Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Indie i Nepal z Rainbow Tours Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Indie, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Indie i Nepal z Rainbow Tours

Witam

Bardzo proszę uczestników imprez w Indiach z bp Rainbow Tours o informacje na temat organizacji. Czytałem, że wycieczki w ten rejon świata nie za bardzo im wychodzą

Nie wiem ja byłem na Sri Lance a to też ten region świata !!! i było zajefajnie

Komentarz

Byłam dwa lata temu na "Indiach z Nepalem". Było znakomicie. Wszystko na obiecanym poziomie.

Komentarz

Byliśmy z mężem w tym roku w styczniu i było super, jedyny minus programu to za mało czasu wolnego. Polecam wycieczkę, tylko trochę później, bo w styczniu było chłodno i mgliście.

Komentarz

Czy to faktycznie rainbow organizuje,? nie moge znaleść imprezy w ich wyszukiwarce

Komentarz

Na wycieczce w marcu br. największym plusem była miła pilotka. Organizacja też była w porządku. Myśmy mieli jednak pecha bo za te same pieniądze dostawaliśmy najgorsze miejsca w autobusie i hotelach. Pytanie tylko, czy był to pech?!
            Przejazdy na ostatnich miejscach w tamtejszych autobusach i na tamtejszych drogach są wyzwaniem. Większość miejsc noclegowych oferowanych przez Rainbow - za ponad 8200 zł!!- też. Organizator z pewnością zna tamtejsze warunki i w związku z tym nie powinien sprzedawać tych "ostatnich" miejsc! Może wtedy byłoby łatwiej rozlokować grupę. Słyszałam dobre opinie o tej firmie i jej imprezach - moje doświadczenia są jednak inne. Nie mam nadmiernych wymagań, ale standard typu brak karaluchów raczej mnie nie zadowala, a na takim poziomie oceniam realizację oferty biura. Przyjaciołom zdecydowanie odradziłam sama też nie będę korzystać!

Komentarz

tak to rainbow, tylko, że już jest po sezonie i dlatego nie znajdziesz

Komentarz

Ok, dzięki, poczekam na nowy sezon

Komentarz

PAP, to/01.03.2010 12:40
                  UOKiK nałożył na Rainbow Tours 210 tys. kary
                  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył na Rainbow Tours karę w wysokości 210 tys. zł, gdyż spółka stosowała w umowach niedozwolone klauzule - podał UOKiK w komunikacie.
                  "Organizator nie ponosił odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie pozostawionych w bagażu pieniędzy, kart płatniczych, biżuterii, sprzętu fotograficznego itp. Zdaniem Urzędu konsument ma prawo oczekiwać, że podczas wycieczki także jego bagaż będzie bezpieczny. Warto przypomnieć, że biuro podróży nie odpowiada wtedy, gdy szkoda jest spowodowana działaniem konsumenta, osób trzecich lub siły wyższej. Odpowiada natomiast za zaniedbania przewoźników, hotelu i innych pośredników. Prezes Urzędu, za stosowanie postanowień z rejestru klauzul niedozwolonych, nałożyła na biuro podróży karę 210 012 zł" - podał UOKiK.

Od decyzji UOKiK spółce przysługuje odwołanie do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Za stosowanie praktyk naruszających interesy konsumentów Urząd ukarał też spółki Oasis Tours i Viva Tours.

Komentarz

Właśnie wrócilismy z objazdówki Indie Nepal.Wrażenia skrajnie emocjonujące.Nalezy sie przygotowac zarówno fizycznie jak i psychicznie na tą wycieczke.Program moze nie jest az tak bogaty,ale przejazdy miedzy punktami wycieczki są mimo nieduzych odległości dosc długie czasowo.Ale to juz jest taki urok tego rejonu swiata.Hotele na trasie przeciętne,ale nie najgorsze.Najgorszy jest w New Delhi,ale da sie przeżyc,robactwa nie maCo do obsługi,byla z nami młoda pilotka Pani Iwona,niestety nie pamietam nazwiska.Ocena na 4.W Nepalu najbardziej była zajęta miejscowym pilotem Brabinem,aczkolwiek bardzo sympatycznym człowiekiem.Miała baardzo mało wiedzy o Nepalu.w Indiach to juz sie zmieniło.Widac ,ze jest zafascynowana Indiami.Organizacyjnie Pani Iwona bez zarzutu,aczkolwie nie miala inwencji zeby cos zoorganizowac dodatkowo.Czyli ogólnie odprawienie pańszczyzny.Na koniec DOBRA RADA W SPRAWIE PODRÓZY POCIĄGIEM!!Z uwagi na to ze dostalismy instrukcje od naszych przyjaciół bywajacych w Indiach pozwole sobie Wam pomóc.Pociąg jes 1 klasie,ale oczywicie Indyjskiej.Wagony sypialne klimatyzowane,az za mocno(trzeba sie grubiej ubrac do spania)Posciele tragedia!!!Najlepiej w Polsce kupic sobie materiał z metra najlepiej kore bo to tanie i uszyc sobie takie spiworki z podgłówkiem.Mozna to zostawic w pociągu bez bólu.Zdarzaja sie goscie na scianch,ale nie gryzą.I koniecznie do pociągu kupcie sobie picie i cos mocniejszego bo ciezko jest zasnąc w tych warunkach.My tak zrobilismy,po piewrszej wejsciowej traumie wypilismy conieco i potem nam sie psycha podbudowała.Takze zycze przyjemnych i mocnych wrazen.

Komentarz

Prośba do Kolaboranta o jeszcze trochę informacji.Pytanie nr 1 -plecak czy torba na kółkach?
                      Czy brać jakieś drobiazgi dla dzieci typu długopisy itp?
                      Czy potrzebne są repelenty?
                      Czy jest szansa na drobne pranie czy lepiej zabrać więcej ubrań?
                      Czy jest czas na zakup pamiątek/interesuje mnie oryginalna biżuteria/?
                      Oprócz kwoty do dopłaty,jaka jest oriemtacyjna potrzebna zawartość portfela/oczywiście wiem ,że każdą ilość waluty można wydać/ i czy jest możliwość korzystania z bankomatów?
                      I wszystko co ważne i się przypomnie...........

Komentarz

Torba na kółkach wystarczy,my osobiscie jak i reszta grupy mielismy walichy,leki trzeba wziąc najlepiej te gastryczne.Wyprac oczywiscie mozna,bielizne skarpety w hotelach.Ubrania generalnie lekkie.No i kobieta sie odezwała:Bizuteria jest inna i jak wiadomo w Indiach jest najwiiecej złota w złocie(małe zanieczyszczenie)Cene mozna zbic o 40-50 %.Hindus bedzie płakał,ale i tak jest zarobiony.Bankomatów jest jak na lekarstwo w Nepalu,w Indiach widac je na ulicach>lepiej wziąc walute,bo jak powinnas wiedziec przy wypłacIe z bankomatu masz przelicznik z rupii na euro i z euro na złlotego i troche prowizji z tego idzie.
                        I JESZCZE MOJA TAK RADA PRAKTYCZNA KTÓRA DOSWIADCZYŁ KAZY UCZESTNIK NASZEJ WYCIECZKI OPRÓCZ MNIE I MOJEJ MAŁŻONKI!!
                        JEST TAM CIEPŁO I CHCE SIE PIC,OGRANICZAJCIE PICIE WODY MINERALNEJ,LEPIEJ WYDAJCIE TROCHE WIECEJ I TRUJCIE SIE COLĄ ORAZ CODZIENNYM PRZYJMOWANIU ALKOHOLU ILE KTO LUBI OCZYWISCIEWSZYSCY WODOPIJCY MIELI PROBLEMY GASTRYCZNE DUZE I MAŁE.DUZE TO JEDEN DZIEN WYCIECZKI Z GŁOWY,MAŁE TO SZUKANIE W BIEGU TOALETY CO TAM JEST SPRAWĄ TRUDNA ZE WZGLEDU NA WARUNKI TOALETOWE Z REGUŁY NIECIEKAWE.GŁUPIE TO ALE MY NA COLI I SZNAPSACH PRZEYLISMY 14 DNI BEZ ZADNYCH PROBLEMÓW.UWAGA NA KURCZAKI SA W 80%DAŃ.

W RAZIE PYTAŃ SŁUZE POMOCĄ;jacolbuongiorno@poczta.onet.pl

Komentarz

Ajesli chodzi o dzieci to długopisy i lizaki,to najłatwiej podzielic..

Komentarz

Coca Cola to jest obowiazkowa na egzotycznych wyprawach!!!!
                            Powod prozaiczny ten napoj na calym swiecie ma ten sam smak i jakosc i parametry, bo o to dba juz producent. Jezeli wiec moge Polecic to kupowac ten brazowy napoj ( tylko butelkwany) i tloczyc tloczyc ile wlezie. Zadna woda mineralna, bo z tym moze byc roznie - czytaj jakosc wody uzytej moze byc watpiwa.

Co do alkoholu, to nie zawze pomaga. W tym roku tloczylam w siebie alkohol i mialam problemy, a kiedy indziej pilam duze ilosci coli i spoko. Nic a nic mi nie bylo. Takze jak moge poradzic to tylko Coca Cola a nie jakies tam Pepsi. Acha czasem na zwyczajne problemy pomaga najzwyklejszy wegiel, i jogurt z cytryna - odnawia flore bakteryjna ( Tylko z tym to moze byc roznie, bo jak sie zakupi jakis stary to ups. )

Komentarz

Dzięki za pomoc, odliczam dni.

Komentarz

Trwa
                              X