PROMOCJE BIUR PODRÓŻY

Najlepsze okazje pod słońcem

Szukasz wakacyjnych inspiracji i nie lubisz przepłacać?

Skorzystaj z promocyjnych ofert największych biur podróży

Wakacyjne okazje, przecenione oferty i sezonowe promocje w jednym miejscu

EUROPE MOUNTAINS - POLISA COVID-19 GRATIS

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • rozszerzony pakiet ubezpieczenia GRATIS - zyskujesz kompleksową ochronę na wypadek konieczności rezygnacji z wycieczki, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę. Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.


Promocja trwa do 30.09.2021 r.

Sprawdź oferty w tej promocji:

OASIS TOURS - WYCIECZKA FAKULTATYWNA GRATIS

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • wycieczkę fakultatywną City Tour Hurghada GRATIS dla każdej osoby z rezerwacji. To doskonała okazja aby poznać codzienne życie mieszkańców Egiptu z bliska i zobaczyć miasto od zupełnie innej strony. Podczas 3-godzinnego spaceru zwiedzisz m.in.: meczet, port, starą dzielnicę El Dahar oraz tradycyjny, egipski targ (souq).


Promocja trwa do 31.10.2021 r.

Sprawdź oferty w tej promocji:

SNOW TREX - NARTY 2021/2022

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • możliwość bezpłatnej rezygnacji do 30.09.2021 r. (obowiązuje najpóźniej na 14 dni przed wyjazdem),
  • Gwarancję zwrotu pieniędzy - koronawirus. Jeżeli przez cały okres pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, możesz bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w sytuacji, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego regionu lub w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku możesz na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się powołujesz, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00). Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji,
  • Bezpłatną zmianę rezerwacji aż do 6 tygodni przed wyjazdem - bezkosztowo możesz zmienić hotel lub termin przy zachowaniu długości pobytu i liczby uczestników z pierwotnej rezerwacji. 


Promocja trwa do 30.09.2021 r.

Sprawdź oferty w tej promocji: