Wycieczki Fakultatywne

atrakcje i zwiedzanie

Zmień urlop w niepowtarzalną i ekscytującą przygodę

REZERWUJ ATRAKCJE ONLINE

Ponad 1000 ofert w 45 krajach

Skorzystaj z platformy online do rezerwacji wycieczek fakultatywnych i lokalnych atrakcji na całym świecie! Zaplanuj rozrywkę przed lub podczas wyjazdu na wakacje. Zwiedzanie z przewodnikiem majestatycznnych klifów Los Gigantes na Teneryfie, rejs statkiem na tajlandzkie wyspy Phi Phi, gdzie kręcono film "Niebiańska plaża" z Leonardo Di Caprio, a może noc w tureckiej jaskini wykutej w tufie wulkanicznym i lot balonem nad Kapadocją?

KOLEKCJONUJ WSPOMNIENIA

Kierunki z najciekawszymi atrakcjami

Wybierasz się na wakacje do Turcji, Grecji lub na Wyspy Kanaryjskie? A może realizujesz egzotycze marzenie o urlopie na Zanzibarze? Koniecznie sprawdź oferty najciekawszych wycieczek fakultatywnych! Zarezerwuj i przeżyj niezapomniane chwile doświadczając prawdziwych emocji.

ZAPLANUJ SWOJĄ PRZYGODĘ

Najczęściej wybierane atrakcje

Aktywny urlop dla każdego może oznaczać coś innego. Spędzasz wakacje na sportowo, czy wolisz zwiedzanie z przewodnikiem i poznawanie nowych kultur? A może szukasz dreszczyku emocji i nieco bardziej ekstremalnych wrażeń podczas lotu paralotnią albo jazdy na quadzie po pustyni? Sprawdź najpopularniejsze atrakcje.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź