Wakacje.plBony turystyczne

Bon na wakacje:
najlepszy prezent

Szukasz pomysłu na upominek od firmy dla klientów lub pracowników? A może chcesz dać komuś bliskiemu coś wyjątkowego? Podaruj wakacje!

Nasze bony są jak słońce w prezencie: ucieszą każdego! A do tego mają długi czas realizacji, duży wybór nominałów i są dostępne od ręki w naszych salonach lub online.

Trzy pomysły jak wykorzystać bon

Nasze bony turystyczne to uniwersalny prezent. Nominały o wartości 50, 100, 200, 300, 500 i 1000 zł można łączyć, by stworzyć gratyfikację o dowolnej wartości.

Na wyjątkową okazję

Urodziny, imieniny, śluby, rocznice czy święta – jest wiele okazji, które możesz wykorzystać na spełnienie marzeń Twoich bliskich! Sprawdź kalendarz już dziś i pomyśl o bonach wakacyjnych na te wyjątkowe dni.

Jako nagroda

Skuteczne motywowanie pracowników to dostosowywanie bonusów do indywidualnych oczekiwań. Zakup bonów zwróci się w postaci bardziej efektywnych działań na rzecz Twojej firmy.

W ramach premii

Wspieraj wizerunek firmy i zachowaj wysoką jakość kontaktów biznesowych. Premiuj swoich kluczowych kontrahentów bonami wakacyjnymi i przejdź na wyższy poziom współpracy dzięki ekskluzywnej gratyfikacji.

Największy wybór wakacji

Sprawdź, na co możesz wymieniać nasze bony!

Trzy kroki do realizacji bonu

Korzystanie z bonów jest prostsze, niż się spodziewasz!

Bony wyślemy do Ciebie pocztą kurierską albo na adres e-mail. Możesz je również odebrać osobiście w jednym z naszych salonów sprzedaży.
Obdarowane osoby mogą zakupić wycieczkę z oferty dostępnej na www.wakacje.pl oraz w salonach sprzedaży  Wakacje.pl i opłacić je bonem.
Bony są ważne przez 12 miesięcy od daty ich aktywacji. Szczegółowe informacje o bonach znajdziesz w
 regulaminie.
Najczęstsze pytania

Jak wygląda proces zamówienia?

Aby zamówić bony wakacyjne, wystarczy wypełnić ten formularz i zrobić przelew na podstawie danych otrzymanych w e-mailu. Po odnotowaniu Twojej wpłaty prześlemy bony. W zależności od wybranej przez Ciebie opcji bony wysyłamy elektronicznie na wskazany e-mail lub fizycznie na dowolny adres w Polsce. Bony możesz także zamówić w salonach sprzedaży Wakacje.pl na terenie całego kraju. Uwaga - nie prowadzimy sprzedaży bonów wakacyjnych w serwisach aukcyjnych i portalach społecznościowych.

Czy kupowanie bonów na aukcjach internetowych lub z ogłoszeń jest bezpieczne?

Wszelkie transakcje zawierane poza Wakacje.pl są ryzykowne. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem opublikowanym pod tym adresem i do kupowania bonów bezpośrednio na stronie lub w salonach Wakacje.pl.

Jakie są nominały bonów?

Bony wakacyjne są dostępne w nominałach 50, 100, 200, 300, 500 oraz 1000 zł, które możesz łączyć w dowolny sposób.

Czy można zamówić niestandardowy nominał?

Istnieje możliwość przygotowania niestandardowego nominału, jednak wiąże się to z wydłużeniem czasu realizacji w przypadku wersji bonów drukowanych. Jeśli zamówienie niestandardowego nominału dotyczy bonów w wersji elektronicznej, realizacja odbywa się w ciągu 2 dni roboczych od opłacenia bonów.

Jaki jest termin ważności bonów?

Bony są ważne przez 12 miesięcy od daty ich aktywacji. Dokładne informacje o bonach znajdziesz w regulaminie.

Czy bony są wystawiane imiennie?

Nie, bony są wystawiane na okaziciela, co oznacza, że może je zrealizować dowolna osoba posiadająca bony.

Czy otrzymam fakturę za zakup bonów?

Bony wakacyjne są znakiem legitymacyjnym uprawniającym do wymiany na usługi turystyczne dostępne za pośrednictwem portalu Wakacje.pl, nie podlegają ustawie o podatku od towarów i usług, a w związku z tym potwierdzeniem dokonania zakupu bonów wakacyjnych jest nota księgowa.

Szczegółowe informacje dotyczące zakupu oraz warunków realizacji bonów wakacyjnych znajdują się w regulaminie.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami. Nasi doradcy pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–16.00.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź