RAINBOW

PROMOCJE BIURA PODRÓŻY

AKTUALNE PROMOCJe BIURA RAINBOW


Promocje biura podróży Rainbow to doskonała okazja do rezerwacji niezapomnianych rodzinnych wczasów z dodatkowymi rabatami! 

Co możesz zyskać? W zależności od trwającej aktualnie promocji, w ramach dodatkowych benefitów możesz liczyć m.in. na propozycje wczasów w obniżonych cenach z dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych, rabaty na wycieczki w przedsprzedaży, niskie zaliczki.  

Sprawdź aktualne promocje Rainbow i korzystaj z atrakcyjnych benefitów.


RAINBOW - LATO 2023

RAINBOW - LATO 2023

RAINBOW - LATO 2023
Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:
  • niską zaliczkę - tylko 20% (resztę płacisz dopiero 30 dni przed wyjazdem)
  • Dodatkowe rabaty (wliczone w cenę):

* do 500 zł dla każdego dziecka, promocja dot. wyłącznie wybranych ofert pobytowych (w tym hoteli rodzinnych, także z usługą Figloklub), których Uczestnikami są rodziny z dziećmi z zakwaterowaniem dzieci na dostawkach przy minimum 2 osobach pełnopłatnych. Dopuszczalny wiek dzieci zakwaterowanych na dostawkach może się różnić w zależności od hotelu i kierunku (zazwyczaj jest to przedział wiekowy od 2 do 12 lat)

* lub do 800 zł za pokój dla osoby dorosłej, promocja dot. wyłącznie wybranych ofert pobytowych

* lub do 500 zł na zakup ofert objazdowych i 7+7 (zwiedzanie i wypoczynek) dla każdej os. pełnopłatnej (w przypadku ofert 7+7 rabat dotyczy tylko części zwiedzania, promocja nie dotyczy osób zakwaterowanych na dostawkach oraz dzieci korzystających z obniżonej ceny imprezy turystycznej)


Promocja trwa do 14.12.2022 r.

Sprawdź oferty w tej promocji:

Sprawdź wszystkie oferty tego organizatora: