Lot + Hotel

Wakacje na własną rękę

Zwiedzaj i odpoczywaj na własnych warunkach - kiedy i na jak długo chcesz!

Jedna rezerwacja, atrakcyjna cena

Pakiety Lot + Hotel

Chcesz wyjechać na kilka dni w dowolnym momencie roku? Teraz jest to możliwe dzięki naszemu nowemu pakietowi Lot + Hotel, który daje pełną swobodę planowania podróży! W jednym miejscu zarezerwujesz hotel na dowolną długość pobytu i dopasujesz do niego dogodny przelot i przewoźnika, transfer, bagaż i wynajem samochodu.

1
2
3
1
2
3

WYPOCZYWAJ TAK, JAK LUBISZ

Najlepsze kierunki

Planujesz wyrwać się na przedłużony weekend do innego miasta? Paryż, Rzym, Barcelona, a może Londyn – wybór należy do Ciebie! Oferta z dopasowanym przelotem i hotelem sprawdzi się dla:

  • wielbicieli zwiedzania i spontanicznych wyjazdów kilka razy w roku na kilka dni,
  • łowców okazji cenowych, którzy planowanie wakacji zaczynają od znalezienia przelotu w atrakcyjnej cenie,
  • miłośników plażowania w niestandardowych terminach, np. przez 4, 5, 9 dni,
  • podróżujących indywidualnie w mniej znane zakątki świata, lubiących eksplorować miejsca niedostępne z biurem podróży.

TOP kierunki na krótki urlop w europejskiej metropolii

TOP kierunki na krótki urlop w stylu Sun & Beach

TOP kierunki na krótki urlop w dalekich zakątkach świata

Długie weekendy

wszystko w jednym miejscu

Jak rezerwować Lot + Hotel

Niezależnie od tego, czy masz konkretny cel podróży, czy szukasz inspiracji, dzięki naszemu serwisowi znajdziesz i zarezerwujesz wakacje lub spontaniczny wyjazd w łatwy sposób, w zaledwie 5 krokach.

  1. Wejdź na serwis https://lothotel.wakacje.pl/
  2. Wybierz cel podróży – jeśli zaczniesz wyszukiwanie od pola "Skąd" i wybierzesz swoje lotnisko wylotowe, to w polu "Dokąd" zobaczysz tylko kierunki z bezpośrednim połączeniem do tego wybranego miasta wylotu. Możesz swoje wyszukiwanie zacząć od pola "Dokąd" i wybrać miejsce docelowe – zobaczysz tylko miasta wylotu z bezpośrednim połączeniem z wybranym kierunkiem podróży. Określ daty podróży i kliknij "Szukaj".
  3. Wybierz hotel – ceny zawierają przeloty, użyj parametów pod wyszukiwarką, aby dostosować pakiet do swoich preferencji.
  4. Wybierz bagaż i usługi dodatkowe – zdecyduj, czy potrzebujesz dodatkowy bagaż oraz, czy chcesz skorzystać z dodatkowych usług. Możesz teraz zarezerwować samochód lub zakupić transfer z/do hotelu.
  5. Uzupełnij dane podróżujących, sprawdź, opłać i leć!

Podróżuj wygodnie, skąd chcesz

Popularne lotniska

Planuj swoje wyjazdy z każdej części Polski: z Warszawy, Gdańska, Rzeszowa, Wrocławia, Bydgoszczy, a nawet z Olsztyna. Ponadto, w ofercie znajdziesz także wyloty z zagranicznych lotnisk takich jak Niemcy czy Wiedeń.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Jak otrzymam bilety?

Dokumenty podróży zostaną przesłane na podany w rezerwacji adres e-mail. Warto upewnić się, że adres jest poprawnie wpisany. 

Jak mogę opłacić zamówienie?

Oferujemy różnorodne opcje płatności, w tym przelew bankowy, płatność kartą, płatność częściową z odroczoną płatnością końcową, płatność kredytową, płatność Klarna.

Czy cena obejmuje transfer hotelowy?

Transfer hotelowy nie jest uwzględniony w podstawowej cenie wycieczki, jednak można go dokupić jako dodatkową usługę. W przypadku zainteresowania transferem, należy go zamówić podczas rezerwacji.  

Czy mogę dodać transfer po opłaceniu zamówienia? 

Jeśli zdecydujesz się na dodanie transferu po dokonaniu pierwotnej rezerwacji, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta – najpóźniej tydzień przed wylotem. Należy jednak pamiętać, że późniejsza rezerwacja transferu będzie wymagała poniesienia opłaty administracyjnej. 

Czy mogę zmienić rezerwację?

Po potwierdzeniu rezerwacji nie będzie możliwości dokonania zmian w niej. 

Gdzie znajdę moje dokumenty podróży?

Dokumenty podróży będą dostępne w zakładce „Twoje rezerwacje”. Aby uzyskać dostęp, zaloguj się, korzystając z adresu e-mailowego podanego podczas rezerwacji oraz numeru referencyjnego. 

Czy mogę zmienić/odwołać rezerwację?

Jeśli chcesz dokonać zmiany lub odwołania rezerwacji, będą obowiązywały koszty anulacji. Szczegóły dotyczące kosztów anulacji można znaleźć w „Warunkach anulacji”. 

kiedy najlepiej kupować bilety lotnicze?

Najkorzystniejsze ceny biletów lotniczych są dostępne poza głównymi sezonami. Zalecamy rezerwację przelotów kilka miesięcy przed planowaną datą wylotu, ponieważ im bliżej terminu podróży, tym ceny mogą być wyższe, szczególnie w przypadku przelotów rejsowych.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź