak na Rodos w ktorym
          > bylem rok temu...tzn zalezy mi na miejscyu z fajna plaza...z
          > ładnym turkusowym kolorem morza bo np na Rodos tego nie
          > bylo...zeby bylo co robic wieczorem..tzn jakies disco i kluby
          > puby ale jednoczesnie nie chce jechac do typowej imprezowni
          > gdzie sa sami np Angole i Niemcy bo juz to przezylem na
          > Rodos..czy jest wogule taka miejscowosc spelniajaca takie
          > wymagania? pozdrawiam
          ha..................to ciezko bedzie z tymi wymaganiami bo miesiace letnie to totalne oblezenie przez turystow kazdego skrawka majorki. Alkudia nie jest taka zla ale rozrywki porzadnej malo ....ilosc dzieci w kazdym wieku przekrcza wszystkie dopuszczalne normy - polezec na plazy we wzglednym spokoju sie nie da. mysle ze najlepsza opcja byla by czesc majorki od palmy w strone andratx czyli: illetas, portal nouvs, palmanova, santa ponsa, lub paguera. blisko do dobrych miejsc rozrywkowych i sa to miejscowosci ladnie polozone przy malych zatoczkach. pozdrawiam

Komentarz

Potwierdzam : najlepsze miescja na Majorce to częsc na poludnie od stolicy . Odradzam El arenal , Can Pastilla
            Bylem 3 lata temu w Can Paslilla ,a teraz wybieram sie do Paguery - piekna miejscowosc

Komentarz

Czemu odradzacie el arenal i can pastilla ?
              Chce w tym roku sie wlasnie wybrac w tamte okolice
              hotel myslalem zeby wziasc z all inclusive bo chyba taniej wyjdzie niz kupowac wszystko na miejscu
              Wiecie moze czy w klubach i ogolnie jest tak jak w niektorych w polsce ze ludzie ida sie tam bic itp? czy bardziej zabawa ;D ?

Komentarz

jeszcze dodam ze nie mam zamiaru raczej zwiedzac tylko nastawiam sie na to ze sie tam wyszaleje ;D
                i to ze bd mi muzyka w nocy grala pod pokojem niezbyt mi przeszkadza

Komentarz

to koniecznie Arenal......zabawa do białego rana.......knajpa na knajpie......mnóstwo imprezowiczów.......wszyscy przyjeżdżają tam, żeby się bawić a nie bić, ale chociaż baaaardzo żadko ale zdarzają się wyjątki.......
                  Co do hoteli......nie polecam Juan Palma, Saga........dobry czysty hotel i w miarę tani to Palma Mazas
                  co do Can Pastilla......nie ma tam tylu klubów co w Arenalu.......

Komentarz

dzieki o taka odpowiedz mi wlasnie chodzilo

Komentarz

Mam pytanie do użytkowników forum i stałych bywalców Majorki. Jedziemy na Majorkę pod koniec maja i na początek czerwca - jaka wtedy jest pogoda,tzn wiem, ze cieplo,ale jak tak średnio, bo różne źrodła podaja różne informacje. Wypoczywac będziemy w hotelu President Golf & Spa w Alcanadzie koło Alcudii-czy może ktoś coś na temat tego hotelu i tej miejscowości powiedzieć? Ile wziąć na wyjazd pieniedzy (wykupioną mamy opcję all inclusive)?I jakie ubrania wziąć-same letnie czy może coś cieplejszego? Aha i jeszcze jedno-czy na majorce mile widziane są napiwki w hotelach? dzięki za odpowiedz i pomoc.

Komentarz

wieczory bywają chłodne to znaczy 16stopni bluzka starczy ,jak masz opcje all to aby weż na pamiątki na jakies paliwo i na autko w celu zwiedzenia wyspy

Komentarz

Witam,
                          my wybiermy sie 10 czerwca na Majorkę do hotelu Mariant w S'illot. Czy ktoś może coś wiecej powiedzieć na temat hotelu bądz tez okolicy. Co warto zwiedzić? i jak temper. w tym czasie? Jakie ceny jeśli chodzi o wypożyczenie roweru bądz też skutera ?

Z góry dziękuje za info.

ps a może ktoś wybiera się własnie do tego hotelu w tym czasie ?

Komentarz

Ja też lecę na Majorke 10.06.2011 ale do Maria Eugnia pozdrawiam

Komentarz

jestem kolejną osobą która leci a czerwcu tyle że 5 i również chciała bym dowiedzieć się więcej o pogodzie słyszałam że w styczniu jest nawet przyjemnie więc czerwiec powinien być ok nie za gorąco i nie za zimno

Komentarz

Trwa
                              X