FERIE ZIMOWE 2023

W CIEPŁYCH KRAJACH CZY NA STOKU NARCIARSKIM?

SPRAWDŹ OFERTY

NA PLAŻY LUB NA ŚNIEGU

GDZIE JECHAĆ NA FERIE ZIMOWE?

Zastanawiasz się dokąd jechać na ferie zimowe? Możliwości jest naprawdę wiele! Aby ułatwić Ci decyzję, zebraliśmy w jednym miejscu najciekawsze propozycje na rodzinny wyjazd podczas przerwy zimowej. Sprawdź oferty wyjazdów do znanych i lubianych kurortów zimowych, w których czekają na Ciebie doskonale przygotowane trasy narciarskie i zimowe krajobrazy! Myślisz o wypoczynku na pięknej plaży? Przejrzyj propozycje wyjazdów do ciepłych krajów i ciesz się słoneczną aurą, kiedy w Polsce trwa zima.

FERIE W TWOIM WOJEWÓDZTWIE

TERMINY FERII ZIMOWYCH 2023

16.01-29.01.2023: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie

23.01-5.02.2023: podlaskie, warmińsko-mazurskie

30.01-12.02.2023: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

13.02-26.02.2023: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie

Polecane kierunki

FERIE ZA GRANICĄ

Zima to świetny czas, by naładować swoje słoneczne baterie i spędzić ferie w ciepłych krajach. Egipt i Hiszpania to kierunki, które od lat są hitami na wyjazd podczas ferii zimowych. Nie są to jedyne miejsca, gdzie zimą wypoczniesz w letniej aurze. Sprawdź także inne bliskie i ciepłe lub egzotyczne propozycje. 

POLECANE KIERUNKI

FERIE W GÓRACH

Marzysz o białym szaleństwie i feriach zimowych na stoku? Masz w czym wybierać! Włoskie Dolomity oferują nowoczesne wyciągi i trasy o zróżnicowanym poziomie trudności. A może wolisz austriackie Alpy zachwycającymi krajobrazami, słynnymi ośrodkami sportów zimowych i bogatą ofertą après-ski? Doskonałym pomysłem są także ferie w polskich górach. Zaplanuj zimowy wypoczynek dla całej rodziny. Cokolwiek wybierzesz – mamy to! Nie wierzysz? Sprawdź nasze propozycje. 

Pomysły na ferie zimowe

Nie wiesz, jak spędzić ferie zimowe 2023? Mamy dla Ciebie mnóstwo pomysłów! Możecie wybrać się na rodzinne wycieczki objazdowe, by zwiedzić wymarzone miejsca i poznać ich historię. Inne opcje to m.in. pobyt w hotelu z aquaparkiem i atrakcjami dla całych rodzin lub zimowe wakacje all inclusive i słodkie nicnierobienie na plaży lub przy basenie. Koniecznie sprawdź nasze propozycje – wybraliśmy te, które spełniają najważniejsze oczekiwania wobec zimowego dla całej rodziny.