Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
wycieczki fakultatywne Itaka Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wycieczki fakultatywne Itaka

Czy ktos moze doradzic mi na które wycieczki warto sie wybrac, a na ktore moze nie warto wydawac pieniedzy? No i ewentualnie moze pamietacie, ktore w jakie dnitygodnia sa organizowane, abysmy mogli sobie wszystko zaplanowac?
    Z góry dziękuję

no tak, ale gdzie się wybieracie....????

Komentarz

do sousse

Komentarz

hhia Napisał(a):
        -------------------------------------------------------
        > do sousse
        hotelu riadh palms

Komentarz

Hej, ja byłam w Hammamecie, polecam wycieczke 2 dniowa na Saharę - rewelacja, chodz męcząca bo ciagle w ruchu ale krajobrazy wszystko wynagradzają, wiele atrakcji(tu) miałam blisko wiec byłam też w Tunisie, Kartaginie i koniecznie musisz zobaczyć SIDI BOU SAI! coś pięknego a widoki na morze cudowne!!! byłam tez na wieczorze tunezyjskim bardzo mi sie podobało

Komentarz

a bylam z Itaką dni nie pamietam bo bylam 3 lata temu, pozdrawiam

Komentarz

a jeszcze mi sie przypomnialo, ze jak wycieczke prowadzi Pani Basia z Tunisu mozecie jechcac w ciemno, najlepsza pilotka z jaka bylam! jest rewelacyjna bardzo duzo opowiada, sympatyczna i wszystko bylo zalatwiane od reki

Komentarz

Dołącze sie do tematu, bo rowniez wybieramy sie Sousse niebawem i rowniez zastanawiamy sie nad wyborem wycieczek. Jedziemy jednak tylko na tydzien i maksymalnie dwa dni chcielibysmy przeznaczyc na zwiedzanie. Manisha z tych dwoch, o ktorych pisalas, ktora no powiedzmy "troszke bardziej" bys poleciła?
                Pozdrawiam

Komentarz

Pojechałabym na Sahare!! koniecznie, wywożą poza część turystyczną, przemierza sie prawie całą Tunezje wzdłuż, przejażdżka po Saharze jeepem rewelacja a widoki super ja byłam 2 tygodnie wiec troche pojezdzilam, udanych wakacji

Komentarz

Bardzo dziekuje za odpowiedz, tak tez mi sie wydawalo, ze wycieczka na Sahare bedzie atrakcyjniejsza

Komentarz

Mam jeszcze jedno pytanie, moze masz jakies wskazowki co do tej dwudniowej wycieczki na Sahare np: co ze soba zabrac, jakie ubrania, czy warto wziasc stroj kapielowy? No i ile mniej wiecej trwa podroz, czy to poł dnia spedza sie w autokarze?
                      Z gory dziekuje za odpowiedz

Komentarz

hmm stroj moze sie przydac na wieczor, w hotelu w ktorym bedzie nocleg pewnie bedzie basen, na wycieczce spedzisz dzien w autokarze a drugi dzien w Jeepach, wysiadasz, robisz zdjecia, jedziesz dalej, obiad, zdjecia, spanie, rano o 4 wyjazd z hotelu, jazda, piekny wschod slonca na slonym jeziorze, jazda, przesiadka na jeepy - na jakies ok 350 km, potem do autokaru i powrot w nocy do hotelu, po drodze zwiedzanie koloseum El Jam, oaza, Sahara, Kaiuran i wiele innych, ubrania: krotkie spodenki, koszulka i jakas chusta na głowe bo strasznie grzeje, sandały, ale trzeba uwazac na saharze bo tam spia skorpiony wiec trzeba parzec gdzie sie staje jak sie wysiadzie z samochodu, ale spokojnie przezyjesz ja mialam bluze ale jej nie ubrałam, zabrac ze soba trzeba dokumentu i kase (raczej nie zostawiac w hotelu|), aparat koniecznie! cos do spania recznik i tyle Milej zabawy (

Komentarz

Byłam w lipcu w Sousse,dokładnie w hotelu Riadh Palms.Jechałam z biura Itaka.Sahara-155DT+55DT,Kartagina-74DT,Medinat-widowisko z użyciem światła laserów,dźwięku-62DT.Dni różne zależy jakie biuro.

Komentarz

Gohna Manisha bardzo dziękuję Wam za odpowiedz

Gohna my tez jedziemy z Itaki I tez do tego hotelu, wiec gdybys mogla napisac mi wlasnie w jaki dzien tygodnia jest wyjazd na Sahare, a w jaki do Kartaginy?
                            No i ten pokaz, wart swoich pieniedzy? Pani w biurze powiedziala nam, ze w samym hotelu sa wieczorne animacje, moze nie tak atrakcyjne, ale rownie przyjemnie mozna spedzic wieczor.

Komentarz

Ile mniej wiecej kilometrow pokonuje sie podczas tej wycieczki na Sahare z Hammametu?

Komentarz

Trwa
                              X