Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
pogoda w alanyi pod koniec kwietnia -opinie Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• pogoda w alanyi pod koniec kwietnia -opinie

witam, planuję pod koniec kwietnia wybrac się do alanyi do sultan sipahi-jesli był ktos w tym terminie prosze o opinie jaka panowała pogoda-ile stopni woda i powietrze? patrzac na stronach biur szału nie ma -17 stopni woda i 22 powietrze-prawda???

też będę w Alanyi na koniec kwietnia i wierzę, że bedzie piękna wiosenna pogoda Na upały nie ma co liczyć

Komentarz

Już pisałem,
      kąpiel dla morsów, o słońce radzę trzymać kciuki.
      Ja byłem w pierwszej połowie maja na tydzień i pięć dni lało - miałem pecha.

Życzę szczęścia

Komentarz

byłam 2 tygodnie od 10 do 24 kwietnia, kilka dni padało , zimno było, ale kilka dni słonecznych i super ciepełko tak na opalanie:-) woda w morzu zimna a w basenie chyba jeszcze bardziej, lodówka. W pokojach hotelowych tych od słonecznej strony przyjemnie a w tych od strony pólnocnej bardzo zimno dogrzewałam się suszarką bo klimatyzacja w pokojach tylko chłodziła a szefostwo nie włączało ogrzewania za duże koszty:-( . Na zwiedzanie fajnie ale na opalanie może być różnie:-) Przyda się bluza polarowa, bo z kurtka to bym nie przesadzała mrozu nie ma.

Komentarz

Trwa
        X