ZIMA 2023

wakacje

Na plaży czy w górach?

WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

INSPIRACJE NA SEZON ZIMOWY

GDZIE JECHAĆ ZIMĄ NA WAKACJE?

Tęsknisz za słońcem, plażą i ciepłym wiatrem od morza? A może masz ochotę poczuć delikatne uszczypnięcie mrozu na policzkach i widok ośnieżonych szczytów?

U nas znajdziesz ogromny wybór ofert na zimę. Mamy dla Ciebie liczne propozycje wyjazdów zarówno tam, gdzie świeci słońce, jak i tam, gdzie pada śnieg.

Zobacz gdzie zimą panują najodpowiedniejsze warunki na Twój wymarzony urlop o tej porze roku.

Zimą na kierunkach takich jak Egipt, oddalonych od Polski zaledwie o kilka godzin lotu, możesz spodziewać się upalnej aury a jeśli zechcesz polecieć nieco dalej, poczujesz tropikalny klimat w egzotycznym wydaniu. Zaś jeśli piasek i palmy w zimie nie są dla Ciebie, wybierz się tam gdzie leży głęboki puch i świeci alpejskie słońce.

infografika
*dane orientacyjne dla całego sezonu zimowego

top kierunki na zimę

CIEPŁE KRAJE W ZIMIE

W czasie gdy temperatury w Polsce w najlepszym razie oscylują w okolicach zera, na plaży w Egipcie panuje przyjemny upał a woda ma 24 stopnie. Za mało? Na Zanzibarze w zimie temperatura wynosi co najmniej 30 stopni a woda w oceanie jest zaledwie kilka stopni chłodniejsza. A może wolisz po prostu ciepłą wiosnę zamiast upalnej zimy? Nie ma sprawy!

GDZIE PO SŁOŃCE ZIMĄ?

TOP KIERUNKI NA WAKACJE W STYCZNIU 

SPRAWDŹ WSZYSTKIE OFERTY NA WAKACJE W STYCZNIU

TOP KIERUNKI NA WAKACJE W LUTYM

SPRAWDŹ WSZYSTKIE OFERTY NA WAKACJE W LUTYM

TOP KIERUNKI NA WAKACJE W MARCU

SPRAWDŹ WSZYSTKIE OFERTY NA WAKACJE W MARCU

Podróżuj z lokalnego lotniska

Sprawdź oferty z wylotem z pobliskiego portu lotniczego.

Śnieg i słońce

WYPOCZYNEK W GÓRACH

Zima kojarzy Ci się przede wszystkim ze śniegiem, lepieniem bałwana i białym szaleństwem? Marzysz o krajobrazach zastygłych pod pod grubą warstwą puchu, romantycznych wieczorach przy ogniu buzującym na kominku, kuligach z pochodniami albo o szusowaniu na nartach? Jeśli choć raz dopowiesz twierdząco, to na pewno w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie.