ITAKA

PROMOCJE BIURA PODRÓŻY

AKTUALNE PROMOCJe BIURA itaka


Promocje biura podróży ITAKA to doskonała okazja dla osób, które szukają wakacji w przedsprzedaży z pakietami dodatkowych korzyści i promocjami cenowymi na wyjazdy all inclusive i wycieczki objazdowe. Dodatkowe rabaty lub benefity często obejmują też propozycje dla rodzin z dziećmi, wczasy z opieką rezydenta, jak i wakacje z dojazdem własnym. 

Sprawdź, jakie promocje aktualnie oferuje ITAKA. 

ITAKA - LATO 2023

ITAKA - LATO 2023

ITAKA - LATO 2023
Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:
  • Gwarancję Niezmienności Ceny GRATIS - cena zarezerwowanej wycieczki nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę)
  • bezpłatne i nielimitowane zmiany w rezerwacji do 22 dni przed wyjazdem w zakresie: terminu, długości (za wyjątkiem skrócenia pobytu), kierunku, hotelu, typu pokoju, a także lotniska wylotowego na dowolną inną ofertę z sezonu LATO 2023 Organizatora (dot. wyłącznie ofert realizowanych przelotem czarterowym)
  • niską zaliczkę - tylko 20%, resztę płacisz dopiero 22 dni przed wyjazdem
  • rabaty aż do 47% (wliczone w cenę) 
  • specjalne warunki rezygnacji - jeśli Twoje plany urlopowe się zmienią do 22 dni przed wyjazdem możesz odwołać rezerwację ponosząc jedynie 15% kosztów ceny wycieczki nawet jeżeli koszty faktyczne będą wyższe niż 15%. Obowiązuje wyłącznie dla imprez turystycznych opartych o samolot czarterowy lub autokar
  •  zniżki dla dzieci (w wybranych hotelach):

- 50% rabatu (wliczony w cenę) - dotyczy hoteli ze stałą ceną dla dziecka. Cena dla dzieci do wieku określonego przez hotel zawiera tylko przelot i opłaty dodatkowe. Cena przelotu może się różnić zależnie od terminu

bezpłatny pobyt w hotelu dla 2 dzieci 


Promocja trwa do 11.01.2023 r.

Sprawdź oferty w tej promocji:

1) ITAKA - LATO EGZOTYKA 2023

2) ITAKA - LATO 2023 CZARTERY


Sprawdź wszystkie oferty tego organizatora