Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Ceny na majorce Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Ceny na majorce

Chciałbym sie wybrac na Majorke w drugiej połowie sierpnia i chce wykupic opcje bez wyzywienia..czy ktos moze mi napisac jakie sa ceny na Majorce..chodzi mi o jedzenie..napoje..piwo itp..i jaka miejscowosc polecacie..?

~Arekkkk napisał(a):

> Chciałbym sie wybrac na Majorke w drugiej połowie sierpnia i
    > chce wykupic opcje bez wyzywienia..czy ktos moze mi napisac
    > jakie sa ceny na Majorce..chodzi mi o jedzenie..napoje..piwo
    > itp..i jaka miejscowosc polecacie..?

Jedzenie ceny bardzo rozne: kebab 6e zestaw w restauracji dla tublcow (zupa drugie i deser) 10 - 12e bar tapas np w palmie od 1.50-2.50 od talerzyka(2 sztuki), restauracja sredniej klasy przystawka typu salatka lub zupa 6 - 8e, glowne danie 12- 20e napoje piwo male 2.50-3.00e butelka wina 15-.......e kawa 1.8- 2.50. Pizza 9 - 15e. Ceny drinkow w knajpach i dyskotekach 6 - 10e wstep osobno. Z miejscowoscia troche trudniej bo nie wiem jaki wypoczynek preferujesz ale generalnie. Arenal dosyc glosno i duzo mlodych ludzi oraz duzo wszelakiej rozrywki, blisko do morza i stolicy oraz parkow wodnych. Alcudia - Rodziny z dziecmi ladna plaza malo miejsc gdzie mozna sie zabawic za to duzo ludzi na rowerach bo plasko, park Albufera z dzikimi ptakami i bardzo lagodne zejscie do morza chociaz cala <a href="http://www.majorka.pl" target="_blank">majorka</a> ma bardzo lagodne wybrzeze oprocz polnocy. daleko od Palmy. Callas ciasne plaze w sezonie i raczej takie troche - przepraszam za zwrot - zadupie chociaz o wiele bardziej spokojne od arenalu czy alkudii i bardzo malownicze bo nie ma tam takiej ogromnej ilosci hoteli w jednym miejscu - sa bardziej rozproszone. Duzo tras do wedrowania scieszki rowerowe rozrywki prawie wcale i daleko od Palmy Paguera bardzo ladnie polozona. Duzo emerytow i i prawie sami niemcy. Magaluf i palmanova ladnie polozona ,dosyc glosne w sezonie, towarzystwo miedzynarodowe ale z przewaga anglikow. To tyle pozdrawiam anka

Komentarz

dziekuje....to widze ceny sa podobne jak na Rodos w ktorym bylem rok temu...tzn zalezy mi na miejscyu z fajna plaza...z ładnym turkusowym kolorem morza bo np na Rodos tego nie bylo...zeby bylo co robic wieczorem..tzn jakies disco i kluby puby ale jednoczesnie nie chce jechac do typowej imprezowni gdzie sa sami np Angole i Niemcy bo juz to przezylem na Rodos..czy jest wogule taka miejscowosc spelniajaca takie wymagania? pozdrawiam

Komentarz

ja właśnie wróciłam z drugiego pobytu na cudnej majorce i zachwyciłam się północą, zwłaszcza Alcudia bo... nie było tam tłumu i dzięki temu widoki karaibskie (oto link do zdjęć: http://picasaweb.google.com/EdysiaCe/Majorka2008Public )
        a ogólnie to polecam wschodnie wybrzeże, bo są tam piekne zatoczki z turkusowa wodą i białym piaseczkiem. pozdrowionka!

Komentarz

~Arekkkk napisał(a):

> dziekuje....to widze ceny sa podobne jak na Rodos w ktorym
          > bylem rok temu...tzn zalezy mi na miejscyu z fajna plaza...z
          > ładnym turkusowym kolorem morza bo np na Rodos tego nie
          > bylo...zeby bylo co robic wieczorem..tzn jakies disco i kluby
          > puby ale jednoczesnie nie chce jechac do typowej imprezowni
          > gdzie sa sami np Angole i Niemcy bo juz to przezylem na
          > Rodos..czy jest wogule taka miejscowosc spelniajaca takie
          > wymagania? pozdrawiam
          ha..................to ciezko bedzie z tymi wymaganiami bo miesiace letnie to totalne oblezenie przez turystow kazdego skrawka majorki. Alkudia nie jest taka zla ale rozrywki porzadnej malo ....ilosc dzieci w kazdym wieku przekrcza wszystkie dopuszczalne normy - polezec na plazy we wzglednym spokoju sie nie da. mysle ze najlepsza opcja byla by czesc majorki od palmy w strone andratx czyli: illetas, portal nouvs, palmanova, santa ponsa, lub paguera. blisko do dobrych miejsc rozrywkowych i sa to miejscowosci ladnie polozone przy malych zatoczkach. pozdrawiam

Komentarz

Potwierdzam : najlepsze miescja na Majorce to częsc na poludnie od stolicy . Odradzam El arenal , Can Pastilla
            Bylem 3 lata temu w Can Paslilla ,a teraz wybieram sie do Paguery - piekna miejscowosc

Komentarz

Czemu odradzacie el arenal i can pastilla ?
              Chce w tym roku sie wlasnie wybrac w tamte okolice
              hotel myslalem zeby wziasc z all inclusive bo chyba taniej wyjdzie niz kupowac wszystko na miejscu
              Wiecie moze czy w klubach i ogolnie jest tak jak w niektorych w polsce ze ludzie ida sie tam bic itp? czy bardziej zabawa ;D ?

Komentarz

jeszcze dodam ze nie mam zamiaru raczej zwiedzac tylko nastawiam sie na to ze sie tam wyszaleje ;D
                i to ze bd mi muzyka w nocy grala pod pokojem niezbyt mi przeszkadza

Komentarz

to koniecznie Arenal......zabawa do białego rana.......knajpa na knajpie......mnóstwo imprezowiczów.......wszyscy przyjeżdżają tam, żeby się bawić a nie bić, ale chociaż baaaardzo żadko ale zdarzają się wyjątki.......
                  Co do hoteli......nie polecam Juan Palma, Saga........dobry czysty hotel i w miarę tani to Palma Mazas
                  co do Can Pastilla......nie ma tam tylu klubów co w Arenalu.......

Komentarz

dzieki o taka odpowiedz mi wlasnie chodzilo

Komentarz

Mam pytanie do użytkowników forum i stałych bywalców Majorki. Jedziemy na Majorkę pod koniec maja i na początek czerwca - jaka wtedy jest pogoda,tzn wiem, ze cieplo,ale jak tak średnio, bo różne źrodła podaja różne informacje. Wypoczywac będziemy w hotelu President Golf & Spa w Alcanadzie koło Alcudii-czy może ktoś coś na temat tego hotelu i tej miejscowości powiedzieć? Ile wziąć na wyjazd pieniedzy (wykupioną mamy opcję all inclusive)?I jakie ubrania wziąć-same letnie czy może coś cieplejszego? Aha i jeszcze jedno-czy na majorce mile widziane są napiwki w hotelach? dzięki za odpowiedz i pomoc.

Komentarz

wieczory bywają chłodne to znaczy 16stopni bluzka starczy ,jak masz opcje all to aby weż na pamiątki na jakies paliwo i na autko w celu zwiedzenia wyspy

Komentarz

Witam,
                          my wybiermy sie 10 czerwca na Majorkę do hotelu Mariant w S'illot. Czy ktoś może coś wiecej powiedzieć na temat hotelu bądz tez okolicy. Co warto zwiedzić? i jak temper. w tym czasie? Jakie ceny jeśli chodzi o wypożyczenie roweru bądz też skutera ?

Z góry dziękuje za info.

ps a może ktoś wybiera się własnie do tego hotelu w tym czasie ?

Komentarz

Ja też lecę na Majorke 10.06.2011 ale do Maria Eugnia pozdrawiam

Komentarz

jestem kolejną osobą która leci a czerwcu tyle że 5 i również chciała bym dowiedzieć się więcej o pogodzie słyszałam że w styczniu jest nawet przyjemnie więc czerwiec powinien być ok nie za gorąco i nie za zimno

Komentarz

Trwa
                              X