O firmie

Wakacje.pl to flagowa marka należąca do spółki Wakacje.pl S.A. Naszą misją jest zaspokajanie wszystkich potrzeb turystycznych Polaków, dlatego stale rozwijamy nasze produkty. W portfolio grupy są marki Wakacje.pl, My Travel, Wakacyjny Świat, EasyGo i Parklot.pl. Od 2015 roku jesteśmy częścią Wirtualna Polska Holding.

Serwis internetowy Wakacje.pl oraz sieć salonów stacjonarnych na terenie całego kraju to miejsca, w których Polacy porównują i kupują wycieczki przy wsparciu doświadczonych doradców wakacyjnych.

img-header

Sprawdź, dlaczego wakacje warto kupić u nas

zdjęcie

Szeroki wybór ofert

W Wakacje.pl mamy tysiące wycieczek – wybierz i kup taką, którą pokochasz właśnie Ty. Egzotyka czy Europa? Plaża czy narty? Wypoczynek czy zwiedzanie? Zagranica czy Polska? Oferujemy też ubezpieczenia podróżne, parkingi przy lotniskach i bony wakacyjne.
zdjęcie

Dowolny sposób zakupu

W Wakacje.pl możesz kupić wycieczkę w jednym z 3 kanałów:
  • online 24 h na dobę,
  • przez telefon 7 dni w tygodniu,
  • w jednym z ponad 200 salonów w całej Polsce.
zdjęcie

Gwarancja jakości

W Wakacje.pl od 22 lat pomagamy Polakom wybrać i zarezerwować idealnie dopasowane wakacje i utrzymujemy pozycję lidera branży OTA (online travel agency). Współpracujemy z zaufanymi partnerami turystycznymi i technologicznymi.
zdjęcie

Gwarancja ceny i bezpiecznych zakupów

W Wakacje.pl płacisz dokładnie tyle samo co w biurze podróży – bez prowizji i dodatkowych kosztów. Bezpieczne transakcje gwarantują uznane na rynku podmioty.
zdjęcie

Unikalne produkty

W Wakacje.pl kupisz oferty, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Promesa Pewne Wakacje, szeroki wybór ubezpieczeń i oferta wybranych biur podróży dostępna tylko u nas.
zdjęcie

Podróże pod kontrolą

Skorzystaj z bezpłatnego konta Panelu Klienta. Dzięki niemu masz dostęp do wszystkich szczegółów wyjazdu, aktualnych dokumentów podróży oraz statusu płatności.

#WakacjeToMy

Numer 1lider na rynku zorganizowanych wyjazdów turystycznych
0ofert biur podróży
150krajów w ofercie
1 000 000osób wyjechało z nami na wakacje
22lata doświadczenia
212salonów w całej Polsce

Wartości w które wierzymy

Zrozumienie klienta

Wiemy, że nasi Klienci chcą jechać na wymarzone wakacje, a my chcemy te marzenia spełnić. Jesteśmy ambasadorami naszych Klientów w relacjach z biurami podróży. Doradzamy w wyborze i dbamy o wszystkie formalności związane z wyjazdem.

Odpowiedzialność

Wiemy, że jako lider rynku mamy wpływ na wakacyjne wybory Polaków i bierzemy odpowiedzialność za każdy aspekt naszej pracy. Dobrze dobrana oferta, wskazanie trendów, rzetelna informacja o zmieniającym się rynku i produktach to nasze priorytety w odpowiedzialnej relacji z Klientami i Partnerami biznesowymi.

Innowacyjność

Dążymy do nieszablonowych rozwiązań i stale szukamy nowych możliwości. Wdrażamy nowości i zmieniamy się, dzięki czemu od wielu lat wyprzedzamy konkurencję i oferujemy naszym Klientom nowe produkty i usługi. Wdrażamy unikalne rozwiązania pomagające Klientom łatwo i bezpiecznie zarezerwować wakacje w dowolny sposób.

Skuteczność

Każdego dnia realizujemy naszą misję i mierzymy efekty naszej pracy. Za cel stawiamy sobie skuteczne wdrożenie produktów i rozwiązań, które pomogą w wyborze i zakupie idealnych wakacji. Najlepszą miarą skuteczności jest zadowolenie Klientów, którzy do nas wracają po kolejne wakacje.

Energia

Pasjonuje nas to, co robimy, dlatego chcemy zarażać ludzi miłością do podróżowania i poznawania świata. Wierzymy, że dobre wibracje powstają przez wymianę, działanie, zaangażowanie i optymizm. Takie wibracje tworzymy każdego dnia i przekazujemy je dalej.

Szczerość i otwartość

Jesteśmy ciekawi świata i ludzi wokół, słuchamy naszych Klientów i siebie nawzajem. Jesteśmy otwarci na krytykę, ale nie dajemy przyzwolenia na hejt. Codziennie odpowiadamy na setki pytań o podróże i wyznajemy zasadę, że każde pytanie jest dobre. Zbieramy i prezentujemy szczere i wiarygodne opinie o całej naszej ofercie.

Współpraca

Stawiamy na wymianę doświadczeń, poglądów i działanie zespołowe. Jesteśmy otwarci na dialog i dążenie do wspólnych celów nie tylko wewnątrz firmy, ale też z naszymi partnerami biznesowymi, konkurencją i środowiskiem lokalnym. Dbamy o przyjazną atmosferę i partnerskie relacje.

Nasza historia

1999
Powstaje platforma www.wakacje.pl
2002
Otwarcie pierwszego salonu Wakacje.pl
2009
Fuzja serwisów Wakacje.pl i easygo.pl. Powstaje spółka Enovatis S.A.
2010
Początek sieci franczyzowej Wakacje.pl
2015
Wakacje.pl stają się częścią Wirtualna Polska Holding
2018
Zakup marek MyTravel i Parklot.pl
2019
Zakup marki Wakacyjny Świat
2021
Nowe logo Wakacje.pl

Nagrody i wyróżnienia

logo
logo
logo
logo
logo

Informacje o firmie

W jednym miejscu zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące naszej firmy.
Wakacje.pl S.A.

al. Grunwaldzka 413

80-309 Gdańsk

NIP: 957-07-78-385, REGON: 192058039

KRS 315229,

VII Wydział Gospodarczy

Kapitał zakładowy 5 750 000 PLN w całości wpłacony

Zarząd

Prezes Zarządu: Dariusz Górzny

Członek Zarządu: Katarzyna Walczak

Członek Zarządu ds Finansowych Spółki: Michał Maciąga

Inspektor Ochrony Danych

Oskar Cisiński

e-mail: iodo@wakacje.pl

Pion Marketingu i PR
Dołącz do nas!
Odwiedź nas na naszych kanałach w social media.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź