City Break - wyjazd na weekend

Wycieczki weekendowe

Masz wolne w piątek, sobotę i niedzielę? Wspaniale, wykorzystaj dobrze ten czas! Romantyczny weekend we dwoje, intensywny city break za granicą, fajne miejsce ze spa dla rodzin. Mamy najróżniejsze oferty, a świat stoi przed Tobą otworem!

Sprawdź nasze propozycje

Mała walizka, wolny weekend i w drogę!

City break to krótki wyjazd poświęcony na zwiedzanie wybranego miasta. Celem wycieczki może być duża europejska stolica albo niewielkie rodzime miasto, decyzja należy do Ciebie. Jeśli marzy Ci się taki wyjazd na weekend, mamy dla Ciebie porcję inspiracji. Sprawdź, spróbuj i pokochaj wycieczki weekendowe!

Nie każdy może sobie pozwolić na długie wakacje. Wyjazdy weekendowe są za to w zasięgu każdego. Pozwalają naładować akumulatory i małymi porcjami odkrywać, jak fascynujący jest świat. We dwoje, z dzieckiem, solo – u nas znajdziesz oferty w każdym możliwym wariancie i miejsca na weekend w każdym zakątku Polski i świata.

Sprawdź, gdzie możesz pojechać

City break za granicą

Najbardziej klasyczny typ weekendowego wyjazdu. Ale uwaga: to Ty decydujesz, jaki będzie Twój city break. Możesz wybrać weekend w Londynie, romantyczny hotel w Paryżu albo po prostu pobyt połączony ze zwiedzaniem w innej europejskiej stolicy. Ale możesz też zdecydować się na odpoczynek w dowolnym miejscu na świecie i spędzić ten czas tak, jak lubisz. 

Dziś city break stał się po prostu synonim krótkiego wypadu. Nie musi to być wcale weekend. I nie trzeba nic zwiedzać! U nas znajdziesz także oferty, które pozwolą Ci zrelaksować się w pięknym miejscu, na przykład na malowniczej plaży lub po prostu w nowoczesnym hotelu z bogatą ofertą SPA i basenami. Obawiasz się, że będzie trudno znaleźć tani weekend za granicą? Sprawdź nasze propozycje!

City break w Polsce

Zastanawiasz się, gdzie można pojechać na weekend, żeby nie tracić wielu godzin w samolocie lub aucie? Zrób sobie swojski city break i wybierz odpoczynek w kraju! Mamy dla Ciebie niejeden pomysł na weekend w Polsce. Może być równie ciekawie, przecież jesteśmy w samym sercu Europy!

Góry, Mazury czy Bałtyk to trzy najbardziej typowe kierunki wybierane przez turystów w Polsce. Ale wspaniałych miejsc na weekend jest mnóstwo! Województwo mazowieckie kusi hotelami z ofertą tak bogatą, że od piątku do niedzieli można z nich nie wychodzić, a atrakcji turystycznych też tam nie brakuje. Małopolska, Wielkopolska, Dolny Śląsk – każdy region Polski ma wiele do zaoferowania. Zobacz, może któraś z naszych ofert Cię zainspiruje i odkryjesz Polskę, jakiej nie znasz?

Weekend dla dwojga

Tylko Ty i Twoja druga połówka. Oboje macie wolny weekend. Chcecie go spędzić razem. Marzy się Wam romantyczny wyjazd… Znajdziecie go u nas! Może weekend w SPA, gdzie nacieszycie się sobą, a dodatkowo zadbacie o siebie? Może hotel z doskonałą restauracją, w której zostaniecie ugoszczeni po królewsku? A może po prostu piękne miejsce, w którym będziecie budzić się i zasypiać z zapierających dech w piersiach widokiem na morze lub góry?

Kiedy planuje się city break dla dwojga, zmieniają się kryteria. Wiemy coś o tym! Atrakcje turystyczne są ważne, ale już nie najważniejsze. Liczy się komfort, jakość, ponieważ dla ukochanej osoby chce się zawsze przychylić nieba. Jeśli chcesz znaleźć romantyczny weekend dla dwojga, to jesteś w idealnym miejscu! Wybraliśmy z naszych ofert takie, które spełnią kryteria nawet najbardziej zakochanych.