Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Riadh Palms

Kod oferty: WAK448738
basen, sport i rekreacja
teren hotelu, plaża
basen, plaża
basen
sport i rekreacja, plaża
basen, sport i rekreacjateren hotelu, plażabasen, plażabasensport i rekreacja, plażabasen, plażabasenobiekt, basenobiekt, basenplażaplażaobiekt, plażaobiektobiektobiektteren hoteluteren hoteluteren hoteluteren hoteluteren hoteluteren hotelu, restauracjarestauracjapokój z widokiem na morzepokójpokójpokój

Nasi klienci docenili

 • Udogodnienia dla dzieci: brodzik ze słodką wodą, pokój zabaw, miniklub, animacje, zajęcia sportowe.
 • Tuż przy hotelu jedna z najpiękniejszych tunezyjskich plaż Boujafaar (piaszczysta z łagodnym zejściem do morza).
 • Atrakcyjne położenie: w centrum Sousse, ok. 7 km od Port El Kantaoui, w otoczeniu dużego ogrodu palmowego.
 • Bogata oferta rekreacyjna: kręgle, bingo, karaoke, klub nocny z dyskoteką, animacje dla dorosłych, zajęcia sportowe.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK448738Region: SousseOrganizator: Sun&Fun
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Październik

  Zobacz cały rok
  Temperatura w dzień
  26°C
  Temperatura w nocy
  15°C
  Temperatura wody
  23°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Opinie

  Opinie dodane przez

  3.7
  Anna
  Pobyt - Październik 2020Seniorzy
  Owszem pokój i pobyt byłby ok gdyby nie fakt, że zostałam okradziona już na początku pobytu nad morzem przez sprzedawcę papierosów. Miałam zmarnowany cały pobyt. Byłam na wakacjach razem z przyjaciółką i ona pożyczyła mi pieniądze. Już na początku pobytu byłam zmuszona odwiedzić miejscowy komisariat policji i zgłosić kradzież 140 USD. Widać, że koronawirus zbiera swoje żniwo i miejscowi z braku turystów chcą zarobić w każdy możliwy sposób. W punkcie wymiany walut też nie wydają końcówek walut.Nawet stewardessa w samolocie \\\"zapomniała\\\" wydać reszty mojej koleżance z zapłaty za fantę. Oddała na zwróconą uwagę. Pozdrawiam
  Zaletyblisko morza. animacje
  Wadybrak nadzoru nad sprzedawcami na plaży ratownik nie patrzy na morze tylko na leżaki

  8.3
  Natalia
  Pobyt - Październik 2020Grupa przyjaciół
  Hotel Riadh Palms jak najbardziej spełnił oczekiwania w cenie w której pojechaliśmy, natomiast na pewno przydałaby się mała renowacja terenów wokół hotelu (baseny, bary odrobinę zaniedbane). Bardzo fajne, duże lobby w którym można spędzić czas przy drinku. Bardzo bliska odległość od centrum, można więc bez problemu spacerkiem przejść się na shishę, na zakupy, dyskotekę. Polecam dla os. lubiących spędzanie czasu na plaży(szeroka, piaszczysta) lubiących spacery(dużo możliwości eksplorowania miasta).
  Zalety-położenie -szeroka plaża -piękny widok
  Wady-brak ręczników plażowych

  6.4
  Jolanta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2020Para
  Jeżeli ktoś liczy na czystą plażę i krystaliczne morze to nie ten kierunek....Na plaży brudno, a w morzu pływa wszystko: butelki, kapsle, podpaski, i inne śmieci. Pokoje średnio sprzątane, ręczniki wymieniane codziennie. Posiłki słabe, brak możliwości otrzymania prowiantu gdy wyjeżdża się na wycieczkę, trzeba wynosić samemu ze stołówki. W przypadku wylotu w drogę powrotną w wczesnych godzinach porannych brak możliwości napicia się kawy czy herbaty. Program animacyjny super, przez cały dzień do późnej nocy coś się dzieje - zasługa super animatorów. Jeżeli chodzi o biuro podróży Sun&Fun to z ich strony wszystko działa wzorowo, a punktualność pozytywnie zaskakuje. Rezydentka Pani Teresa jest osobą jak najbardziej kompetentną stara się bardzo, czego nie można powiedzieć o obsłudze hotelu wyłączając oczywiści animatorów.
  ZaletyBlisko plaży, czysty basen, super animatorzy
  WadyNie przywiązywanie uwagi do dostatecznej czystości, brud na plaży, przy hotelu, posiłki takie sobie

  4.8
  ARN
  Pobyt - Sierpień 2020Rodzina z dziećmi
  Położenie hotelu przy samej plaży - plaża szeroka, dużo leżaków. Pokoje od strony ulicy mają niezły widok na miasto, ale gwar miasta i głośna muzyka wydobywającą się z różnych klubów do 3 w nocy nie daje komfortowego wypoczynku. Hotel po remoncie w okolicy recepcji - nic szczególnego. Pokoje z pierwotnym wyposażeniem. Posiłki All Inclusive bardzo ograniczone do minimum. Co dziwne znikomy wybór potraw warzywnych i surówek oraz brak sałatek. Nie było potraw Tunezyjskich. W Tunezji nie trzeba nigdzie nosić maseczek - normalność.
  6.8
  Milena
  Pobyt - Październik 2019Grupa przyjaciół
  Hotel starszy, ale i tak bardzo przytulny. Muzyka na żywo i animacje zdecydowanie na plus. Pokoje zadbane i czyste. Hotel jest bardzo dobrze położny, można łatwo dojść do centrum. Jeżdżą taksówki autobusy itp. Jedzenie smaczne. Jeśli ktoś szuka dobrego hotelu w dobrej lokalizacji to z pewnością ten hotel może wybrać.
  Zaletyw centrum miasta,, wieczorne animacje, piękna piaszczysta plaża
  Wadypłatny sejf, łazienki nie odnowione, brak zjeżdżalni
  +1

  Przed podróżą

  Paszporty

  Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.

  Wizy

  Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wprowadzony 14.10.2020 r. rządowy zakaz lotów nie dotyczy przelotów czarterowych. Tunezyjski Urząd ds. Turystyki przekazał informację o podjętej na posiedzeniu rady ministerialnej i za zgodą Tunezyjskiego Ministerstwa Zdrowia decyzji o zezwoleniu polskim turystom na wjazd na terytorium Tunezji bez obowiązku negatywnego testu PCR oraz zdjęciu wszelkich innych ograniczeń dostępu. Decyzja ta dotyczy tylko wyjazdów zorganizowanych (przelot i pobyt). Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do:
  - wypełnienia Formularza Podróżnego: https://bit.ly/31b5ZJe,
  - wypełnienia Deklaracji zdrowia,
  - posiadania przy sobie wydrukowanego vouchera hotelowego oraz biletu lotniczego.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00