0  

/za wszystkich
20

Opis oferty

Biuro podróży (przedsiębiorca): RainbowKod oferty: WAK539039

Kategoria

Zakwaterowanie

Część objazdowa. Hotele wg kategorii lokalnej. 8 rozpoczętych dób hotelowych: Goa (2), New Delhi (2), Agra (1), w loggy w ok. PN Ranthambhore (1), Jaipur (1), Bombaj (2). Pokoje: łazienka (prysznic, wc), możliwa dostawka, klimatyzacja i/lub wiatrak przysufitowy. Wyżywienie wg programu.

Część pobytowa.2 lub 3 rozpoczęte doby hotelowe. Zakwaterowanie w hotelu wybranym z oferty „Wypoczynek Indie Goa”. Opisy hoteli w katalogu i systemie rezerwacyjnym R.pl.

Zakwaterowanie

Część objazdowa. Hotele wg kategorii lokalnej. 8 rozpoczętych dób hotelowych: Goa (2), New Delhi (2), Agra (1), w loggy w ok. PN Ranthambhore (1), Jaipur (1), Bombaj (2). Pokoje: łazienka (prysznic, wc), możliwa dostawka, klimatyzacja i/lub wiatrak przysufitowy. Wyżywienie wg programu.

Część pobytowa.2 lub 3 rozpoczęte doby hotelowe. Zakwaterowanie w hotelu wybranym z oferty „Wypoczynek Indie Goa”. Opisy hoteli w katalogu i systemie rezerwacyjnym R.pl.

Program

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Przelot samolotem czarterowym na trasie Warszawa/Katowice-Goa. Międzylądowanie techniczne w jednym z portów Zatoki Perskiej (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora.

Dzień 2

Przylot na Goa, po odprawie wizowo-paszportowej transfer do hotelu i zakwaterowanie we wczesnych godzinach południowych, gdzie zostawimy bagaże, a następnie udamy się na krótkie zwiedzanie miasta. Zobaczymy pozostałości dawnej stolicy Goa, nazywanej drugą Lizboną, gdzie znajduje się między innymi słynna bazylika Bom Jesus, kościół Św. Kajetana i łuk wicekróla, przez który niegdyś wchodziło się do dawnego miasta. Będzie to także okazja żeby zobaczyć świątynię hinduistyczną. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. (Trasa ok. 50 km).

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd na lotnisko. Przelot do Delhi. Z lotniska pojedziemy zobaczyć India Gate – słynną bramę Indii. Po południu zwiedzanie Starego Delhi: z zewnątrz obejrzymy największy w Indiach Północnych meczet Jama Masjid oraz Raj Ghat – miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego. Obiadokolacja i nocleg w hotelu. (Trasa ok. 40 km).

Dzień 4

Po śniadaniu zwiedzanie Delhi. W programie m.in. Złota Świątynia sikhijska, grobowiec Humayuna (pierwowzór słynnego Taj Mahal). Z zewnątrz zobaczymy budynki rządowe: Sansad Bhawan (Parlament Indyjski) oraz Rashtrapati Bhawan (Dom Prezydencki). Wolne popołudnie lub możliwość zakupu wycieczki do niesamowitej świątyni Akharddham (za dodatkową opłatą). Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Agry. Po południu zwiedzanie Taj Mahal, jednego z siedmiu współczesnych cudów świata, mauzoleum ufundowanego przez cesarza Szachjahana ku czci swojej żony Mumtaz Mahal, budowanego z białego marmuru przez 22 lata i 22 tys. rzemieślników. Możliwość realizacji wycieczki lokalnej do teatru w Agrze (za dodatkową opłatą). Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Agrze. (Trasa ok. 200 km).

Dzień 6

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Parku Narodowego Ranthambore, zakwaterowanie w lodgy w ok. parku, lunch. Park Ranthambore to pozostałości wspaniałej dżungli, która dawniej porastała niemal całe Indie Środkowe. Znany jest głównie jako ostoja tygrysa bengalskiego ale nie tylko. Jego obszar zamieszkują też warany, krokodyle, pytony, sambary – największe sarny Indii, langury, wargacze, szakale, lamparty, hieny i wiele innych. Park jest również doskonałym miejscem dla miłośników ptaków. Obiadokolacja i nocleg w lodgy.

Dzień 7

Wczesna pobudka i poranne safari w Parku Ranthambore. Powrót do lodgy na śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd do Jaipuru. Po drodze obejrzymy małpią świątynię Galta, odwiedzimy warsztaty rzemieślników – wytwórnię dywanów i zakład tkacki. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 8

Po śniadaniu, wykwaterowanie i wycieczka do fortecy Amber. Zwiedzanie części pałacowej kompleksu z XVI w. Wizyta w emporium dywanów, tekstyliów i kamieni szlachetnych. Po południu zwiedzanie Pałacu Miejskiego, siedziby Maharadży. Wizyta w unikalnym, zaskakującym futurystyczną architekturą Obserwatorium Astronomicznym Jantar Mantar, zbudowanym w połowie XVIII w. Zobaczymy również przepiękną fasadę Hawa Mahal, tzw. Pałacu Wiatrów – wizytówki miasta. Po południu przejazd na lotnisko i przelot do Bombaju. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu i nocleg. Tego dnia obiad lub kolacja w zależności od rozkładu lotów.

Dzień 9

Śniadanie, popołudniowe zwiedzanie Bombaju. Po południu czas wolny lub możliwość zakupienia wycieczki lokalnej do wytwórni filmów Bollywood (płatna dodatkowo, i odbywa się miarę możliwości czasowych). Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 10

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i kontynuacja zwiedzania Bombaju. Dzień zaczniemy od rejsu na wyspę Elefanta. Zobaczymy zespół siedmiu wykutych w skale świątyń, wszystkie z bogatą dekoracją rzeźbiarską. Jest to ważny, powstały w VIII - IX w. obiekt sakralny, związany głównie z kultem boga Śiwy. Po zwiedzaniu przejazd na lotnisko, przelot na Goa. Następnie transfer na nocleg do wybranych hoteli wypoczynkowych na Goa. Tego dnia tylko śniadanie. (Trasa ok. 50 km).

Dzień 11 lub 11/12

Pobyt w wybranym hotelu na wybrzeżu Goa. Czas wolny na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, a także zakupy. Możliwość skorzystania z wycieczek lokalnych lub w przypadku wyjazdów.

Dzień 12 lub 13

Śniadanie, transfer na lotnisko w Dabolim Przelot samolotem czarterowym na trasie Goa- Warszawa/Katowice. Międzylądowanie techniczne w jednym z portów Zatoki Perskiej (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu). Przylot do Warszawy/Katowic.

Uwagi do programu

Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

Limity bagażu na przelotach wewnętrzny wynoszą: 15 kg (bagaż główny) i 7 kg (bagaż wewnętrzny).

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym na trasieWarszawa-Goa-Warszawa lub Katowice-Goa-Katowice z międzylądowaniem technicznym w jednym z portów Zatoki Perskiej, przeloty wewnętrzne na trasie Goa – New Delhi-Jaipur-Bombaj – Goa, opłaty lotniskowe, 10 lub 11 rozpoczętych dób hotelowych, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, śniadania, obiadokolacje i lunch wg programu, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w., 1 butelka wody/os. /dzień (wyłącznie w części objazdowej) oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu oraz napiwków dla lokalnych przewodników, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (ok. 300 USD/os. płatne pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy do Indii, opłat za fotografowanie i filmowanie (ok. 40 USD/os.) oraz wycieczek lokalnych.

Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 12.02.2024 r. i mogą ulec zmianie.

Wycieczki lokalne

Teatr w Agrze (ok. 45 USD/os.).

Slumsy (ok. 30 USD/os.).

Wytwórnia filmów Bollywood (ok. 170 USD/os.).

Uwaga! Wycieczki lokalne odbywają się przy min. 12 osobach.

Inne

Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 (stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.

Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2006 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.

W dniach 24 - 27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.

Limity bagażu na przelotach wewnętrzny wynoszą: 15 kg (bagaż główny) i 7 kg (bagaż wewnętrzny).

"

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 6.0/6. Sprawdź opinie: "

Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza.

Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa kosztuje 299 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres

Wizy

Wiza.

Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa kosztuje 299 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres

Meta description

Delhi i Brama Indii mauzoleum Taj Mahal Rezerwat Tygrysów w Parku Narodowym Ranthambhore małpy i świątynie w Galcie Jaipur i Fort Amber Bombaj – stolica Bollywood słoneczne plaże Goa

Warunki uczestnictwa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Wybierz pokój w pierwszym okresie pobytu i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój w pierwszym okresie pobytu i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

2 os. pokoj standardowy

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacjeStandardowy
Wylot
KTW · 27.10 (Ndz.)Katowice
GOI · 28.10 (Pon.)Goa
Godziny lotu podamy później
Przylot
GOI · 08.11 (Pt.)Goa
KTW · 08.11 (Pt.)Katowice
Godziny lotu podamy później
10 208 zł
za osobę

2 os. pokoj standardowy

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacjeStandardowy
Wylot
WAW · 27.10 (Ndz.)Warszawa - Chopin
GOI · 28.10 (Pon.)Goa
Godziny lotu podamy później
Przylot
GOI · 08.11 (Pt.)Goa
WAW · 08.11 (Pt.)Warszawa - Chopin
Godziny lotu podamy później
10 262 zł
za osobę

Hotel w drugim okresie pobytu

Wyszukujemy hotele

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

PERI Parking Garaże Premium, Wolności 18, 42-625 Pyrzowice

550
za 1 auto
1 auto
Data od
27.10.2024
Data do
08.11.2024
550
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

659
za wycieczkę
659
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka0

Cena całkowita

0

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
30°C
25°C
28°C
11

Przed podróżą

Nie są wymagane żadne szczepienia.
Paszport ważnego przynajmniej 6 miesięcy po zakończeniu podróży, zawierający przynajmniej dwie wolne strony.
Obywatele polscy udający się do Indii są objęci obowiązkiem wizowym.

Indyjska e-wiza pozwala na wykonanie całej procedury wizowej online, w tym dokonanie płatności i wydruk wizy bez konieczności składania wizyty w konsulacie. Program obejmuje tylko osoby ubiegające się o wizę w następujących kategoriach: turystyka, biznes, udział w konferencji oraz w związku z leczeniem.

Program e-wiza obejmuje tylko osoby ubiegające się o wizę w następujących kategoriach: turystyka, odwiedziny, krótkoterminowa opieka medyczna, bądź krótkoterminowa podróż służbowa w celach biznesowych.

Ponadto, posiadacze e-wizy mogą przekroczyć granicę Indii przy wjeździe tylko na terenie 28 portów lotniczych: Delhi, Mumbai, Chennai, Kolkata, Thiruvananthapuram, Bengaluru, Hyderabad, Cochin, Goa, Ahmedabad, Amritsar, Gaya, Jaipur, Lucknow, Trichy, Varanasi, Calicut, Mangalore, Pune, Nagpur, Coimbatore, Bagdogra, Guwahati, Chandigarh, Visakhapatnam, Madurai, Bhubaneswar, Port Blair a także na terenie 5 portów morskich: Mumbai, Cochin, Mormugao, Chennai, New Mangalore.

Opuszczenie Indii z e-wizą jest możliwe w dowolnym punkcie granicznym, z wyłączeniem obszarów ograniczonego ruchu turystycznego, na które trzeba uzyskać osobne pozwolenie.
Szczegóły programu oraz opis procedury uzyskania e-wizy są dostępne na stronie: zobacz więcej.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź